روی خط خبر

لیست خبرهای آرین پاراکس arianparax

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس arianparax 111 می باشد.

دیزاین ساختمان اداری چند منظوره - دکوراسیون ساختمان اداری

این ساختمان به تازگی توسط یک شرکت سوییسی در یکی از محله های تجاری دوبی طراحی و ساخته شده. ساختمان متعلق به یک شرکت انکوباتور خلاقانه می باشد، شرکتی که برای کارآفرینان، اوپراتورها و موسسان تازه کار محیط کار لازم را تهیه میکند. هدف از این پروژه ساخت فضایی بود که افراد بتوانند دانش خود […] نوشته دیزاین ساختمان اداری چند منظوره اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

چیدمان اتاق نشیمن کوچک - دکوراسیون فاهای کوچک - دیزاین خانه کوچک

اتاق نشیمن تنها اتاقی است که سبک و مدل دکوراسیون خانه را به معرض دید عموم می گذارد. این اتاق محل پذیرایی از مهمانان ماست، افرادی که در آن گشت زده و با بررسی دقیق محیط، به سلیقه و روحیه ما پی می برند. نشیمن نباید حتما بزرگ یا دارای  لوکس باشد، چیدمان اتاق نشیمن کوچک […] نوشته چیدمان اتاق نشیمن کوچک اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی خانه آپارتمانی مدرن - طراحی خانه مدرن

این ساختمان دارای طراحی خانه آپارتمانی مدرن ، ترکیبی التقاطی از عناصر ارگانیک و روستایی، سادگی سبک معاصر و ظاهری تنومند است. معماران پروژه با استفاده از بتن و پوسته سرامیکی پولیش شده، به عناصر ارگانیک و چوبی این خانه دلباز و دردندشت جلوه بیشتری دادند. با تقسیم بندی کانسپت متقارن این طراحی که با […] نوشته طراحی خانه آپارتمانی مدرن اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی آپارتمان با رنگ های تیره - دکوراسیون داخلی تیره

این خانه چندمنظوره که طراحی آپارتمان با رنگ های تیره دارد از محیطی شاداب و جوان برخوردار است در شهر تایپه واقع شده و متعلق به یک زوج جوان می باشد. این خانه در طبقه چهارم یک ساختمان ۱۰ طبقه قرار دارد. تجهیزات آشپزخانه و دو سرویس بهداشتی آن از خدمات شرکت سازنده اش محسوب می […] نوشته طراحی آپارتمان با رنگ های تیره اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی فضای غذاخوری برای آشپزخانه

از آنجا که این خانه متعلق به دوره ۱۹۳۰، در یکی از مناطق انگلستان واقع شده، یکدست کردن ساختمان جدیدش با ساختمان اصلی دقت و ظرافت خاصی نیاز داشت. همچنین باید طوری طراحی می شد که پاسخگوی نیازهای متغیر خانواده هم باشد، یک روز باید بچه ها بی وقفه جلوی چشمتان باشند، و روز بعد […] نوشته طراحی فضای غذاخوری برای آشپزخانه اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی آشپزخانه با رنگ سفید ، کابینت اشپزخانه سفید کلاسیک

سال هاست که طراحی آشپزخانه با رنگ سفید ، ظاهر کلاسیک خود را حفظ کرده اند. دلیل ماندگاری این سبک چیست؟ سفیدی نماد پاکیزگی است، فضا را بزرگ تر نشان می دهد و تاریک بودن فضا را جبران می کند. با اینکه اکثر این آشپزخانه ها زیبا هستند، ممکن است بعضی از آن ها هم […] نوشته طراحی آشپزخانه با رنگ سفید اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

اغلب افراد از رنگ های سرد، خطوط صاف  و اشکال مینیمالی که از در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن استفاده می شود خوششان می آید. امروزه افراد، به دنبال دکوراسیون آشپزخانه دنج و صمیمی هستند چراکه اغلب خانم های خانه دار ساعت های زیادی را در روز این قسمت از خانه می گذرانند. زمانی که از […] نوشته طراحی کابینت آشپزخانه مدرن اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

طراحی کابینت آشپزخانه جزیره ای

طراحی کابینت آشپزخانه جزیره ای کارایی آن را از بسیاری از جهات بیشتر می کند. با یک نقشه کشی مناسب حتی در آشپزخانه های کوچک هم قابل نصب است. کابینت جزیره ای یکی از محبوب ترین و پرتقاضاترین ویژگی های آشپزخانه است. از هر ده مشتری طراحی کابینت آشپزخانه نه نفر از آن ها در […] نوشته طراحی کابینت آشپزخانه جزیره ای اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

کابینت آشپزخانه سفید مشکی ، طراحی دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سفید مشکی

یکی از طراحان معروف که از ترکیب کابینت آشپزخانه سفید مشکی استفاده کرده می گوید : “این ترکیب رنگِ کلاسیک، سطح بالاست و تکراری نمی شود”. البته خصوصیات دیگری هم دارد. تمیز و منسجم است، دارای هویت و تضاد است. به علاوه، پالت خنثی آن باعث می شود باقی رنگ ها و لوازم تزئینی بیشتر […] نوشته کابینت آشپزخانه سفید مشکی اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

دکوراسیون آشپزخانه با وسایل جذاب

نکاتی که باید برای داشتن یک آشپزخانه رویایی بدانید دکوراسیون آشپزخانه رویایی چیزی است که معمولا در اولویت خواسته های صاحبخانه قرار دارد. چه شما بخواهید آشپزخانه جدیدی بسازید و چه آن را تغییر دکوراسیون داخلی دهید، خواهید توانست تا چیزی را که همیشه می خواستید خلق کنید. در حالی که سبک و سلیقه در افراد متفاوت […] نوشته دکوراسیون آشپزخانه با وسایل جذاب اولین بار در دکوراسیون داخلی پاراکس پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آرین پاراکس arianparax می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرین پاراکس 111 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون