روی خط خبر

لیست خبرهای دیجیاتو digiato

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو digiato 12634 می باشد.

فضانوردان می توانند با مدفوع برای خود روی ماه خانه بسازند

ناسا و دیگر سازمان های فضایی مدتی است که تمرکز ویژه ای را روی ماه قرار داده اند و البته قصد ندارند که صرفا از این قمر بازدید کنند؛ آنها می خواهند که روی ماه بمانند. اما اگر قرار باشد ... The post محققان اسپانیایی: فضانوردان می توانند با مدفوع برای خود روی ماه خانه بسازند appeared first on دیجیاتو.

۱۱ میلیون اسم کاوشگر استقامت را در سفر به مریخ همراهی می کنند

کاوشگر استقامت ناسا (یا Perseverance) قرار است که به زودی عازم مریخ شود اما این ربات در سفر فضایی خود تنها نخواهد بود و ۱۱ میلیون اسم را نیز به همراه می برد. روز گذشته ناسا اعلام کرد ۱۰۹۳۲۲۹۵ نام ... The post ۱۱ میلیون اسم کاوشگر استقامت را در سفر به مریخ همراهی می کنند appeared first on دیجیاتو.

ویروس کرونا تا یک هفته روی ماسک باقی می‌ماند

محققان با ارزیابی ماندگاری ویروس کرونا روی سطوح مختلف از باقی ماندن یک هفته ای آن روی ماسک خبر داده اند. ویروس عامل بیماری کووید-۱۹ بر خلاف آنچه در ابتدا تصور می شد بسیار جان سخت است و حتی در هوا ... The post ویروس کرونا تا یک هفته روی ماسک باقی می ماند appeared first on دیجیاتو.

ویروس کرونا در مورچه‌خوار پولک‌دار شناسایی شد؛ حلقه مفقود انتقال کرونا به انسان

محققان با بررسی ژنوم پانگولین یا مورچه خوار پولک دار که غذای مورد علاقه برخی در آسیای شرقی است، به وجود دو گروه از ویروس های کرونا پی برده اند که با عامل بیماری کووید-۱۹ ارتباط تنگاتنگی دارند. شیوع روز ... The post ویروس کرونا در مورچه خوار پولک دار شناسایی شد؛ حلقه مفقود انتقال کرونا به انسان appeared first on دیجیاتو.

نوستراداموس پیشگو چطور به شهرت رسید

نوستراداموس پیشگو در سال ۱۵۰۳ میلادی در فرانسه متولد شد. این اختر شناس و پزشک فرانسوی به خاطر غیب گویی هایش به شهرت جهانی دست یافت و در طول حیاتش پیروان زیادی پیدا کرد. حالا چندین قرن از مرگ این نابغه ... The post نوستراداموس پیشگو چطور به شهرت رسید appeared first on دیجیاتو.

افزایش چشمگیر خطر ناشنوا شدن فضانوردان در صورت سفر به مریخ

محققان با مطالعه اسکن MRI فضانوردان از ریسک بالای ناشنوا شدن آنها در صورت اقامت بیش از ۶ ماه در فضا خبر داده اند. بر این اساس مسافرت به مریخ که ۷ ماه طول می کشد نیز فضانوردان را در ... The post افزایش چشمگیر خطر ناشنوا شدن فضانوردان در صورت سفر به مریخ appeared first on دیجیاتو.

بحران کرونا به حل مشکلات اقلیمی کمک نخواهد کرد

قرنطینه گسترده و تعطیلی بسیاری از صنایع در پی شیوع ویروس کرونا برخی را به کاهش سطح کربن دی اکسید امیدوار کرده بود اما کارشناسان تاثیر آن در بهبود شرایط اقلیمی و گرمایش زمین را زیر سوال برده اند. متخصصان بر ... The post بحران کرونا به حل مشکلات اقلیمی کمک نخواهد کرد appeared first on دیجیاتو.

واکنش محسن تنابنده و احمد مهرانفر به سانسور دوباره سریال پایتخت

به نظر می رسد ماجرای سانسور محتوای سریال پایتخت همچنان ادامه دارد و در همین راستا بازیگران مجموعه مرتبا واکنش نشان می دهند. بعد از آنکه احمد مهرانفر (بازیگر نقش ارسطو) و بهرام افشاری (بازیگر نقش بهتاش) در مورد برخی سانسورهای اخیر صحبت کرده ... The post ویجیاتو: واکنش محسن تنابنده و احمد مهرانفر به سانسور دوباره سریال پایتخت appeared first on دیجیاتو.

۱۰ کاری که نمی‌دانستید می‌توانید در call of duty: warzone انجام دهید

مثل تمام بتل رویال ها که نقشه هایی بزرگ و پر از رمز و راز دارند، جهان وارزون هم پر شده از نکات مختلفی که منتظرند تا توسط بازیکنان کشف شوند. در این مقاله به ۱۰ مورد از این رمز و رازها ... The post ویجیاتو: ۱۰ کاری که نمی دانستید می توانید در Call of Duty: Warzone انجام دهید appeared first on دیجیاتو.

آموزش مقدماتی call of duty warzone - قسمت دوم

در سری ویدیوهای آموزشی Call of Duty Warzone این به سراغ ترفندهایی می رویم که به شما اجازه می دهند موثرتر بازی کنید. منظور از موثرتر بازی کردن است که بتوانید در قسمت بتل رویال بازی، با فرود آمدن در مکان های پر ... The post ویجیاتو: آموزش مقدماتی Call of Duty Warzone – قسمت دوم appeared first on دیجیاتو.

منبع خبرها سایت دیجیاتو digiato می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو 12634 می باشد.

اخبار گوناگون