روی خط خبر

لیست خبرهای آرین پاراکس arianparax

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس arianparax 263 می باشد.

نمونه رستوران های لوکس ، طرح های خاص رستوران ، مشاوره رایگان 88400794

۱- اولین نمونه رستوران های لوکس که در این لیست آمده، ۳۹۴ مترمربع مساحت دارد و در یکی از بهترین هتل های فرانسه واقع شده. دومین بازسازی این غذاخوری محبوب، به مناسبت پنجاهمین سالگرد دریافت ستاره سوم از موسسه میشلین انجام شده. به گفته طراح اصلی پروژه، این بازسازی فرصتی مسحورکننده برای متحد کردن مشتریان […] نوشته نمونه رستوران های لوکس اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی آپارتمان با رنگ طوسی زرد

این آپارتمان کوچک، متعلق به زن جوانی است که به دنبال یک خانه مدرن و صاحب سبک و طراحی آپارتمان با رنگ طوسی زرد بود. سالن اصلی خانه که به سبک اپن طراحی شده، شامل آشپزخانه و اتاق غذاخوری می شود. یک آشپزخانه کوچک و مینیمال به رنگ مشکی مات و با وسایل چوبی به […] نوشته طراحی آپارتمان با رنگ طوسی زرد اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی مطب دندانپزشکی - آرین پاراکس

به عنوان یکی از مشهورترین شرکت های طراحی داخلی در سیدنی، از ما دعوت شد تا مسئولیت پروژه طراحی داخلی مطب دندانپزشکی را به عهده بگیریم. با دیدن فضای اصلی و درخواست اولیه مشتری، با چندین چالش تأمل برانگیز روبرو شدیم. شاید به عقیده برخی، رعایت زیبایی شناسی یک مرحله اضافی و غیرضروری و کاملا […] نوشته طراحی داخلی مطب دندانپزشکی اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون خانه با رنگ آبی نفتی ، استفاده از رنگ آبی نفتی در طراحی داخلی

آبی نفتی جزء رنگ هایی است که هرگز قدیمی نمی شود و با هر رنگی هماهنگ می شود، مثل مشکی. ولی اصیل تر از رنگ مشکی است. همه رنگ های آبی، برای دکوراسیون خانه مناسبند. ولی آبی نفتی، دکوراسیون شیک و ماندگارتری به شما می دهد. اما چه رنگ هایی با دکوراسیون خانه با رنگ […] نوشته دکوراسیون خانه با رنگ آبی نفتی اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون داخلی با فلز برنج

با یک نگاه به این طراحی دکوراسیون داخلی با فلز برنج به سبک معاصر فقط دو کلمه به ذهن می آید: درخشندگی، و باز هم درخشندگی. چون این خانه پر از سطوح براق و سفید است. مجموعه ای است از رنگ و اَشکال مینیمال، خلوص و سفیدی، و کمی عنصر برنجی که به خلق این […] نوشته طراحی دکوراسیون داخلی با فلز برنج اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی سقف کاذب رستوران با چوب ، جدیدترین ایده های طراحی سقف کاذب

این رستوران، تلفیق غنی و جالبی از هنر، غذا و طراحی است. هریک از این موارد، دیگری را تکمیل می کنند تا فضای غذاخوری های موزه ها و رابطه ما با غذا را برایمان تداعی کنند. در راستای ادای احترام به ایده های سرآشپز رستوران، و ماموریت موزه هنرهای مدرن سانفرانسیسکو، این رستوران طوری طراحی […] نوشته طراحی سقف کاذب رستوران با چوب اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون اتاق خواب لاکچری ، سبک های مختلف در طراحی اتاق خواب

صبح که از خواب بیدار می شوید، یا شب که می خواهید به استراحت بپردازید، از دکوراسیون اتاق خواب خود چه انتظاری دارید؟ اگر اتاق فعلی شما، انتظاراتتان را برآورده نمی کند، پس به این ۵۱ نمونه دکوراسیون اتاق خواب لاکچری که برای شما انتخاب کردیم خوب دقت کنید و از توصیه های ما و […] نوشته دکوراسیون اتاق خواب لاکچری اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون خانه لوکس با فلز مس ، ایده های خاص طراحی خانه ، نکات جالب و دیدنی طراحی با مس

این خانه آسیایی از طراحی معاصر و ساده برخوردار است و یکی از پروژه های زیبا و بی نظیر شرکت مسئولش به شمار می رود. طراحی دکوراسیون خانه لوکس با فلز مس از حرکت دورانی خورشید در طول روز الهام گرفته شده. استفاده از سطوح صیقلی و منعکس کننده، مصالح درجه یک، مبلمان مدرن و […] نوشته دکوراسیون خانه لوکس با فلز مس اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

سقف خانه های لوکس ، طرح های متنوع سقف خانه ، عکس های جدید طراحی سقف

در مقالات قبلی، شما را با سقف خانه های لوکس آشنا کردیم. ولی سقف های متالیک جزء آن ها نبود. پس امروز به بررسی این نوع سقف ها می پردازیم که به در نوع خود بسیار شیک و چشمگیر هستند. سقف های فلزی و متالیک، ظاهر خانه تان را متحول کرده یا حتی می توانند […] نوشته سقف خانه های لوکس اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون خانه سبک نئوکلاسیک ، سبک نئوکلاسیک در طراحی داخلی

دو خانه ای که امروز به شما نشان می دهیم، ثابت می کنند ترکیب رنگ های طوسی با دکوراسیون خانه سبک نئوکلاسیک می تواند چقدر زیبا و خارق العاده باشد. اولین خانه، نمونه مدرن و کلاسیکی است که طراحی شیک و ساده ای دارد. در این خانه از پنل های چوبی برای حاشیه بندی و […] نوشته دکوراسیون خانه سبک نئوکلاسیک اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آرین پاراکس arianparax می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس 263 می باشد.

اخبار گوناگون