روی خط خبر

لیست خبرهای آرین پاراکس arianparax

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس arianparax 188 می باشد.

طراحی دکوراسیون هتل طراحی معماری داخلی هتل ، دکوراسیون داخلی هتل

این هتل، در یکی از شهرهای ساحلی چین واقع شده و جزء معدود مراکز تجاری شهر محسوب می شود. به عنوان بلندترین برج شهر، که این طراحی دکوراسیون هتل صورتی هلالی دارد، به “آبادی میان کویر” معروف است. طراحی دکوراسیون هتل در ابتدای پروژه، همراه با معماری انجام شد. این گروه موفق شد با بهینه […] نوشته طراحی دکوراسیون هتل اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی دفتر املاک طراحی داخلی دفتر املاک ، معماری دفتر املاک

اینجا یک شرکت املاک بریتانیایی است که ۴۶۰ مترمربع مساحت دارد و به تازگی در شهر هنگ کنگ افتتاح شده. شعبه قبلی این شرکت در این شهر، محیط چندان جالبی نداشت و این گروه به دنبال محیطی جدید و باکیفیت با طراحی داخلی دفتر املاک بود که تمامی استانداردهای لازم برای جذب مشتری و معرفی […] نوشته طراحی داخلی دفتر املاک اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مکزیکی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مکزیکی

اینجا یک رستوران مکزیکی در دل اسپانیاست. با فضایی شاد و رنگارنگ و مهیج و در عین حال دنج و خودمانی. از آنجایی که یک غذای خوب باید هر سه فاکتور رنگ، بافت و حس را داشته باشد، طراحان این رستوران سعی کردند روی این طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مکزیکی به خوبی تاکید کنند. قابل […] نوشته طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مکزیکی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکور کافه رستوران مدرن طراحی دکور کافه رستوران مدرن

این طراحی دکور کافه رستوران مدرن مثل بسیاری از پروژه های طراحی اش، شامل خصوصیات ثابت و مشترکی است: رنگبندی های زیبا و غنی، مبلمان و نورپردازی اسکاندیناویایی، و فضایی مدرن و باشکوه. بیایید نگاه دقیق تری به طراحی آن بیاندازیم. اینجا یک کافه-رستوران بیسترو است. بیسترو کلمه ای است فرانسوی به معنای دنج و […] نوشته طراحی دکور کافه رستوران مدرن اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی ساختمان اداری چند طبقه طراحی داخلی ساختمان اداری چند طبقه

اینجا، یک شرکت تولید محصولات طبیعی است. این ساختمان به قدری هوشمندانه و زیبا طراحی شده که پرسنل فشار کار را کمتر حس کرده و بسیاری از اوقات به طور داوطلبانه بیشتر از ساعات اداری کار می کنند ک با طراحی داخلی ساختمان اداری چند طبقه این ساختمان آشنا می شوید. این طراحی داخلی ساختمان اداری […] نوشته طراحی داخلی ساختمان اداری چند طبقه اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون واحد ۱۲۵ متری طراحی دکوراسیون واحد ۱۲۵ متری

این طراحی دکوراسیون واحد ۱۲۵ متری توسط خود صاحبخانه طراحی و دکور شده. فردی که در زندگی و هنر، سبک مینیمال را ترجیح می دهد و زیبایی شناسی این سبک را به خوبی به ما نشان می دهد. این طراحی دکوراسیون واحد ۱۲۵ متری هیچ تزئین و آلایش اضافه ای ندارد. مواد سازنده زمین و […] نوشته طراحی دکوراسیون واحد ۱۲۵ متری اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی شرکت خدمات موبایل طراحی داخلی شرکت خدمات موبایل

این ساختمان، متعلق به بزرگ ترین شرکت خدمات دیتا و سرویس موبایل در چین می باشد که به صورت مستقل از دولت فعالیت می کند. سرعت رشد و توسعه این شرکت، نشان دهنده میزان رشد سرعت اینترنت در کشور چین می باشد. این ساختمان، دومین شعبه این شرکت است که به تازگی و با هدف […] نوشته طراحی داخلی شرکت خدمات موبایل اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی رستوران ژاپنی طراحی داخلی رستوران ژاپنی ، معماری رستوران ژاپنی

این رستوران ژاپنی، جدیدترین شعبه خود را به تازگی در مونترال افتتاح کرده در اینجا هم با این طراحی داخلی رستوران ژاپنی آشنا می شوید طراحی داخلی رستوران ژاپنی به سبک معاصر ولی کمی ژاپنی و با مواد طبیعی و دست ساز که با گذر زمان، زیباتر می شوند ساخته شده. به محض ورود با […] نوشته طراحی داخلی رستوران ژاپنی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طرحی کافه ژاپنی طرحی کافه ژاپنی ، دکوراسیون کافه ژاپنی ، دیزاین کافه ژاپنی

اینجا یک کافه ژاپنی در دل شهر سیدنی است. این طرحی کافه ژاپنی با جزئیات دقیق و سنتی ژاپنی، کمی از خصوصیات سیدنی و تعدادی از عکس های اینستاگرام دکور شده. انواع نوشیدنی گازدار، انواع قهوه و چند مدل نودل در این کافه سرو می شود. مثل همه کافه های ژاپنی در سراسر دنیا، فضایی تنگ […] نوشته طرحی کافه ژاپنی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی شرکت خدمات هنری طراحی شرکت خدمات هنری ، معماری داخلی شرکت خدمات هنری

اینجا، یک شرکت فیلمسازی برزیلی است. این طراحی شرکت خدمات هنری کوچک ولی متغیر و کاربردی است. این شرکت که از پرسنلی جوان و خلاق، و یک محیط کار خلوت برخوردار است، در زمینه فیلم های تبلیغاتی فعالیت می کند. معماری که پروژه طراحی داخلی این ساختمان را به عهده داشت باید مشغله و مسئولیت های […] نوشته طراحی شرکت خدمات هنری اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آرین پاراکس arianparax می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس 188 می باشد.

اخبار گوناگون