روی خط خبر

لیست خبرهای کافی درینک coffeedrink

تعداد کل خبرها از سایت کافی درینک coffeedrink 20 می باشد.

تاثیر قهوه سبز بر لاغری

دانه قهوه که هنوز روست نشده و نرسیده قهوه سبز نام دارد. قهوه سبز یکی از موادی است که برای کاهش وزن بکار می رود. البته تاثیر و چگونگی کاهش وزن در اثر استفاده قهوه سبز هنوز مورد اختلاف است. اما شواهد احتمالی زیادی برای تاثیر مثبت قهوه سبز بر سلامتی وجود دارد ولی اینها […] نوشته قهوه سبز لاغری اولین بار در قهوه کافی نوش پدیدار شد.

طرز تهیه کاپوچینو - آموزش تصویری

طرز تهیه کاپوچینو. ابتدا توسط بخارساز دستگاه قهوه ساز کف شیر را تهیه می کنیم البته در صورت تمایل همینجا میتوانید شکر را اضافه کنید. درزمان تهیه کف شیر قدری آنرا به هم می زنیم تا کف و شیر قدری مخلوط شوند تا در زمان اضافه کردن آن به اسپرسو بتوانیم به آن شکل دهیم. […] نوشته طرز تهیه کاپوچینو – آموزش تصویری اولین بار در قهوه کافی نوش پدیدار شد.

ادوارد اسنودن؛ مردی که باعث تغییر رویکرد امنیتی سیلیکون ولی شد

ادوارد اسنودن با افشاگری در مورد سازمان امنیت ملی آمریکا، منجر به تغییر رویکرد امنیتی غول های سیلیکون ولی شد. ادوارد […] نوشته ادوارد اسنودن؛ مردی که باعث تغییر رویکرد امنیتی سیلیکون ولی شد اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

آلودگی بیش از نیم میلیون روتر به بد افزار VPNFilter؛ با نحوه کارکرد و رفع آن آشنا شوید

در اوایل خرداد سیسکو اعلام کرد که بیش از 500 هزار روتر و تجهیزات شبکه به بد افزار VPNFilter آلوده […] نوشته آلودگی بیش از نیم میلیون روتر به بد افزار VPNFilter؛ با نحوه کارکرد و رفع آن آشنا شوید اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

یو پی اس ( UPS ) چیست ؟

یو پی اس ( ups ) مخفف عبارت Uninterruptible power supply ، به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است. یوپی […] نوشته یو پی اس ( UPS ) چیست ؟ اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

آشنایی با معماری MULTI-TENANCY در رایانش ابری یا کلود

فضاهای ابری از تکنولوژی MultiTenancy برای به اشتراک گذاشتن منابع IT به صورتی امن و به صرفه استفاده می کنند. این اشتراک گذاری […] نوشته آشنایی با معماری MULTI-TENANCY در رایانش ابری یا کلود اولین بار در هزارسوی شبکه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت کافی درینک coffeedrink می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت کافی درینک 20 می باشد.

اخبار گوناگون