روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 440 می باشد.

راه اندازی قابلیت های جدید برای دوربین گوشی گلکسی اس 9 با اندروید پای

اندروید پای اگرچه ممکن است مراحل لازم قبل از ثبت یک ویدئو در گوشی گلکسی اس 9 را افزایش دهد، اما قابلیت های جدیدی برای دوربین نیز به همراه دارد. […] نوشته راه اندازی قابلیت های جدید برای دوربین گوشی گلکسی اس 9 با اندروید پای اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تاییدیه FCC برای نمایشگر Infinity-O گوشی گلکسی ای 8 اس سامسونگ

سامسونگ به زودی از گوشی گلکسی ای 8 اس در کشور چین و اوایل سال 2019 رونمایی خواهد کرد. طبق اطلاعات جدید نمایشگر Infinity-O این گوشی و نیز نسبت نمایشگر […] نوشته تاییدیه FCC برای نمایشگر Infinity-O گوشی گلکسی ای 8 اس اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سینمای خانگی اختصاصی با تلویزیون مادولار غول پیکر سامسونگ

سامسونگ اسکیل و وضوح تلویزیون های اچ دی خود را برای تلویزیون مادولار شگفت انگیز خود که با عنوان The Wall شناخته می شود را ارتقا داده است. فناوری نمایشگر […] نوشته سینمای خانگی اختصاصی با تلویزیون مادولار غول پیکر سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رونمایی از اولین پنل ویدئووال UHD در دنیا توسط سامسونگ با قابلیت های متفاوت

سامسونگ از اولین پنل ویدئووال UHD دنیا با لبه های فوق نازک و ابعاد 65 اینچی رونمایی کرد. می توان گفت رزولوشن ویدئووال UHD حدود چهار برابر بیشتر از ویدئووال […] نوشته رونمایی از اولین پنل ویدئووال UHD در دنیا توسط سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تلفیق بیکسبی با تمام محصولات سامسونگ در آینده نزدیک با ویژگی های متفاوت

آخرین گزارش منتشر شده توسط Financial Times حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد تا سال 2020، دستیار صوتی هوشمند و دیجیتال بیکسبی را بر روی تمام محصولات خود […] نوشته تلفیق بیکسبی با تمام محصولات سامسونگ در آینده نزدیک اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار ویژگی های جدیدی از گلکسی اس 10 پلاس با قابلیت های متعدد و متفاوت

جدیدترین شایعات و خبرهای منتشر شده در مورد گوشی های جدید سری اس سامسونگ حاکی از آن هستند که Ice Universe، اسکرین شاتی از بنچمارک متعلق به گلکسی اس 10 […] نوشته انتشار ویژگی های جدیدی از گلکسی اس 10 پلاس اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آیا تلویزیون های کیو ال ای دی سامسونگ ارزش خرید دارند؟

زمانی که صحبت از خرید تلویزیون در میان باشد، اغلب مشتریان به دنبال کیفیت بالای تصویر، صدا و وضوح محتوا می باشند و از آنجا که تلویزیون های مختلفی در […] نوشته آیا تلویزیون های کیو ال ای دی سامسونگ ارزش خرید دارند؟ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای بنچمارک برخی مشخصات گوشی گلکسی ام 10 سامسونگ

سامسونگ به زودی از گوشی های جدیدی تحت عنوان سری ام رونمایی خواهد کرد. اولین نمونه از این مجموعه برای اولین بار در عموم ظاهر شده است. گوشی گلکسی ام […] نوشته افشای بنچمارک برخی مشخصات گوشی گلکسی ام 10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه یکی از ورژن های گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ با رم 12 گیگابایت

سامسونگ به زودی گوشی گلکسی اس 10 را معرفی خواهد کرد و گزارشات از این پرچمدار رو به افزایش است. اکنون اطلاعات جدیدی از MysmartPrice در فضای مجازی منتشر شده […] نوشته عرضه یکی از ورژن های گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ با رم 12 گیگابایت اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

جسچر های دکمه های ناوبری در رابط کاربری One

جایگزین کلید های ناوبری نرم افزاری که سامسونگ به همراه گلکسی ای 7 2018 معرفی کرد، به یکی از ویژگی های استاندارد اندروید پای تبدیل خواهد شد. استفاده از کلید […] نوشته جسچر های دکمه های ناوبری در رابط کاربری One اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 440 می باشد.

اخبار گوناگون