روی خط خبر

لیست خبرهای دیجیاتو digiato

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو digiato 8105 می باشد.

خلاصه کنفرانس اسکوئر انیکس در E3 2019 [تماشا کنید]

اسکوئر انیکس امسال اونجرز را داشت که مهمترین بازی آن ها بود و انتظار می رفت که دقایقی از کنفرانس آن ها به این بازی اختصاص پیدا کند. همین اتفاق هم افتاد اما اسکوئر انیکس در کنار اونجرز از بازی های دیگری هم برایمان ... The post خلاصه کنفرانس اسکوئر انیکس در E3 2019 [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

در اسکار بازی‌های ویدیویی، چه عناوین موبایلی جایزه گرفته‌اند؟

در فرهنگ عامه مردم، معمولا رویدادهای رقابتی/سرگرمی که اهمیت زیادی دارند را «اسکار همان مدیوم» نام گذاری می کنند؛ گرمی را اسکار موسیقی می نامند، از امی (Emmy) به عنوان اسکار سریال های تلویزیونی یاد می کنند و در صنعت بازی های ویدیویی هم خیلی ها این ... The post در اسکار بازی های ویدیویی، چه عناوین موبایلی جایزه گرفته اند؟ appeared first on دیجیاتو.

هوش مصنوعی چهره‌های دستکاری شده با فتوشاپ را شناسایی می‌کند

تیمی از متخصصان ادوبی و محققان دانشگاه UC Berkeley ابزاری را توسعه داده اند که با تکیه بر هوش مصنوعی قادر به شناسایی چهره های دستکاری شده با فتوشاپ است. یکی از مهم ترین قابلیت های فتوشاپ برای ویرایش چهره Face Away Liquify نام ... The post هوش مصنوعی چهره های دستکاری شده با فتوشاپ را شناسایی می کند appeared first on دیجیاتو.

گوگل کروم حالا وبسایت ها را هم در حالت تاریک نمایش می دهد

اگر دوست دارید که حالت تاریک را در اپلیکیشن هایتان داشته باشید، خبر خوبی برایتان داریم: گوگل کروم پس از ارائه حالت تاریک برای مرورگر حالا امکان فعالسازی این حالت را به طور بومی برای وبسایت ها هم فراهم کرده است. اگر ... The post گوگل کروم حالا وبسایت ها را هم در حالت تاریک نمایش می دهد appeared first on دیجیاتو.

جداسازی صدا در اندروید؛ ۵ اپلیکیشن برای استخراج فایل صوتی از ویدیوها

تا حالا برای تان پیش آمده که بخواهید صدای موزیک ویدیو را جدا کنید؟ یا جای اینکه پادکست های ویدیویی را ببینید، ترجیح بدهید فایل صوتی اش را بشنوید؟ در پلی استور اپلیکیشن های اندرویدی مختلفی حضور دارند که این پروسه جداسازی صدا را ... The post صدا، بدون تصویر؛ ۵ اپلیکیشن برای جدا کردن فایل صوتی از ویدیوها appeared first on دیجیاتو.

هفت سنگ؛ گیرز آو وار در قامت فانکو با گیرز پاپ به موبایل می‌آید

همزمان با برگزاری نمایشگاه E3 2019 بازار بازی ها گرم است و چشم همه به معرفی بازی های جدید و دریافت خبرهای مرتبط با بازی های مورد انتظارشان دوخته شده. شرکت های بزرگ از این فرصت استفاده می کنند و علاوه بر بازی های پی سی و ... The post هفت سنگ؛ گیرز آو وار در قامت فانکو پاپ ها appeared first on دیجیاتو.

تاثیرات ناشی از قطعی یک ماهه فناوری جی پی اس بر اقتصاد آمریکا

پس از بهره برداری کامل از سامانه موقعیت یاب جهانی (جی پی اس) در سال 1995، این فناوری به جزء جداناپذیری از صنایع و زندگی مردم تبدیل شد. فناوری جی پی اس چنان حیاتی شد که علاوه بر آمریکا، دیگر ... The post قطعی یک ماهه شبکه جی پی اس چه پیامدهایی خواهد داشت؟ appeared first on دیجیاتو.

در صورت فراموش کردن پسورد ویندوز 10 باید چه کار کنیم؟

ممکن است شما هم یکی از افرادی باشید که رمز ورود ویندوز را فراموش کرده است. فراموش کردن پسورد ویندوز (خصوصا از دست دادن پسورد ادمین یا کاربر اصلی کامپیوتر) باعث می شود که بسیاری از دسترسی ها در اختیارتان قرار نگیرد ... The post چگونه پسورد فراموش شده ی ویندوز را به دست بیاوریم؟ appeared first on دیجیاتو.

راهنمای خدمات الکترونیک؛ چگونه کارت اهدای عضو دریافت کنیم؟

در ايران روزانه ۷ تا ۱۰ نفر بيمار نيازمند پيوند عضو به دليل نرسيدن عضو پيوندی جان خود را از دست می دهند. اما با اهدای عضو از افرادی كه به هر دليل دچار مرگ مغزی شده اند، می توان از مرگ اين ... The post راهنمای خدمات الکترونیک؛ چگونه کارت اهدای عضو دریافت کنیم؟ appeared first on دیجیاتو.

فراخوان رئیس قوه قضاییه در فضای مجازی: نباید فرصت ارتباط با مردم را از دست داد

رئیس قوه قضائیه در فراخوانی درباره مشارکت جویی از مردم و نخبگان در روند تحولات دستگاه قضایی اعلام کرده که آسیب های فضای مجازی نباید موجب شود که خود را از فرصت کم نظیر ارتباط با مردم محروم کنیم. آیت الله ابراهیم رییسی، رئیس ... The post فراخوان رئیس قوه قضاییه در فضای مجازی: نباید فرصت ارتباط با مردم را از دست داد appeared first on دیجیاتو.

منبع خبرها سایت دیجیاتو digiato می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو 8105 می باشد.

اخبار گوناگون