روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 551 می باشد.

تلاش برندهای بزرگ دنیا برای رقابت با گوشی تاشوی سامسونگ با قابلیت های جدید

گوشی های تاشو، یکی از محورهای اصلی توجه دنیای تکنولوژی در سال 2019 هستند. علاوه بر سامسونگ به عنوان  یکی از بزرگترین تولید کننده های گوشی های همراه، برندهای دیگری […] نوشته تلاش برندهای بزرگ دنیا برای رقابت با گوشی تاشوی سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

مودم های 5G سامسونگ، تکمیل کننده آیفون های 5G اپل با سرعت و کارایی بالا

در حالیکه بسیاری از تولید کنندگان گوشی های همراه، گوشی های مجهز به تکنولوژی 5G خود را در سال جاری رونمایی می کنند اپل قصد ندارد تا سال 2020، این […] نوشته مودم های 5G سامسونگ، تکمیل کننده آیفون های 5G اپل اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آپدیت اندروید 9 پای به همراه One UI برای گلکسی اس 9 پلاس و گلکسی اس 9

سامسونگ، جدیدترین آپدیت اندروید 9 پای به همراه One UI را در برخی از کشورها راه اندازی کرده است. این بزرگترین آپدیت نرم افزاری سامسونگ تا به امروز است و […] نوشته آپدیت اندروید 9 پای به همراه One UI برای گلکسی اس 9 پلاس اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

احتمال استفاده از تراشه قدرتمند و پرسرعت حافظه در گلکسی اس 10 با کارایی بالا

سامسونگ در تابستان 2018 از اولین تراشه حافظه LPDDR5 جهان رونمایی کرد و قصد دارد از این تراشه در نسل بعدی گوشی های گلکسی استفاده کند. تازه ترین خبرها و […] نوشته احتمال استفاده از تراشه قدرتمند و پرسرعت حافظه در گلکسی اس 10 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تکنیک ویژه مدیریت محتوا در تلویزیون های تبلیغاتی سامسونگ و کمک به جذب مشتریان

پلتفرم برتر و بی نظیر MagicINFO ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا مدیریت سخت افزاری و نرم افزاری بی عیب و نقصی حتی از راه دور […] نوشته تکنیک ویژه مدیریت محتوا در تلویزیون های تبلیغاتی سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نمایش کوتاهی از رابط کاربری One UI در گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ

سامسونگ در اتاق خبر جهانی خود، در رابطه با رابط کاربری One UI مقاله ای منتشر کرده که یک گوشی با حاشیه های بسیار باریک، لبه های منحنی و حفره […] نوشته نمایش کوتاهی از رابط کاربری One UI در گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تنوع رنگی تازه برای گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ

سامسونگ طبق گزارشات افشایی در اوایل ماه اکتبر، تنوع رنگی برای گوشی گلکسی اس 10 را نهایی کرده بود؛ اما اکنون اطلاعات جدیدی از CompareRaja منتشر شده که رنگ تازه […] نوشته تنوع رنگی تازه برای گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای عنوان تجاری گلکسی اس 10 ای سامسونگ

سامسونگ به زودی از گوشی های گلکسی سری اس 10 رونمایی خواهد کرد و از همان ابتدای انتشار گزارشات، کوچکترین مدل این پرچمدار با عنوان گلکسی اس 10 لیت شناخته […] نوشته افشای عنوان تجاری گلکسی اس 10 ای سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

احتمال رونمایی از گلکسی اس 10 قبل از گوشی تاشوی هواوی

گزارش های قبلی حاکی از آن بودند که سامسونگ در کنگره جهانی موبایل 2019 که ماه بعد در بارسلونا برگزار می شود از گلکسی اس 10 رونمایی می کند. سامسونگ […] نوشته احتمال رونمایی از گلکسی اس 10 قبل از گوشی تاشوی هواوی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

قابلیت جدید One UI برای بی صدا کردن فایل های رسانه ای و نحوه فعال کردن آن

آپدیت اندروید پای و One UI، ویژگی های جالبی را برای گوشی های گلکسی به همراه دارد که یکی از این ویژگی ها Do not disturb نام دارد. در مدل […] نوشته قابلیت جدید One UI برای بی صدا کردن فایل های رسانه ای اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 551 می باشد.

اخبار گوناگون