روی خط خبر

لیست خبرهای بیدار bidar

تعداد کل خبرها از سایت بیدار bidar 82 می باشد.

مونته گراپا به بروس لی افسانه ای می پیوندد

مونته گراپا، در سال 1912 در کارخانه خود در ” Bassano del Grappa “در ایتالیا شروع به ساخت قلم کرد. مونته گراپا با استفاده از سلولوئید های طبیعی و فلزات گرانبها و ترکیبی از روش های سنتی مانند ریخته گری و با نوآوری های اخیرشروع به ساخت قلم های با ارزش هنری خود کرد که […] نوشته مونته گراپا به بروس لی افسانه ای می پیوندد اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

تاریخچه دفتر یادداشتی کوچک و نارنجی به نام رودیا

رودیا با کیفیت بالا، استانداردهای سختگیرانه و طراحی بی انتها شناخته شده است و یک ارتباط نزدیک با نوآوری و خلاقیت دارد. این دفترچه ها مورد علاقه هنرمندان، طراحان، نویسندگان و افرادی است که مایل به استفاده از کاغذهای با کیفیت بالا برای یادداشت های خود هستند. سال 1932 شرکت لوازم التحریر “Papeteries Vérilhac Frères” […] نوشته تاریخچه دفتر یادداشتی کوچک و نارنجی به نام رودیا اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

تاریخچه ماشین های تحریر - شرکت بازرگانی بیدار

ماشین تحریر: ماشین تحریر (به فرانسوی: Machine à écrire) یک ابزار معمولاً مکانیکی یا الکتریکی است که می توان با فشردن کلیدهای آن حروف¬هایی را روی چیزی، معمولاً کاغذ چاپ کرد. برتری نمونه های مکانیکی به نمونه های الکتریکی این است که بدون نیاز به برق در همه جا قابل استفاده هستند. از تاریخ ۱۸۷۰ که این ابزار […] نوشته تاریخچه ماشین های تحریر اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

سُرب یا گرافیت - شرکت بازرگانی بیدار

هسته مداد که به اشتباه سُرب نامیده می شود، از یک عنصر طبیعی به نام گرافیت است، که در دریاچه انگلستان در سالهای 1500 میلادی کشف شد. گرافیت به عنوان یک ابزار برای علامت گذاری استفاده می شود. قلم سرب رومی در زمان های گذشته، قلم سرب با پاپیروس استفاده می شد. یکی از مزیت […] نوشته سُرب یا گرافیت اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

لاسلو بیرو مخترع خودکار - شرکت بازرگانی بیدار

لاسلو بیرو (انگلیسیLászló Bíró ؛ ۲۹ سپتامبر ۱۸۹۹-۲۴ اکتبر ۱۹۸۵) یک مخترع و روزنامه نگار اهل مجارستان بود. او در سال ۱۹۳۱ میلادی خودکار نوک ساچمه ای را اختراع کرد. مشکلی که لاسلو بیرو در هنگام نوشتن با جوهر خودنویس داشت این بود که جوهر به آرامی خشک شده و اغلب باعث ایجاد لک می […] نوشته لاسلو بیرو مخترع خودکار اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

حکاکی لیزری - شرکت بازرگانی بیدار

حکاکی لیزر، زیر مجموعه ای برای علامتگذاری است. علامتگذاری لیزر دسته بندی وسیعی از روش هایی است که علامت هایی را بر روی یک شی بر جا می گذارد که شامل تغییر رنگ به علت تغییرات شیمیایی، مولکولی، ذغال سنگ و غیره است. تأثیر علامتگذاری با لیزر برای برخی از رنگ ها بیشتر است که […] نوشته حکاکی لیزری اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

اطلاعات جالب در مورد مداد و قلم

تاریخچه نوشت افزار مداد، و قلم از هزاران سال پیش تا کنون بوده است. در اینجا اطلاعات جالب در مورد مداد و قلم را به شما ارائه می دهیم. حدود 2500 مداد می تواند از یک درخت متوسط تولید شود.کلمه مداد از کلمه قدیمی فرانسوی "pincel" به معنای قلم کوچک آمده است. در واقع "pincel" […] نوشته اطلاعات جالب در مورد مداد و قلم اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

مقدمه ای بر نوروز - شرکت بازرگانی بیدار

روز سیزدهم از نوروز به نام سیزده به در نامگذاری شده است که به معنای واقعی کلمه در زبان پارسی به معنای خلاص شدن از سیزده است. در این روز، خانواده ها به فضای سبز می روند و سیزده خود را بدر می کنند. در این روز مردم سبزه های خود را به نمادی از […] نوشته مقدمه ای بر نوروز اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

14 مطلب جالب که باید در مورد مولسکین بدانید

اینکه آیا شما مولسکین را به خاطر طراحی و قابلیت حمل آن دوست دارید و یا به خاطر قیمت آن، از آن بیزارید! این دفاتر، سرگرم کننده و کاربردی تاریخی دارند؛ به طوری که داستان های بسیاری از کاربران مشهور خود را به اشتراک می گذارند. در اینجا 14 مورد جالب در مورد مولسکین را […] نوشته 14 مطلب جالب که باید در مورد مولسکین بدانید اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

تاریخچه کاغذ - شرکت بازرگانی بیدار

کاغذ یک جسم سفید است که عمدتا برای نوشتن استفاده می شود، و ابتدا در چین باستان اختراع شد. اولین مرحله تولید کاغذ در چین در طول دوره “هان” ثبت شده است. در طول قرن هشتم، کاغذ سازی چینی به دنیای اسلام گسترش یافت، در حالی که کارخانه کاغذ سازی برای ساخت پول استفاده می […] نوشته تاریخچه کاغذ اولین بار در شرکت بازرگانی بیدار پدیدار شد.

منبع خبرها سایت بیدار bidar می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت بیدار 82 می باشد.

اخبار گوناگون