روی خط خبر

لیست خبرهای آرین پاراکس arianparax

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس arianparax 159 می باشد.

دکوراسیون منزل با رنگ های زرد و طوسی دکوراسیون منزل با رنگ های زرد و طوسی

مگر رنگی شادتر از زرد داریم؟ رنگی پر از هیجان و طراوت که همیشه لبخند به لبمان می آورد. برای جلوه دادن به دکوراسیون، رنگ بسیار مناسبی است اما به سرعت غیرقابل تحمل می شود. برای کاهش غلظتش می توانید آن را با سفید و طوسی ترکیب کنید. در ادامه با ۹ دکوراسیون منزل با […] نوشته دکوراسیون منزل با رنگ های زرد و طوسی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی رستوران غذای دریایی طراحی داخلی رستوران غذای دریایی

این طراحی داخلی رستوران غذای دریایی زمانی ساختمان اداری یک کارخانه بوده. موقعیت منحصر به فرد و ساختار عجیب و غریبش، به طراح رستوران اجازه داد از نهایت خلاقیت و نوآوری خود استفاده کند. بلوک های منعطفی که دمِ ورودی قرار دارند، از هیبت و عظمت ساختمان کم کرده و مثل چند اثر هنری منسجم […] نوشته طراحی داخلی رستوران غذای دریایی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک و نوزاد طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک و نوزاد

این برند پوشاک بچه گانه، از سال ۱۹۸۹ سیستم مدیریتی خود را تغییر داده و سعی دارد با ارائه محصولاتی منحصر به فرد، مرغوب و راحت از رقبای خود پیشی بگیرد. و در این راستا از هدف و تمرکز اصلی خود منحرف نمی شود: طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک و نوزاد . این فروشگاه با طراحی […] نوشته طراحی داخلی فروشگاه پوشاک کودک و نوزاد اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی اتاق خواب با هزینه کم طراحی اتاق خواب با هزینه کم ، دکور اتاق با کم ترین هزینه

تا حالا به این موضوع فکر کردید که چرا بعضی افراد از یک وسیله یا حیوان خاص برای تزئین اتاق خواب خود استفاده می کنند؟ ما امروز تعدادی طراحی اتاق خواب با هزینه کم به شما نشان می دهیم که تِم اصلی دکوراسیون آن ها، طرح طاووس بوده. البته در بعضی از آن ها، فقط […] نوشته طراحی اتاق خواب با هزینه کم اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

جدید ترین ایده ها در دکوراسیون اداری جدید ترین ایده ها در دکوراسیون اداری

این ساختمان که جدید ترین ایده ها در دکوراسیون اداری را شامل می شود قبلا یک مجموعه صنعتی بوده و اکنون به دفترِ کارِ یکی از شرکت های مخابراتی و ارتباطی در ترکیه تبدیل شده. این فضای ۱۹ هزار متری از همه نوع اتاق و کارایی برخوردار است. از جمله دفاتر اداری، اتاق بازی و سرگرمی، […] نوشته جدید ترین ایده ها در دکوراسیون اداری اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد ، دیزاین اتاق نوزاد

والدینی که ورود نوزاد جدیدشان به این دنیا را لحظه شماری می کنند، به شدت خوشحال و هیجانزده هستند. اولین چیزی که به ذهن آن ها می رسد، آماده کردن اتاق نوزاد است. برای ورود عضو جدید خانواده، همه چیز باید آماده و بی نقص باشد. طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد نیازمند انتخاب تِم و رنگ […] نوشته طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی سفید طراحی کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی سفید

اکثر آشپزخانه هایی که ما می بینیم تماما سفید هستند. شاید این دکوراسیون برای بعضی ها کسل کننده باشد، اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید پس وقتش رسیده یک تغییر در دکوراسیون آشپزخانه خود ایجاد کنید. این تغییر نباید حتما با رنگ های تند و شاد همراه باشد، کافیست یک رنگی که […] نوشته طراحی کابینت آشپزخانه با رنگ طوسی سفید اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکور مغازه گل فروشی طراحی دکور مغازه گل فروشی ، دکور مغازه گل فروشی

این گل فروشی به تازگی تاسیس شده و از شرکت طراح داخلی خود خواسته ماهیت بانشاط کارش را در فضای داخلی مغازه منعکس کند. این شرکت تصمیم گرفت محیطی ایجاد کند که برای یک خرده فروشی مناسب بوده و همزمان تنوع و گوناگونی محصولات و طراحی های زیبایی در طراحی دکور مغازه گل فروشی که […] نوشته طراحی دکور مغازه گل فروشی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون داخلی با دیوار سبز طراحی دکوراسیون داخلی با دیوار سبز

فشار روزافزون جامعه درخصوص ساخت محیط زیست سالم در داخل و خارج از ساختمان، باعث شده دیوارهای سبز یا همان دیوارهای گیاهی محبوبیت بی نظیری پیدا کنند. افراد پی به این موضوع بردند که طراحی دکوراسیون داخلی با دیوار سبز نه تنها یک راهکار عالی برای اضافه کردن گل و گیاه به فضای داخل ساختمان […] نوشته طراحی دکوراسیون داخلی با دیوار سبز اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی داخلی شرکت بازرگانی طراحی داخلی شرکت بازرگانی ، دکوراسیون داخلی شرکت

این دفتر کار، از سه فضای اداری، گالری و ارائه تشکیل شده و متعلق به یکی از تولیدکنندگان پیشرو در لندن است. کانسپت این طراحی داخلی شرکت بازرگانی توسط یکی از پرسنل خود این شرکت که در اقصی نقاط دنیا پروژه های مشابهی را به عهده داشته، پیشنهاد شد. در مرحله بعدی، کانسپت به شرکت […] نوشته طراحی داخلی شرکت بازرگانی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آرین پاراکس arianparax می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس 159 می باشد.

اخبار گوناگون