روی خط خبر

لیست خبرهای چی بچین chibechin

تعداد کل خبرها از سایت چی بچین chibechin 65 می باشد.

چگونه از تابلوهای بزرگ دیواری در دکوراسیون خانه‌مان استفاده کنیم؟

گالری های هنری ایده‎ی عالی برای چیدمان و تزئین دیوارها با قاب های عکس، تصاویر و اشیایی زینتی با اندازه‎های کوچک در کنار هم هستند. اگر شما می خواهید که از آثار هنری و تابلوهای بزرگ برای تزئین دیوار اتاق‎تان استفاده کنید و آن ها را در فضای خانه تان به نمایش بگذارید، شما باید از اصول و قوانین طراحی متفاوت آن پیروی کنید. نوشته چگونه از تابلوهای بزرگ دیواری در دکوراسیون خانه مان استفاده کنیم؟ اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

نقطه کانونی دکوراسیون چیست و چگونه می‎توانیم آن را در خانه‌مان ایجاد کنیم؟

یکی از مهم ترین قسمت‎های خانه به هنگام طراحی و دکوراسیون آن، احتمالا شناسایی و کار با نقطه کانونی فضا است. نقطه کانونی دکوراسیون در واقع عنصری است که شما به هنگام ورود به اتاق متوجه آن می‏شوید و نگاه شما را به خود جلب می کند. نوشته نقطه کانونی دکوراسیون چیست و چگونه می‎توانیم آن را ایجاد کنیم؟ اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

انتخاب رنگ دکوراسیون منزل با توجه به چرخه رنگی و رعایت اصول و قواعد آن

دنیای بدون رنگ ها تقریبا غیرقابل تصور است. رنگ‎ها همیشه بخشی از زندگی ما و انعکاسی از روحیه و نگرش ما بوده اند. هیچ کس نمی تواند قدرت تاثیر بالای رنگ‎ها را انکار کند. میلیون ها تونالیته رنگی مختلف در بازار موجود است که هر طیف رنگی تاثیر خاص خود را در فضا دارد. نوشته راهنمای جامع برای انتخاب رنگ دکوراسیون منزل اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

ایده های خلاقانه برای تزئین خانه با الگوهای گلدار

بیشتر مردم نسبت به الگوی گل در دکوراسیون خانه واکنش خنثی و بی طرف ندارند، یا آن را دوست دارند یا از آن متنفرند. از نظر من الگوهای گل می توانند دکوراسیون رمانتیک و عاشقانه ای را بسازند و جذابیت فضا را چندین برابر نمایند. این الگو با نام چینتز نیز شناخته می‎شود. نوشته ایده های خلاقانه برای استفاده از الگوی گل در دکوراسیون خانه اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

انواع صندلی های شیک و دوست‌داشتنی برای دکوراسیون خانه و اداری

صندلی ها یکی از ضرورترین وسایل دکوراسیون خانه می باشند که به سادگی می توانند حس و حال تازه ای را به زندگی تان اضافه کنند. خوشبختانه امروزه مدل های متنوعی از صندلی ها موجود است و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی و سلیقه ی خودتان آن‎ها را انتخاب کنید. نوشته 10 طراحی جذاب و دوست داشتنی صندلی راحتی اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

با طراحی‎های جذاب میز لپ تاپ آشنا شوید

دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، دنیای اطلاعات است. این روزها دیگر تمامی کارهای اداری و شخصی ما با کامپیوتر و لپ تاپ در ارتباط است و حتی برای ساده‎ترین امور روزمره‎ی خود نیز به آن‎ها نیاز داریم. ما تا به امروز بیشتر شاهد میزهای لپ تاپ بزرگ و جاگیر بوده ایم که بیشتر ادارات و دفاتر را با مشکل کمبود فضا روبرو می کنند. نوشته جدیدترین مدل میزهای لپ تاپ برای دفاتر اداری و خانگی اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

10 نکته‌ی مفید برای یک طراحی داخلی حرفه ای

یکی از مهم ترین عناصر برای طراحی داخلی یک اتاق‎ نشیمن حرفه ای، چیدمان اصولی مبلمان آن می باشد. ایجاد یک اتاق نشیمن راحت و زیبا، زیاد به برند و قیمت بالای مبلمان آن بستگی ندارد، بلکه شما باید به نحوه چیدمان مبلمان و طرح بندی مناسب خانه فکر کنید. نوشته 10 نکته برای چیدمان مبلمان اتاق نشیمن ایرانی اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

فضایی رمانتیک و دوست‌ داشتنی با رنگ صورتی

صورتی رنگی است که بیشتر مردم آن را مربوط به خانم ها می دانند. درست مثل رنگ آبی که بیشتر مورد علاقه‎ی مردها می باشد. البته برخی معتقدند که این‎ها فقط ترفندهای بازاریابی می باشند که این باور را به مردم تلقین کرده است. نوشته دکوراسیون اتاق نشیمن با رنگ صورتی اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

انتخابی عالی برای ایجاد یک فضای نشیمن کلاسیک و دوست‌داشتنی

معمولا مبل نقطه کانونی هر اتاق نشیمنی می باشد و بنابراین ما باید به هنگام انتخاب مدل مناسب مبل، توجه ویژه ای به آن داشته باشیم. تنوع شکل، متریال، اندازه و رنگ باعث می‎شود که طراحی ها و سبک‎های متفاوتی از مبل در بازار موجود باشد که همین انتخاب از بین آن‎ها را تا حدودی دشوار می کند. نوشته چگونه از مبل گرد در دکوراسیون اتاق نشیمن مان استفاده کنیم؟ اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

8 طراحی منحصربفرد برای تمامی سبک های دکوراسیون خانه

ما در عصری زندگی می کنیم که کتاب های دیجیتالی و صوتی بیشترین توجهات را نسبت به کتا ب های کاغذی دارند. ولی با این حال هنوز هم هستند کسانی که دوست دارند کتاب را توی دست شان بگیرند، آن را لمس کنند، ورق بزنند، با نوک انگشتانشان با گوشه های صفحات کتاب بازی کنند، زیر جملات خوبش خط بکشند یا حاشیه‎های کتاب را خط خطی کنند. معمولا این افراد ترجیح می دهند که کتاب هایشان را در کتابخانه کنار خودشان داشته باشند. نوشته 8 کتابخانه‎ی شیک خانگی که می توانند الهام‎بخش دکوراسیون تان باشند اولین بار در چی به چین | د...

منبع خبرها سایت چی بچین chibechin می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چی بچین 65 می باشد.

اخبار گوناگون