روی خط خبر

لیست خبرهای دنیای کارتریج cartridgeworld

تعداد کل خبرها از سایت دنیای کارتریج cartridgeworld 117 می باشد.

آخرین جزئیات مقابله با گران‌فروشی «تلفن همراه»

وزیر ارتباطات گفت: کمیته ثبت تلفن همراه اخباری که در حوزه گران فروشی تلفن همراه مطرح می شود را مورد بحث و بررسی و پردازش قرار می دهد. نوشته آخرین جزئیات مقابله با گران فروشی «تلفن همراه» اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

اما و اگر درباره فعالیت سونی در خاورمیانه و آفریقا

بخش موبایل و گوشی های هوشمند شرکت ژاپنی سونی به تازگی اعلام کرده است که در حال بررسی تصمیم خاتمه دادن به فعالیت در کشورهای خاورمیانه و آفریقاست. نوشته اما و اگر درباره فعالیت سونی در خاورمیانه و آفریقا اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

مایکروسافت درصدد عرضه گوشی هوشمند تاشو و منعطف

ظاهرا مایکروسافت در حال توسعه یک گوشی هوشمند تاشو و منعطفی است که قرار است ال جی صفحه نمایش آن را تامین کند. نوشته مایکروسافت درصدد عرضه گوشی هوشمند تاشو و منعطف اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

سامانه ثبت درخواست‌های ارزی محصولات نرم‌افزاری تا 10 روز آینده راه‌اندازی می‌شود

معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات ایران و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور درباره راه اندازی سامانه ثبت و تایید درخواست های ارزی محصولات و خدمات نرم افزاری تا 10 روز آینده توافق کردند. نوشته سامانه ثبت درخواست های ارزی محصولات نرم افزاری تا ۱۰ روز آینده راه اندازی می شود اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

استراتژی تقلید؛ واتس‌اپ صاحب کانال می‌شود

فیس بوک تقلید و کپی را به عنوان استراتژی اصلی خود در نظر گرفته است. در همین راستا هر روز بیش از گذشته شاهد استحاله و تبدیل شدن واتس اپ به پیام رسان های دیگری چون تلگرام هستیم. نوشته استراتژی تقلید؛ واتس اپ صاحب کانال می شود اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

فیشینگ به‌عنوان خطرناک‌ترین حمله معرفی شد

نتایج یک نظرسنجی نشان داد که کسب وکارهای کوچک و متوسط فناوری اطلاعات در حال انجام آموزش برای آگاهی رسانی کارکنان خود در خصوص امنیت سایبری بویژه فیشینگ هستند. نوشته فیشینگ به عنوان خطرناک ترین حمله معرفی شد اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

مسدودسازی درگاه‌های بانکی قمار - تجارت‌نیوز

رئیس پلیس فتای تهران گفت: هرگونه تبلیغ سایت های شرط بندی و قمار جرم محسوب می شود و افرادی مانند هنرمندان و ورزشکاران که در این بخش فعالیت دارند، مورد رصد پلیس فتا قرار دارند. نوشته مسدودسازی درگاه های بانکی قمار اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

ابداع حسگری که استرس را کاهش می‌دهد!

یک شرکت انگلیسی، نوعی حسگر پوشیدنی ابداع کرده است که با بررسی الگوهای تنفسی کاربر، به کاهش سطح استرس و خونسرد ماندن او کمک می کند. نوشته ابداع حسگری که استرس را کاهش می دهد! اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

منبع خبرها سایت دنیای کارتریج cartridgeworld می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت دنیای کارتریج 117 می باشد.

اخبار گوناگون