روی خط خبر

لیست خبرهای بامیلو bamilo

تعداد کل خبرها از سایت بامیلو bamilo 114 می باشد.

بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای اپل واچ

همه ما می دانیم که زندگی گاهی می تواند کمی اذیت کننده به نظر برسد. اینکه رئیستان، شما را وادار به انجام پروژه های مختلفی در مهلت های کوتاه کند و یا اینکه با خانواده ی خود به مشکلی بربخورید، استرس می تواند بر شما غلبه کرده و حال شما را برای مدت زمانی خراب کند. یک برنامه مدیتیشن، که در watchOS شما نصب شده است، می تواند به کاهش استرس و فشار روحی شما کمک کند. البته گاهی هم شما به کمی بیش از چند دقیقه آرامش عمیق نیاز دارید.صرف کردن ساعتی از روز برای مدیتیشن و آرامش گرفتن می تواند به کاهش استرس شما کم...

بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای اپل واچ

در مقاله پیش رو در بامیلوبلاگ ۴ اپلیکیشن مدیتیشن برای اپل واچ را معرفی می کنیم. با بهترین های اپلیکیشن اپل واچ آشنا شوید. همه ما می دانیم که زندگی گاهی می تواند کمی اذیت کننده به نظر برسد. اینکه رئیستان، شما را وادار به انجام پروژه های مختلفی در مهلت های کوتاه کند و یا اینکه با خانواده ی خود به … The post بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای اپل واچ appeared first on بامیلو بلاگ.

نگاهی به ۱۰ گجت مراقبت از پوست و مو که در سال ۲۰۱۸ به بازار آمده‌اند

با بهترین ابزارهای زیبایی و مراقبت پوست در سال ۲۰۱۸ آشنا شوید. چه ابداعاتی در زمینه ی مراقبت از پوست و مو در سال ۲۰۱۸ داشته ایم؟ با بامیلوبلاگ همراه باشید. شاید شما هم در زمرۀ مخالفان تکنولوژی باشید و تنهایی ها و ناکامی های انسان مدرن را به آفات تکنولوژی ربط بدهید. راستش نقد و مخالف خوانی … The post نگاهی به ۱۰ گجت مراقبت از پوست و مو که در سال ۲۰۱۸ به بازار آمده اند appeared first on بامیلو بلاگ.

بررسی شیائومی می میکس ۳؛ لغزش بر مدار دوربین

می میکس 3 جدیدترین پرچمدار شیائومی بود که در این فصل معرفی شد. با بامیلوبلاگ همراه باشید تا با مشخصات می میکس 3 و قیمت آن آشنا شوید. اژدهای چینی فصل سرد پاییز را برای پرده برداری از جدیدترین پرچمدارش به نام می میکس 3 انتخاب کرد که در کنار قوی ترین چیپست کوالکام و ۱۰ گیگابایت … The post بررسی شیائومی می میکس ۳؛ لغزش بر مدار دوربین appeared first on بامیلو بلاگ.

بررسی شیائومی می میکس ۳؛ لغزش بر مدار دوربین

اژدهای چینی فصل سرد پاییز را برای پرده برداری از جدیدترین پرچمدارش به نام می میکس۳ انتخاب کرد که در کنار قوی ترین چیپست کوالکام و ۱۰ گیگابایت رم، نمایشگر آن به لطف سازوکار لغزشی بدنه از حاشیه اضافی، بریدگی و هر زائده دیگری رهایی یافته است. شیائومی ترجیح داده با گذشتن از خیر مقاومت بالا در … The post بررسی شیائومی می میکس ۳؛ لغزش بر مدار دوربین appeared first on بامیلو بلاگ.

بررسی دستبند سلامتی شیائومی می بند ۳

شیائومی هشتمین سال فعالیتش را با معرفی پرچمدار می 8، واسط کاربری MIUI 10 و دستبند سلامتی می بند 3 جشن گرفت. شاید معرفی این پوشیدنی تحت سایه پرچمدارهای جدید این شرکت قرار گیرد اما به هیچ عنوان نباید از قابلیت های این ابزار ارزشمند چشم پوشی کرد. به نظر بیش از هرکس دیگری چینی ها به اهمیت … The post بررسی دستبند سلامتی شیائومی می بند ۳ appeared first on بامیلو بلاگ.

بررسی اپل واچ سری ۴ ؛ کلینیک اپل روی دست شما

به باور بسیاری بهترین دستاورد اپل در سال جاری نه آیفون، بلکه سری چهارم ساعت هوشمند این شرکت است که از طراحی مردن، بدنه مقاوم، نمایشگر با کیفیت و قابلیت هایی نظیر اتصال به شبکه سلولی، تهیه نوار قلب و اپلیکیشن های تمرین و فیتنس بهره می برد. اپل مدت هاست که حکومت شرکت های سوئیسی و ژاپنی در زمینه … The post بررسی اپل واچ سری ۴؛ کلینیک اپل روی دست شما appeared first on بامیلو بلاگ.

۱۲ ترفند برای بهینه‌سازی و دسترسی سریع به قابلیت‌های iOS 12.1

اپل به روز رسانی iOS 12 را در ماه نوامبر عرضه کرد. با قابلیت های iOS 12  و ترفندهای مخفی آن در این مقاله بامیلوبلاگ آشنا شوید. در  این مطلب ۱۲ ترفند برای بهینه سازی و دسترسی سریع به قابلیت های iOS 12 ارائه شده که اغلب با استفاده از لمس ۳ بعدی یا 3D Touch میسر … The post ۱۲ ترفند و میانبر iOS 12.1 که هر کاربری باید بداند appeared first on بامیلو بلاگ.

مشخصات آیفون XS و بررسی تحلیلی آن

آیفون XS در اکتبر ۲۰۱۸ معرفی شد. قیمت آیفون XS از ۹۹۹ دلار شروع می شود. برای آشنایی با مشخصات آیفون XS و بررسی آن با بامیلوبلاگ همراه باشید. اکتبر موعود از راه رسید و نگاه ها به جهان هوشمند دوخته شد. نسل جدید گوشی های اپل پارو می زنند و به پیش می رانند. هوش مصنوعی دنیای واقعی را … The post بررسی تحلیلی آیفون XS appeared first on بامیلو بلاگ.

نگاهی به نورسیده‌های اپل؛ مک بوک ایر ۲۰۱۸ ، مک مینی ۲۰۱۸ و آیپد پرو ۲۰۱۸

اپل در روزهای اخیر رویدادی را برای معرفی محصولات جدیدش برگزار کرد که در خلال آن شاهد معرفی نسخه های ۲۰۱۸ آیپد پرو ، مک بوک ایر ، مک مینی و گجت های دیگری بودیم. برای آشنایی با این محصولات، مشخصات مک بوک ایر 2018 ، قیمت آیپد پرو 2018 و مک مینی 2018 با بامیلوبلاگ … The post نگاهی به نورسیده های اپل؛ مک بوک ایر قوی تر، آیپد پرو سریع تر و مک مینی جدید appeared first on بامیلو بلاگ.

منبع خبرها سایت بامیلو bamilo می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت بامیلو 114 می باشد.

اخبار گوناگون