روی خط خبر

لیست خبرهای آرین پاراکس arianparax

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس arianparax 282 می باشد.

طراحی ساختمان با آجر قرمز

پروژه اوماه بوتو (به معنی خانه آجری)، به درخواست یک مشتری برای داشتن یک خانه اندونزیایی شکل گرفت. این ساختمان در نزدیکی معبد پری و سومور در منطقه جاوای شرقی واقع شده؛ جایی که محل زایش معماری خانه های تاریخی آجر قرمز که متعلق به دوران پادشاهی ماجاپاهیت می باشند است. در این طراحی ساختمان […] نوشته طراحی ساختمان با آجر قرمز اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

جدیدترین خانه ها با رنگ خاکستری

امروز سه مورد از جدیدترین خانه ها با رنگ خاکستری به شما معرفی می کنیم که پر از ایده های جسورانه و جذابیت های غیرقابل انکار زندگی شهری اند. طراحی خشک و صنعتی این خانه ها، به هیچ عنوان سرد و بی روح نیست. کاناپه های گرم و نرم، قالیچه های لطیف، نورپردازی های گرم […] نوشته جدیدترین خانه ها با رنگ خاکستری اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون داخلی مدرسه - آرین پاراکس

این مدرسه بین المللی هندی، در سنگاپور واقع شده و به آخرین امکانات تکنولوژی در دنیا مجهز است. اسم مدرسه “مدرسه ای برای آینده” است که متناسب با امکانات و خدماتش انتخاب شده، چون این موسسه از تکنولوژی برتر قرن بیست و یک، و مدرن ترین تجهیزات و وسایل ممکن و محیطی مناسب برای شکوفایی […] نوشته طراحی دکوراسیون داخلی مدرسه اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

تغییر دکوراسیون خانه با هزینه کم

آثار هنری همیشه نقش پررنگی در طراحی داخلی خانه داشته اند. ولی آثار دست سازی که همیشه مورد استفاده قرار می گرفتند جای خود را به تصاویر دیجیتال، عکس های مختلف و جملات انگیزه بخش و معروف داده اند. برای تغییر دکوراسیون خانه با هزینه کم به جای مجسمه های تزئینی و دکوری از شمع […] نوشته تغییر دکوراسیون خانه با هزینه کم اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

جدیدترین نمونه های کابینت آشپزخانه

با استفاده از گیاه، شادابی را به آشپزخانه خود هدیه کنید. تقریبا هر آشپزخانه ای با وجود چند گل و گیاه زیباتر می شود. فرقی هم ندارد از گیاهان آبشاری، مثل نمونه بعدی، استفاده کنید یا یک ردیف گلدان خاکی با گیاهان بوته ای.جدیدترین نمونه های کابینت آشپزخانه با طراحی شیک و مجلل رنگ های جدید به کار ببرید. شاید رنگ صورتی برای یک آشپزخانه لوکس جا نیفتاده باشد، ولی کمی از این رنگ را به محیط اضافه کنید و تاثیر آن را ببینید. اگر یک ترکیب رنگ پاستلی می خواهید می توانید آبی آسمانی را هم به آن اضافه کنید. اگر ه...

طراحی داخلی با سنگ مرمر و تراورتن

شرکتی که این آپارتمان ۲۸۰ متری را طراحی و دکور کرده، بار دیگر دنیای طراحی داخلی با سنگ مرمر و تراورتن را متحول و شگفت زده کرده. پذیرایی مدرن و سالن غذاخوری رسمی این خانه، دیوارهای مرمر زیبایی دارند که تا راهروی لوکس و دلباز خانه هم ادامه پیدا کرده اند. در مجاورت تخته سنگ […] نوشته طراحی داخلی با سنگ مرمر و تراورتن اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی منزل با رنگ خاکستری

این خانه لوکس ۷۵۰ متری، نمونه بارز شکوه و ابهت سبک مدرن است. ترکیب رنگی طوسی و سبز و طلایی، در کنار مبلمان مدرن و نسبتا کلاسیک، این مجموعه دیدنی را به وجود آورده. بازدید این خانه را از پذیرایی شیک و اُپن با شومینه طلایی و نورپردازی های منحصر به فرد شروع می کنیم […] نوشته طراحی منزل با رنگ خاکستری اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

نمونه پله های گرد - آرین پاراکس

این خانه مدرن و برزیلی، با پلکان هنری و مبلمان جذابش نشان می دهد که چطور یک پلکان منحصر به فرد و حساب شده، می تواند به خانه شما شخصیت و هویت بدهد. در اینجا با نمونه پله های گرد بیشتر آشنا می شوید. این خانه دوبلکس، فضایی مدرن و متغیر و هنری دارد و […] نوشته نمونه پله های گرد اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون خانه با رنگ سفید

دکوراسیون خانه با رنگ سفید طراحی شده است در بخش هال و پذیرایی سه در با پنجره های بزرگ وجود دارد که دید آن به سمت خیابان است و همچنین به نور طبیعی اجازه تابیدن به داخل خانه را می دهد . در آشپزخانه کابینت های سفید رنگ برای نگهداری وسایل آشپزخانه تعبیه شده که […] نوشته دکوراسیون خانه با رنگ سفید اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

طراحی خانه با سنگ مرمر و چوب

ترکیب سنگ مرمر کدر و خط دار با چوب های طرحدار در کنار هم، ترکیبی بسیار لوکس و جذاب است. استفاده از چنین مصالح طبیعی و زیبایی، می تواند به خانه های مدرن و امروزی جان تازه ای ببخشد. راه های زیادی برای استفاده از طراحی خانه با سنگ مرمر و چوب وجود دارد. کفپوش، […] نوشته طراحی خانه با سنگ مرمر و چوب اولین بار در آرین پاراکس پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آرین پاراکس arianparax می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس 282 می باشد.

اخبار گوناگون