روی خط خبر

لیست خبرهای دیجیاتو digiato

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو digiato 11537 می باشد.

سلفی زیباتر به قیمت سرقت اطلاعات؛ کشف بدافزار در ده‌ها اپ زیباسازی چهره

به گزارش شرکت امنیتی CyberNews، بسیاری از اپلیکیشن های زیباسازی چهره در پس رابط کاربری مجذوب کننده خود انواع بدافزارها و جاسوس افزارها را پنهان کرده اند. شرکت امنیتی CyberNews که در لیتوانی واقع شده، 30 اپلیکیشن محبوب زیباسازی چهره در ... The post سلفی زیباتر به قیمت سرقت اطلاعات؛ کشف بدافزار در ده ها اپ زیباسازی چهره appeared first on دیجیاتو.

ساخت سلول های گلبول قرمز ابرانسانی در آزمایشگاه با قابلیت انتقال سریع دارو در بدن

محققان دانشگاه مک مستر از کشف تازه خود با نام «سلول های گلبول قرمز ابر انسانی» رونمایی کردند. در تکنیک کشف شده توسط این دانشمندان سلول های گلبول قرمز عادی از مولکول های مصنوعی دارو پر می شوند تا نوعی ... The post ساخت سلول های گلبول قرمز ابرانسانی در آزمایشگاه با قابلیت انتقال سریع دارو در بدن appeared first on دیجیاتو.

کشف اجرام آسمانی مرموز در مجاورت ابر سیاهچاله راه شیری

دانشمندان از کشف تعدادی جرم آسمانی مرموز در نزدیکی ابر سیاه چاله ای خبر داده اند که در مرکز راه شیری قرار دارد. این اجرام آنطور که محققان می گویند بسیار بزرگ هستند و با سیاهچاله Sagittarius A* تعامل دارند. تعداد ... The post کشف اجرام آسمانی مرموز در مجاورت ابر سیاهچاله راه شیری appeared first on دیجیاتو.

تیک آف خودکار یک فروند هواپیمای ایرباس با کمک تکنولوژی بینایی کامپیوتری

چندی پیش یک فروند هواپیمای ایرباس با کمک تکنولوژی خودران متشکل از سیستم های بینایی کامپیوتری موفق شد با موفقیت و بدون دخالت انسان تیک آف کند و به این ترتیب گام مهم دیگری در راستای تحقق رویای پروازهای بدون ... The post تیک آف خودکار یک فروند هواپیمای ایرباس با کمک تکنولوژی بینایی کامپیوتری appeared first on دیجیاتو.

تئوری‌های دیوانه‌وار طرفداران درباره فیلم‌های معروف

جالب ترین، درخشان ترین و جسورانه ترین تئوری های دیوانه وار طرفداران درباره ی فیلم های معروف، همین جا است. برای بررسی این تئوری ها با ویجیاتو همراه باشید. مطالعه مطلب در ویجیاتو بخوانید The post ویجیاتو: تئوری های دیوانه وار طرفداران درباره فیلم های معروف appeared first on دیجیاتو.

نام احتمالی کنترلر پلی استیشن 5 و یکی از ویژگی‌های آن لو رفت

بر اساس اطلاعاتی که اخیرا در سطح اینترنت منتشر شده، نام رسمی کنترلر پلی استیشن 5 مشخص شد. کارکرد کنترلرها در این کنسول به گونه ای است که پیش از این در پلی استیشن 4 شاهد آن نبودیم. مطالعه در ویجیاتو در ... The post ویجیاتو: نام احتمالی کنترلر پلی استیشن 5 و یکی از ویژگی های آن لو رفت appeared first on دیجیاتو.

چرا طرفداران ایکس باکس باید برای سال ۲۰۲۰ هیجان‌زده باشند؟

برای گیمرها شروع سال جدید با اشتیاق و هیجان متفاوتی همراه است. در مقایسه با سال های اخیر، به نظر می رسد ۲۰۲۰ قرار است فراتر از چیزی باشد که انتظار داشتیم. صرف نظر از تمام عناوینی که مدت ها انتظارشان را می کشیده ایم، ... The post ویجیاتو: چرا طرفداران ایکس باکس باید برای سال ۲۰۲۰ هیجان زده باشند؟ appeared first on دیجیاتو.

۱۰ بازی ترسناک برتر که سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شوند

با عرضه عناوینی مانند A Plague Tale: Innocence ،Blair Witch و Resident Evil 2 Remake، سال ۲۰۱۹ سالی محشر برای دوست داران بازی های ترسناک بود. با این همه، به نظر می رسد سال ۲۰۲۰ از آن هم بهتر باشد. زیرا تا امروز ... The post ویجیاتو: ۱۰ بازی ترسناک برتر که در سال ۲۰۲۰ عرضه می شوند appeared first on دیجیاتو.

نقد فیلم lighthouse - تاریکی مطلق، ستاره‌ای نیست

رابرت اگرز با ساخت فیلم Witch نشان داد که تبحر خاصی در به تصویر کشیدن یک اتمسفر خاص در بطن تصویر دارد. او ترسی را در فیلم «جادوگر» در رگ های مخاطبان جاری کرد که برای تماشاگر عام تعریف «رو اعصاب» ... The post ویجیاتو: نقد فیلم Lighthouse – تاریکی مطلق، ستاره ای نیست appeared first on دیجیاتو.

هفت سنگ؛ وقتی بازی لیگ آو لجندز هم شطرنجی می‌شود

وقتی Riot Games در جشن 10 سالگی بازی لیگ آو لجندز چندین بازی را برای پلتفرم های موبایل معرفی کرد، در میان آن ها نام Teamfight Tactics هم به چشم می خورد که قرار بود به عنوان برداشتی از ماد محبوب و رو به رشد ... The post هفت سنگ؛ وقتی لیگ آو لجندز هم شطرنجی می شود appeared first on دیجیاتو.

منبع خبرها سایت دیجیاتو digiato می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت دیجیاتو 11537 می باشد.

اخبار گوناگون