روی خط خبر

لیست خبرهای آرین پاراکس arianparax

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس arianparax 273 می باشد.

طراحی خانه با سنگ مرمر و چوب

ترکیب سنگ مرمر کدر و خط دار با چوب های طرحدار در کنار هم، ترکیبی بسیار لوکس و جذاب است. استفاده از چنین مصالح طبیعی و زیبایی، می تواند به خانه های مدرن و امروزی جان تازه ای ببخشد. راه های زیادی برای استفاده از طراحی خانه با سنگ مرمر و چوب وجود دارد. کفپوش، […] نوشته طراحی خانه با سنگ مرمر و چوب اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی آپارتمان با تم سفید

ایده هایی بسیار جذاب و متنوعی برای استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون منزل وجود دارد که بهتر است با رنگ های دیگر ترکیب شود تا نمایی شگفت انگیز را ایجاد کند. برای طراحی چنین دکوراسیون هایی کافیست کمی در مورد این زمینه مطالعه داشته باشید و عکس ها و تصاویری از طراحی های دیگر با این رنگ را مشاهده […] نوشته طراحی آپارتمان با تم سفید اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ بنفش

رنگ بنفش عمق و غلظتی دارد که آن را به یک گزینه عالی برای دکوراسیون داخلی تبدیل می کند. ما کلکسیونی از دکوراسیون اتاق خواب با رنگ بنفش برای شما انتخاب کردیم که خواب های شما را شیرین تر می کنند. هر مدل اتاقی در این کلکسیون قرار داده شده. از سوئیت های بزرگ و […] نوشته دکوراسیون اتاق خواب با رنگ بنفش اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی رستوران روباز - آرین پاراکس

بسیاری از رستوران های نیویورک، آینده درخشان و روشنی در لس آنجلس دارند. طراحی داخلی رستوران روباز ی که امروز به شما معرفی می کنیم هم از این قائده مستثنی نبوده. شعبه لس آنجلس این رستوران در طبقه همکف و پاسیوی یکی از موزه های این شهر قرار گرفته و جزئی از پروژه بازسازی و […] نوشته طراحی داخلی رستوران روباز اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی محوطه ویلا سبک روستایی

گپ و گفت و نشستن در یک محوطه روباز در هر فصلی، حتی زمستان و هنگام بارش برف هم لذت بخش است. به همین خاطر است که دکوراسیون و طراحی پاسیو، باغچه یا ایوان خانه بسیار حائز اهمیت است. شما در انتخاب طراحی محوطه ویلا سبک روستایی کاملا آزادید. اگر به داشتن یک محوطه خیلی […] نوشته طراحی محوطه ویلا سبک روستایی اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی فروشگاه زنجیره ای - آرین پاراکس

پودر لباسشویی، پوشک و چیپس و پفک محصولات جذاب و پر زرق و برقی نیستند. ولی اگر محل فروش آن ها مثل این فروشگاه طراحی شود، خرید روزانه شما می تواند به یک ضروریت دلنشین و شیرین تبدیل شود. این فروشگاه زنجیره ای در یک شهر پایتخت واقع شده و راهروهای بین قفسه هایش، کاملا […] نوشته طراحی فروشگاه زنجیره ای اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

تعمیرات ساختمان اداری - تعمیر ساختمان ها در تهران

“طراحی داخلی و تعمیرات ساختمان جدید شرکت The castle در انگلستان” کاخ انگلیسی در تصرف این مجموعه قرار دارد، سال ها بود که هیچ تغییر و تحولی به خود ندیده بود ، به همین دلیل نمی توانست گویای وضعیت فعلی و چشم انداز آینده کاری آن ها باشد و نیازمند تعمیر ساختمان بود. علاقه مدیریت […] نوشته تعمیرات ساختمان های اداری , تجاری , مسکونی اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون دفتر کار - آرین پاراکس

میز پذیرش، از جنس مرمر است و قابی از روکش بلوط سفید شکاف دار با رنگ ابونی دارد. بهترین راه حل برای داشتن یک روز کاری خوب و سالم ، کار کردن در محلی آرام ، مناسب و استاندارد است و برای دستیابی به چنین محلی نیاز به طراحی اصولی فضاهای آن است. فضاهایی مانند […] نوشته طراحی دکوراسیون دفتر کار اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه - آرین پاراکس

بزرگ ترین چالش در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایجاد یک فضا برای نگهداری و انبار کردن مواد ضروری است. چه فضای آشپزخانه کوچک باشد و چه بسیار بزرگ باید این امر مهم در نظر گرفته شود. اگر محل نگهداری مواد و ظروف خوب طراحی شده باشد،کارهای آشپزخانه به سادگی پیش می رود و بانوی خانه را دچار […] نوشته دکوراسیون داخلی آشپزخانه اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون رستوران با گل و گیاه

این طراحی دکوراسیون رستوران با گل و گیاه اسمی دارد که گویای فضا و محتویات داخل منوی آن است. محتویاتی مانند نان های کماج سبک و گرم که از آرد گندم تهیه و با مواد مختلف پر می شوند (بائو)، و یا شیرینی های جویدنی و منحصر به فرد ژاپنی (موچی) که با آرد برنج […] نوشته طراحی دکوراسیون رستوران با گل و گیاه اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آرین پاراکس arianparax می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس 273 می باشد.

اخبار گوناگون