روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 551 می باشد.

افشای اندازه باتری گلکسی فولد و مدل 5G گلکسی اس 10 با ظرفیتی بی نظیر

تازه ترین خبرها و گزارشات منتشر شده نشان دهنده افشای اندازه باتری گوشی جدید 5G گلکسی اس 10 و گلکسی Fold هستند. در برخی از گزارشات به ظرفیت باتری سری […] نوشته افشای اندازه باتری گلکسی فولد و مدل 5G گلکسی اس 10 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سه تغییر عمده در تلویزیون های 2019 سامسونگ با قابلیت های متعدد و فراوان

تلویزیون های هوشمند سامسونگ در CES 2019، تحولی جدید را در عرصه نمایشگرها در معرض دید همگان قرار داده اند. تلویزیون های سامسونگ در حال حاضر به بهترین ابزار برای […] نوشته سه تغییر عمده در تلویزیون های 2019 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

اولین نگاه به گوشی 5G سامسونگ با قابلیت های متعدد و متفاوت و قدرت اتصال فوق العاده

سامسونگ، نمونه گوشی 5G خود را در CES 2019 به نمایش گذاشت. سامسونگ، فرم فاکتور گوشی های کنونی را حفظ کرده است و کلیدهای مربط به صدا و دکمه بیکسبی […] نوشته اولین نگاه به گوشی 5G سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نمایش گوشی تاشو سامسونگ در نمایشگاه CES 2019

سامسونگ نمونه ای از گوشی هوشمند تاشو خود را در نمایشگاه مصرف کنندگان الکترونیک 2019 که در شهر لاس وگاس برگزار شد به نمایش گذاشت. به نظر می رسد این […] نوشته نمایش گوشی تاشو سامسونگ در نمایشگاه CES 2019 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار تصاویر مفهومی جدید از ساعت هوشمند گلکسی اسپورت سامسونگ

سامسونگ در حال کار بر روی ساعت هوشمندی با اسم رمز Pulse می باشد. این ساعت هوشمند در حقیقت جانشین گیر اسپورت می باشد و ممکن است به عنوان گلکسی […] نوشته انتشار تصاویر مفهومی جدید از ساعت هوشمند گلکسی اسپورت سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار تصاویر مفهومی جدید از گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ

در حالی که طرفداران سامسونگ در سال جدید به انتظار گوشی تاشو هستند، گوشی گلکسی اس 10 نیز یکی از رونمایی های مهم سال جاری میلادی به شمار می رود. […] نوشته انتشار تصاویر مفهومی جدید از گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سامسونگ، طراح و برنامه ریز اصلی آینده خانه هوشمند با قابلیت ها و ویژگی های جدید

سامسونگ در نمایشگاه بزرگ CES 2019 به به دستاوردهای خود در مورد تکنولوژی های 5G، AI و IoT اشاره کرد. غول کره ای همچنین از پلتفرم روباتیک AI خود رونمایی […] نوشته سامسونگ، طراح و برنامه ریز اصلی آینده خانه هوشمند اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

معرفی مدل 98 اینچی تلویزیون های QLED 8K سامسونگ با ویژگی های کاملا جدید

سامسونگ به عنوان بزرگترین تولیدکننده تلویزیون و انواع مختلف نمایشگرها، به محور اصلی توجه نمایشگاه بزرگ CES 2019 تبدیل شده است. اخیرا زمزمه هایی درباره معرفی تلویزیون 98 اینچی 8K […] نوشته معرفی مدل 98 اینچی تلویزیون های QLED 8K سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

معرفی نسل جدید یخچال فریزرهای سامسونگ با قابلیت ها و ویژگی های جدید

جدیدترین یخچال فریزر هوشمند سامسونگ از ویژگی هایی برخوردار شده که هوشمند بودن این دسته از محصولات لوازم خانگی سامسونگ را بیش از پیش نشان میدهد. در واقع اپلیکیشن SmartThings […] نوشته طراحی استانداردی جدید برای یخچال فریزرهای سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

پشتیبانی تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنت

تلویزیون های هوشمند سامسونگ اخیر ارتقا قابل توجهی داشته اند و هر چند برخی تصور می کنند، این تلویزیون ها تنها از دستیار صوتی هوشمند بیکسبی پشتیبانی می کند و […] نوشته پشتیبانی تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنت اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 551 می باشد.

اخبار گوناگون