روی خط خبر

لیست خبرهای چی بچین chibechin

تعداد کل خبرها از سایت چی بچین chibechin 113 می باشد.

تغییرات کوچکی که تفاوتی‎ بزرگ ایجاد می‎کنند

در مقاله ای که همین تازگی‏ها مطالعه می‎کردم نوشته بود: ویژگی‎های شخصیتی، تفکر، رفتار و عواطف انسان همانند جسم او در طول زمان دستخوش تغییر می‎شود.... نوشته با تغییرات کوچک، تفاوتی بزرگ ایجاد کنید اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

عکس دکوراسیون پذیرایی ایرانی با طراحی های شیک و جدید برای شما

برای ما ایرانی‎ها اتاق پذیرایی از مهم‎ترین بخش‎های دکوراسیون‎مان به شمار می آید و معمولا نگاه ویژه‎ای به آن داریم. هر چند که این روزها دیگر اتاق پذیرایی به تنهایی معنی ندارد و طراحی پلان باز تمامی فضاهای خانه را بهم وصل کرده است. بیشتر دکوراسیون خانه‎های ایرانی ویژگی‎های مشترکی دارند و معمولا نتیجه فضایی مجلل و شیک می باشد. نوشته عکس هایی از دکوراسیون پذیرایی ایرانی با طراحی‎های شیک و جدید اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

7 عنصر اصلی طراحی داخلی منزل که باید با آن‎ها آشنا باشید

"طراحی داخلی" و "دکوراسیون داخلی" از جمله اصطلاحاتی هستند که ما زیاد آن‎ها را شنیده ایم. بسیاری از مردم این دو اصطلاح را یکی می دانند و بجای هم بکار می برند. این در حالی که طراحی داخلی به طراحی کل فضای زندگی اشاره دارد ولی دکوراسیون داخلی مربوط به تزئین فضای زندگی با اضافه کردن مبلمان، اثاثیه و لوازم جانبی می باشد. نوشته 7 عنصر اصلی طراحی داخلی اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

چگونه بین رنگهای مختلف در دکوراسیون‌مان تعادل ایجاد کنیم؟

بنظرم هیچ چیز نمی‎تواند مثل رنگ‎ها حال ما را خوب کند! اصلا رنگها معجزه می کنند. رنگها دنیای معناها هستند، دنیای احساسات! اصلا اگر به من باشد، دوست دارم همه‎ رنگها را دوروبرم بچینم اما خوب از لحاظ طراحی داخلی و علم روانشناسی چنین کاری اصلا عاقلانه نیست. نوشته چگونه بین رنگهای مختلف در دکوراسیون مان تعادل ایجاد کنیم؟ اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

ایده‎ای جذاب برای طراحی فضاهای کوچک و محدود

خرید مبلمان می تواند برای بسیاری از افراد کار کسل‎کننده و سختی باشد. معیارهای زیادی برای خرید مبل وجود دارد ولی خوب بیشتر مردم فقط قیمت و جنس آن را در نظر می‎گیرند. یکی از مهم‎ترین معیارهایی که شما باید به هنگام خرید مبلمان آن را بخاطرتان بسپارید، فضای موجودتان است. نوشته 30 مبلمان و اثاثیه‎ی جمع و جور و جالب اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

10 طراحی مدرن که می‌توانند ظاهر عالی را به دکوراسیون‌تان بدهند

همه‎ی ما بدون بروبرگشت عاشق فضاهای سبز و باطراوت هستیم. البته این امر دلیل کاملا روانشناسانه دارد و تحقیقات نشان داده است که گیاهان سبز باعث کاهش استرس و اضطراب روزانه و افزایش خلاقیت و تمرکز افراد می‎شوند. نوشته 10 گلدان دیواری مدرن که می توانند ظاهر عالی را به دکوراسیون تان بدهند اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

طراحی فضای چند منظوره:نکات مفید و بدردبخور برای دکوراسیون فضاهای چند منظوره

در مورد خانه هایی با متراژهای کوچک، گاهی اوقات پیش می آید که مجبور باشید از اتاق‎های خود استفاده ‏های مختلفی داشته باشید. این اتاق‎ها با نام‎ فضاهای چندمنظوره شناخته می‎شوند و طراحی آن‎ها می‎تواند چالش بزرگی به شمار آید. اگر شما نیز به دنبال طراحی فضای چند منظوره خودتان هستید، نگران نباشید. نوشته نکات مفید و بدردبخور برای طراحی فضاهای چند منظوره اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

ایده‎های دوست‌داشتنی و جذاب برای یک آشپزخانه شیک و پیک

امروزه طراحی پلان باز آشپزخانه‎ها را با اتاق‎های نشیمن و پذیرایی گره زده است و اکثر آشپزخانه‎های امروزی به شکل اپن یا جزیره ای هستند. شاید برای همین است که بیشتر ما دکوراسیون ساده ای را برای آشپزخانه مان انتخاب می کنیم تا به راحتی بتوانیم آن را با دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی مان ترکیب کنیم. نوشته ایده‎های دوست داشتنی و رنگی برای یک آشپزخانه شیک و پیک اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

مدلهایی جذاب و دوست داشتنی برای تمامی دکوراسیون‌ها

اگر فضای تنگ و محدود خانه تان شما را مجبور کرده است که از مبلی با اندازه‎ی کوچک در دکوراسیون آن استفاده کنید، بدانید که تنها نیستید. البته دلایل زیادی وجود دارد که مردم مبل‏های جمع وجور را برای فضای خود انتخاب می کنند و محدودیت فضا تنها یک نمونه از این دلایل می باشد. نوشته بهترین مدل های مبل‎ برای آپارتمان های کوچک اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

دکوراسیون با میز کنسول و کاربردهای مختلف آن در طراحی داخلی خانه

میز کنسول یکی از دوست داشتنی‎ترین قطعات مبلمان می‎باشد که معمولا در دکوراسیون خانه‎ها نایده گرفته می‏ شود. قدمت‎ میز کنسول به اواخر قرن هفدهم و کشور فرانسه برمی گردد. این میز ابتدا در کاخ‎ها و خانه‏ های اشرافی استفاده می‏ شد اما در طول قرن ۱۸ توانست به دکوراسیون‎های خانه‎ها نیز راه پیدا کند. نوشته میز کنسول و انواع کاربرد آن در دکوراسیون خانه اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چی بچین chibechin می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چی بچین 113 می باشد.

اخبار گوناگون