روی خط خبر

لیست خبرهای آرین پاراکس arianparax

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس arianparax 123 می باشد.

طراحی و چیدمان اتاق نشیمن طراحی و چیدمان اتاق نشیمن ، دکوراسیون نشیمن

داشتن یک برنامه دقیق و حساب شده برای طراحی و چیدمان اتاق نشیمن اهمیت زیادی دارد، چه در یک خانه کوچک چه در یک خانه بزرگ و جادار. این اتاق اغلب با اثاثیه و مبلمان سنگین و لوازم دکوری حساس و شکستنی پر می شود. هرچند که دکور و چیدن وسایل نشیمن به نظر مفرح […] نوشته طراحی و چیدمان اتاق نشیمن اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی منزل با آجر شیشه و چوب طراحی منزل با آجر شیشه و چوب

این تصاویر متعلق به یکی از پنت هاوس های مدرن و زیبای اوکراین است. به محض ورود به خانه، با دیوارهای آجری تیره، کفپوش چوبی و یک کاناپه رنگ روشن در نشیمن روبرو می شویم. این مورد دارای طراحی منزل با آجر شیشه و چوب است. در  طراحی منزل با آجر شیشه و چوب کنار اتاق […] نوشته طراحی منزل با آجر شیشه و چوب اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی انواع دیوار با چوب طراحی انواع دیوار با چوب ، طراحی دیوارهای چوبی

دیوار تاکیدی یا همان دیوار کانونی، به دیواری گفته می شود که از طراحی شاخصی برخوردار بوده و معمولا برای اجرای ایده هایی استفاده می شوند که نباید روی همه دیوارها اعمال شوند. محبوب ترین طرحی که روی این دیوارها به چشم می خورد طراحی با چوب است. ما هم دوازده نمونه برتر طراحی انواع […] نوشته طراحی انواع دیوار با چوب اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون منزل با رنگ سفید سیاه دکوراسیون منزل با رنگ سفید سیاه

یک زوج جوان که صاحب دو فرزند هستند، از یکی از طراحان معروف ما خواستند طبقه اول خانه شان را کمی تغییر و تحول اساسی بدهد و تنها خواسته ای که به وضوح مطرح کردند، دکوراسیون منزل با رنگ سفید سیاه بود. این طراح با استفاده از مبلمان و اثاثیه سفارشی، آثار هنری خودش و […] نوشته دکوراسیون منزل با رنگ سفید سیاه اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی خانه با شیشه و فلز طراحی خانه با شیشه و فلز ، طراحی مدرن خانه با شیشه و فلز

به نظر شما می شود کل فضای یک خانه را در یک اتاق بزرگ جا داد؟ مثل اینکه طراحان این خانه با طراحی خانه با شیشه و فلز تلاش خود را کرده اند.   در طراحی خانه با شیشه و فلز ، از راهکارهای مُد روز و جدید استفاده شده. یکی از این روش ها، استفاده […] نوشته طراحی خانه با شیشه و فلز اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی مطب دکتر با رنگ سبز آبی طراحی مطب دکتر با رنگ سبز آبی

در طراحی مطب دکتر با رنگ سبز آبی تصاویری که می بینید متعلق به یک کلینیک دندانپزشکی در شهری در ۳۰ کیلومتری والنسیا می باشد. سردرب سفید و آبی روشن این ساختمان، نمایانگر فضای داخلی آن بوده و مراجعه کنندگان را به داخل راهنمایی می کند. رنگبندی نمای ساختمان در طراحی مطب دکتر با رنگ […] نوشته طراحی مطب دکتر با رنگ سبز آبی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

تغییر چیدمان و طراحی داخل آپارتمان تغییر چیدمان و طراحی داخل آپارتمان

تعداد کم مبلمان و تغییر چیدمان و طراحی داخل آپارتمان در این فضا ، یک دفتر کار بدون درب به وجود آورده که با تمام فضای اطرافش در تعامل و ارتباط است. با دست بردن در نقشه اصلی این خانه و چیدمان اولیه وسایل آن، تردد بین نشیمن، آشپزخانه و اتاق های خواب راحت تر […] نوشته تغییر چیدمان و طراحی داخل آپارتمان اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

تزیین دیوار با استیکر تزیین دیوار با استیکر، طراحی دیوارهای داخلی با استیکر

خانه شما یک مکان شخصی است. جایی که بیشتر اوقات خود را در آن سپری می کنید، خاطرات خوبی را در کنار اعضای خانواده رقم می زنید، جایی که شخصیت شما در آن شکل می گیرد. پس بدون شک برای همه از اهمیت زیادی برخوردار است. همه ما دوست داریم در یک خانه دنج و […] نوشته تزیین دیوار با استیکر اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی خانه با رنگ های شاد و فانتزی طراحی خانه با رنگ های شاد و فانتزی

دکوراسیون این آپارتمان از رنگ های تند و غلیظ، کلکسیونی جذاب و مهیج از مبلمان و اثاثیه، و عناصر منحصر به فرد که با الهام گرفتن از هنرمندان معروف خلق شده اند تشکیل شده. این طراحی خانه با رنگ های شاد و فانتزی که تعدادی از آثار معروف ترین هنرمندان معاصر را به بیننده معرفی […] نوشته طراحی خانه با رنگ های شاد و فانتزی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون داخلی خانه ۵۰ متری دکوراسیون داخلی خانه ۵۰ متری، دکوراسیون خانه کوچک

نمی دانید با آپارتمان کوچک و دکوراسیون داخلی خانه ۵۰ متری خود چه کنید؟ همانطور که در مطالب قبلی اشاره کردیم، سبک زندگی مدرن و شهری امروزی، خانه ها را روز به روز کوچک تر می کند مانند  پس چالش های جدید و البته فرصت های منحصر به فرد و جالب هم سر راه طراحان و معماران […] نوشته دکوراسیون داخلی خانه ۵۰ متری اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آرین پاراکس arianparax می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس 123 می باشد.

اخبار گوناگون