روی خط خبر

لیست خبرهای آرک لاین archline

تعداد کل خبرها از سایت آرک لاین archline 63 می باشد.

طراحی داخلی مدرن وساده با رنگ های تیره و خاموش – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی داخلی مدرن و ساده با رنگ های تیره و خاموش معماری: استودیو David sign موقعیت: oradea، رومانی سال: ۲۰۱۷ عکاس:  Andrea lancu  اگر قصد بازسازی خانه خود را دارید و می خواهید فضایی مدرن و ساده و در عین حال ردی از سبک اسکاندیناوی در دکوراسیون خود داشته باشید، توصیه می کنیم که تصاویر این آپارتمان را از دست … ادامه مطلبدسته بندی: بازسازی خاکستری خلاقیت دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزل رنگ سفید طراحی داخلی قهوه ای مدرن(ادامه مطلب...)

طراحی جدید رستوران KFC در سیدنی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی جدید رستوران KFC در سیدنی برای استودیو افتخارآفرین بود که در میان بیش از ۲۰۰۰ شعبه KFC در ۱۲۵ کشور دنیا، به طراحی شعبه این رستوران در سیدنی بپردازند. نیم طراحی سعی کردند که در طراحی داخلی این شعبه با نگاهی جدید بپردازند. آ نها با اضافه کردن پالت رنگی جدید استانداردهای  رنگی KFC را از بین بردند. گیاهانی … ادامه مطلبدسته بندی: خلاقیت دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی رستوران طراحی داخلی طراحی داخلی کافی شاپ و رستوران(ادامه مطلب...)

طراحی مدرن یک مجموعه علمی، فرهنگی در عمان – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی مدرن یک مجموعه علمی، فرهنگی در عمان معماری: استودیو Hoehler + alSalmy موقعیت: هالبان، عمان سال: ۲۰۱۶ عکاسان: Daniel Schulze-Wethmar, Capture Media, Osama Al Kharusi, Gijo Paul George, Muhammad Al Salmy در این پروژه هدف ایجاد ارتباط بین هنر و علوم با طبیعت و هندسه می باشد. همچنین تکنیک های بدیعی برای دستیابی به هدف مورد نظر به کار … ادامه مطلبدسته بندی: اخبار معماری جهان بتن پلان فرهنگی خلاقیت طراحی داخلی فضای فرهنگی معماری مدرن(ادامه مطلب...)

معرفی ۱۴نمونه – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی لابی ساختمان با متراژ کم: معرفی ۱۴نمونه اکثر خانه ها فضایی را برای راهرو و ورودی اختصاص نمی دهند، مخصوصا اگر فضای آن محدود باشد. با این حال برخی هنوز ترجیح می دهند که این فضا را داشته باشند. راهرو یا لابی و یا راهروی ورودی، اشخاص را از جلوی در به سمت داخل خانه هدایت می کند. راه … ادامه مطلبدسته بندی: دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزل(ادامه مطلب...)

طراحی فوق العاده کافی شاپ به سبک صنعتی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی فوق العاده کافی شاپ به سبک صنعتی معماری: استودیو Bo Design & Construction موقعیت: ویتنام سال: ۲۰۱۸ عکاس: The Coffee House استودیو Bo Design & Construction اخیرا طراحی کافه "coffee house" را که یکی از کافه های معروف زنجیره ای در ویتنام است را انجام داده است. یک بخش دیوار کافه که به فضای داخل سوق دارد سرتاسر پنجره … ادامه مطلبدسته بندی: خلاقیت در شیشه ای سبک دکوراسیون صنعتی طراحی داخلی کافی شاپ و رستوران(ادامه مطلب...)

طراحی آپارتمانی مدرن با استفاده از دو رنگ زرد و آبی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی آپارتمانی مدرن با استفاده از دو رنگ زرد و آبی معماری: استودیو Toki home موقعیت: ویتنام سال: ۲۰۱۸ عکاس: Kingkien Photography این خانه برای خانواده ای جوان همراه با یک پسر ۹ساله که قصد دارند خانه ای با فضای پر جنب و جوش و شاد داشته باشند، طراحی شده است. اگر شما هم پر انرژی هستید و می خواهید … ادامه مطلبدسته بندی: آبی روشن آشپزخانه اتاق خواب دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزل رنگ زرد سبک دکوراسیون سفید طراحی داخلی منزل کابینت مدرن نشیمن(ادامه مطلب...)

طراحی مدرن خانه ای آرام در اصفهان، استودیو طراحی اول – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی مدرن خانه ای آرام در اصفهان، استودیو طراحی اول معماری: استودیو  first design موقعیت: اصفهان، ایران معماران راهنما: محمد شماعی زاده، شیرین شریف فر گروه طراحی: امیرحسین توکلی، محمد سعید موئوی، حمید حسینی، شهاب شماعی زاده فضا: ۶۰۰ مترمربع سال: ۲۰۱۷ عکاس: فریبرز علاقه بند سادگی ساختار و نمای خارجی و همچنین حرکت در فضای داخلی، ویژگی هایی هستند … ادامه مطلبدسته بندی: آجر اخبار معماری ایران سبک های معماری طراحی داخلی ساختمان طراحی نما معماری معماری اصف...

معرفی ۲۰ نمونه از بالکن به سبک بوهمی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

معرفی ۲۰ نمونه از بالکن به سبک بوهمی فضای بالکن اغلب آخرین فضایی است که به دکوراسیون و زیباسازی آن در خانه توجه می شود. با توجه به زندگی شهری ما تایمی راکه بخواهیم در بالکن بگذرانیم را نداریم. در  خانه های شهری با توجه به فضای کوچکی که برای بالکن در نظر گرفته می شود به طراحی آن نمی … ادامه مطلبدسته بندی: بوهمیایی خلاقیت دکوراسیون منزل(ادامه مطلب...)

مبلمان L شکل در طراحی داخلی اتاق پذیرایی، معرفی ۲۰ نمونه – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

مبلمان L شکل در طراحی داخلی اتاق پذیرایی، معرفی ۲۰ نمونه همانطور که می دانید مبلمان جزو جدا نشدی اتاق نشیمن می باشد. از طرفی هم این فضایی است که اعضای خانواده به استراحت می پردازند. بنابراین مبلمان یکی از اجزای برجسته و مهم در اتاق پذیرایی می باشد. یکی از نکاتی که ما در انتخاب مبلمان به آن توجه … ادامه مطلبدسته بندی: خلاقیت دکوراسیون داخلی دکوراسیون منزل سبک دکوراسیون مبلمان مبلمان خانگی مبلمان و دکور مدرن نشیمن(ادامه مطلب...)

طراحی فروشگاه miu miu به سبک پاریسی – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی فروشگاه miu miu به سبک پاریسی پاریس به عنوان مرکز جهانی مد می باشد که تنها برخی شهرهای همتراز با آن توانایی رقابت با این مرکز مد را دارند. در ادامه ما به بررسی فروشگاه miu miu که مساحتی به اندازه ۵۴۰ متربع دارد و در مقابل یک ساختمان سه طبقه قرن ۱۹ قرار گرفته است. جدا از دکوراسیون … ادامه مطلبدسته بندی: آبی تیره آبی روشن تجاری خلاقیت دکوراسیون داخلی رنگ مغازه(ادامه مطلب...)

منبع خبرها سایت آرک لاین archline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آرک لاین 63 می باشد.

اخبار گوناگون