روی خط خبر

لیست خبرهای آرک لاین archline

تعداد کل خبرها از سایت آرک لاین archline 243 می باشد.

۲۹ ایده خلاقانه و مدرن از دکوراسیون داخلی اتاق جلسات – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

۲۹ ایده خلاقانه و مدرن از دکوراسیون داخلی اتاق جلسات اتاق جلسات معمولا از مهم ترین بخش های هر اداره، سازمان و شرکت به شمار می آید. اتاق جلسه می تواند تأثیر به سزایی بر روی مشتریان بگذارد. علاوه بر این اتاق جلسات، محل تصمیم گیری های مهم و بزرگ برای هر شرکت یا اداره محصوب می شود. بنابراین طراحی … ادامه مطلبدسته بندی: اداری دکوراسیون داخلی مدرن(ادامه مطلب...)

طراحی داخلی کافی شاپ به سبک صنعتی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی داخلی کافی شاپ به سبک صنعتی معماری: استودیو Archangel موقعیت: ارمنستان، ایروان سال: ۲۰۱۷ سبک صنعتی امروزه در دکوراسیون های داخلی کاربرد زیادی دارد. در این بخش نیز خط معمار قصد دارد تا به کارگیری این سبک در طراحی داخلی یک کافه رستوران که در ارمنستان قرار دارد معرفی کند. این رستوران به نام " pahest33"  در سال ۲۰۱۷ در قلب … ادامه مطلبدسته بندی: دکوراسیون داخلی سبک دکوراسیون صنعتی طراحی داخلی کافی شاپ و رستوران(ادامه مطلب...)

آشپزخانه کلاسیک و شیک، ۱۷ ایده جذاب با ترکیب رنگ خاکستری و سفید – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

آشپزخانه کلاسیک و شیک، ۱۷ ایده جذاب با ترکیب رنگ خاکستری و سفید همانطور که می دانید، رنگ سفید یکی از کاربردی ترین رنگ ها در دکوراسیون داخلی می باشد. ترکیب این رنگ در کنار رنگ های دیگر در دکوراسیون داخلی می تواند نگاه مخاطب را به خود جلب کند. از طرفی دیگر رنگ خاکستری جزو گرم ترین رنگ های … ادامه مطلبدسته بندی: آشپزخانه خاکستری دکوراسیون داخلی رنگ سبک دکوراسیون سفید مدرن(ادامه مطلب...)

معرفی ۱۲ نمونه از سالن غذاخوری لاکچری – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

معرفی ۱۲ نمونه از سالن غذاخوری لاکچری با تغییر روند طراحی، تزئینات و تکامل دکوراسیون منازل، اتاق غذاخوری به یک فضای فراموش شده تبدیل شده است. از آنجایی که این فضای نفیس برای یک تجربه غذاخوری اختصاص داده شده است، طراحی داخلی آن نیز اهمیت پیدا می کند. در گذشته مطالب بسیاری در باره فضای غذاخوری با سبک های گوناگون … ادامه مطلبدسته بندی: دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزل سبک دکوراسیون لاکچری میز ناهار خوری(ادامه مطلب...)

طراحی داخلی دفتر اداری بر اساس ترکیب سبک های مینیمال و صنعتی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی داخلی دفتر اداری بر اساس ترکیب سبک های مینیمال و صنعتی امروزه در طراحی داخلی دفاتر اداری استفاده از سبک صنعتی بسیار مرسوم است و معماران و طراحان زیادی در سرتاسر دنیا استفاده از این سبک را در دستور کار قرار داده اند. نکته ی جالب در این میان این است که سبک صنعتی معمولا در ترکیب با دیگر … ادامه مطلبدسته بندی: طراحی داخلی دفتر کار(ادامه مطلب...)

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک مردانه مدرن – صنعتی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی داخلی فروشگاه پوشاک مردانه مدرن – صنعتی برند ایتالیایی پوشاک مردانه Stone Island یکی از برندهای نسبتا بزرگ پوشاک مردانه است که شعب زیادی در سراسر دنیا، بویژه شهرهای مهم دارد. این برند، بتازگی شعبه خود در شهر توکیو را راه اندازی نموده است. منطقه و خیابان Aoyama یکی از بزرگترین خیابان های مرکز خرید در شهر توکیو است که … ادامه مطلبدسته بندی: طراحی داخلی مغازه معماری ژاپن(ادامه مطلب...)

دکوراسیون داخلی آپارتمان با اشیای چوبی و مدرن – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

دکوراسیون داخلی آپارتمان با اشیای چوبی و مدرن در این بخش قصد داریم تا یک دکوراسیون داخلی مدرن و خاص را در کشور لهستان به شما معرفی کنیم. این آپارتمان به مساحت ۱۲۵ متر مربع در شهرPoznań در کشور لهستان قرار دارد و استودیو ZARYSY طراحی داخلی آن را انجام داده است. این آپارتمان ترکیبی از طراحی مبلمان مدرن ، … ادامه مطلبدسته بندی: دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزل سبک دکوراسیون طراحی داخلی طراحی داخلی منزل مدرن(ادامه مطلب...)

عناصر مخفی خلاقانه در طراحی داخلی آپارتمان کوچک – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

عناصر مخفی خلاقانه در طراحی داخلی آپارتمان کوچک بارها در گذشته در خط معمار، به معرفی و بررسی طراحی داخلی آپارتمان های کوچک پرداخته ایم و این موضوع را بررسی نموده ایم که امروزه با افزایش گسترده جمعیت شهرها، متراژ فضاهای مسکونی در حال نزول است و آپارتمان های کوچک به صورت قارچ شکل در حال گسترش هستند. با گسترش … ادامه مطلبدسته بندی: طراحی داخلی منزل(ادامه مطلب...)

معرفی ۳۷ نمونه زیبا و منحصر به فرد از پنجره های سقفی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

معرفی ۳۷ نمونه زیبا و منحصر به فرد از پنجره های سقفی پنجره های سقفی کاملا می توانند حس و حال یک اتاق را تغییر بدهند. آن ها فقط منجر به ورود نور طبیعی به فضای داخلی نمی شوند، بلکه به زیباتر جلوه دادن فضا نیز کمک می کنند. با افزودن شیشه به سقف کوتاه، سقف بلندتر به نظر می … ادامه مطلبدسته بندی: دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزل طراحی داخلی منزل(ادامه مطلب...)

طراحی داخلی آپارتمان با ترکیب رنگ های سیاه، سفید و بژ – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی داخلی آپارتمان با ترکیب رنگ های سیاه، سفید و بژ​ در دکوراسیون داخلی این آپارتمان تصاویر عکاسی سیاه و سفید مد بر روی دیواره ها غالب است. در سایر فضا ها نیز ما شاهد تابلو های نقاشی با رنگ های تیره نیز مشاهده می کنیم. تضاد رنگ سفید دیواره ها به فضای داخلی حرکت و پویایی می دهد. اگر … ادامه مطلبدسته بندی: دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزل سبک دکوراسیون طراحی داخلی طراحی داخلی منزل مدرن مینیمال(ادامه مطلب...)

منبع خبرها سایت آرک لاین archline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرک لاین 243 می باشد.

اخبار گوناگون