روی خط خبر

لیست خبرهای چی بچین chibechin

تعداد کل خبرها از سایت چی بچین chibechin 131 می باشد.

کدام ایده دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون را می‌پسندید؟

این روزها تزئین و دکوراسیون پشت تلویزیون به یکی از مهم ترین بخش های طراحی خانه ها تبدیل شده است. پیش از این شومینه ها در دکوراسیون خانه ها تاثیرگذار بودند و در واقع نقطه اصلی دکوراسیون سالن نشیمن منزل به شمار می آمدند. نوشته دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون، کدام ایده را می پسندید؟ اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

روشی ساده و ارزان که می‌توانید آن را امتحان کنید!

تمیز کردن مبل با جوش شیرین شاید کمی عجیب و غریب بنظر برسد، اما مطمئن باشید که راه حل مناسبی برای از بین بردن لکه ها و بوی بد از سطح مبل می باشد. شما با این ترفند به راحتی می توانید از بوی بد مبلمان تان خلاص شوید! نوشته تمیز کردن مبل با جوش شیرین، روشی ساده و ارزان اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

رنگ‌های پیشنهادی برای مبل، رنگ مناسب مبل چه رنگی است؟

اگر دغدغه ی این روزهای شما کشف بهترین رنگ مبل برای منزل یا آپارتمان تان است، بهتر است بدانید که رنگ ها نیز مثل دنیای مد و فشن هستند. ترندهای مد و زیبایی همیشگی و ماندگار نیستند، در یک بازه زمانی زمانی خاص می آیند، استقبال فراوانی از آن ها می شود و سپس از رده خارج می شوند. نوشته رنگ های پیشنهادی برای مبل: رنگ مناسب مبل چه رنگی است؟ اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

7 مرحله ساده و آسان برای دوخت کوسن مبل

شاید بنظرتان کوسن مبل بدردبخورترین قسمت دکوراسیون خانه ها به شمار نمی آید ولی نباید فراموش کنید که شما به کمک آن‎ها می توانید به فضای اتاق تان رنگ و روح تازه ای دهید. نوشته ۷ قدم ساده برای دوخت کوسن مبل اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

ایده‌های جذاب و دوست‌داشتنی برای یک چیدمان طوسی و زرد

طوسی و زرد از جمله محبوب ترین ترکیب های رنگی در طراحی دکوراسیون منزل می باشند. این ترکیب رنگی طراوت، شادابی و سرزندگی را با خود به ارمغان آورده و با هر سبک دکوراسیونی می تواند خود را مطابقت دهد. نوشته ایده های جذاب و دوست داشتنی برای یک چیدمان طوسی و زرد اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

جدیدترین مدل‌ مبل‌ های راحتی ویژه عید نوروز 1399

بهار پشت در است و به قول فروغ بسطامی "صبح عید نوروز است و  می باید صفا کردن"! در همین راستای نو شدن و صفای جسم و جان، بیشتر خانواده های ایرانی، نیم نگاهی به ... نوشته جدیدترین مدل مبل های راحتی ویژه عید نوروز اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

از این 7 دکوراسیون ایرانی برای چیدمان‌ منزل‌تان الهام بگیرید!

با اینکه این روزها سبک های دکوراسیون زیادی برای طراحی داخلی منزل وجود دارند اما با این حال بیشتر ما هنوز هم سبک دکوراسیون ایرانی را به بیشتر سبک های اروپایی و کلاسیک ترجیح می دهیم. چرا که سبک دکوراسیون ایرانی ... نوشته چیدمان منزل به سبک ایرانی: از این 7 دکوراسیون ایرانی برای چیدمان منزل تان الهام بگیرید! اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

بیش از 25 مدل مبل چستر که توسط تیم چی بچین قابل ساخت می‌باشند.

بی شک مبل چستر کلاسیک از جمله مشهورترین و شناخته شده ترین سبک های مبلمان در جهان می باشد. شما به هر نقطه از این کره ی خاکی که سفر کنید، احتمالا در لابی هتلی یا کافه ای این سبک مبلمان را خواهید دید. نوشته محبوب ترین مدل های کلاسیکِ مبل چسترفیلد اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

استفاده از دو یا چند رنگ در چیدمان مبلمان

شاید برایتان جالب باشد که بدانید چیدمان و دکوراسیون منزل نشان دهند ی شخصیت و سبک زندگی هر فردی می باشد. مثلا روانشناس ها معتقدند افرادی که تعداد صندلی های... نوشته استفاده از دو یا چند رنگ در مبلمان: دکوراسیونی خاصی را برای خودتان رقم بزنید! اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

بهترین ترکیب‌های رنگی برای دکوراسیون شما

مبل های قهوه ای، مخصوصا رنگ تیره آن، انتخاب هوشمندانه ای برای خانواده های پرجمعیت می باشند. نوشته چه رنگ کوسنی برای مبل قهوه ای مناسب تر است؟ اولین بار در چی به چین | دکوراسیون منزل، سبک زندگی مدرن، طراحی داخلی خانه. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چی بچین chibechin می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چی بچین 131 می باشد.

اخبار گوناگون