روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 440 می باشد.

رنگ های جدید برای گلکسی نوت 9 و اس 9 با جذابیت فوق العاده برای کاربران

همانطور که میدانید چند ماهی از رونمایی گلکسی نوت 9 سپری شده و این در حالیست که گلکسی اس 9 از نوت 9 قدیمی تر است. به هر حال سامسونگ […] نوشته رنگ های جدید برای گلکسی نوت 9 و اس 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

محصول جدید سامسونگ با ظرفیت حافظه چند ترابایتی و قابلیت های متعدد دیگر

سامسونگ از محصول استثنایی 860 QVD SSD خود با ظرفیت ذخیره بیش از 4 ترابایت و سرعت استثنایی رونمایی کرد. مقامات سامسونگ درباه این محصول جدید سامسونگ می گویند: امروزه […] نوشته محصول جدید سامسونگ با ظرفیت حافظه چند ترابایتی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تایید زمان رونمایی از گلکسی ای 8 اس سامسونگ با قابلیت ها و ویژگی های جدید

سامسونگ، تاریخ رونمایی از گلکسی ای 8 اس را به صورت رسمی تایید کرد. غول کره ای در بالای صفحه نمایش گلکسی ای 8 اس از یک سوراخ برای دوربین […] نوشته تایید زمان رونمایی از گلکسی ای 8 اس سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رونمایی از گوشی 5G سامسونگ در سال 2019 با سرعت فوق العاده پردازش داده

سامسونگ، باز هم چندین گام جلوتر از رقباست و این بار هم به دستاوردی جدید برای سال 2019 اشاره کرده است. سامسونگ همانند کانسپت گوشی تاشوی خود که مدتی قبل […] نوشته رونمایی از گوشی 5G سامسونگ در سال 2019 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گوشی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ با دو حفره برای دوربین های جلو

سامسونگ به زودی از پرچمدار جدید خود گوشی گلکسی اس 10 رونمایی خواهد کرد و در صورتی که گزارشات اخیر را همراهی کرده باشید، به خوبی آگاهید که این پرچمدار […] نوشته گوشی گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ با دو حفره برای دوربین های جلو اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه گوشی هوشمند تاشو سامسونگ با عنوان گلکسی فولد

سامسونگ به زودی گوشی هوشمند تاشو خود را معرفی خواهد کرد و در صورتی که شما نیز تمایل دارید با عنوانی که برای آن در نظر گرفته شده آشنا شوید، […] نوشته عرضه گوشی هوشمند تاشو سامسونگ با عنوان گلکسی فولد اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گلکسی اس 10 با قابلیتی فراتر از گوشی های آیفون و مک بوک ها با حافظه بی نظیر

گوشی جدید سری اس سامسونگ با نام گلکسی اس 10، نه تنها مرزهای گوشی های همراه را پشت سر میگذارد بلکه حتی این احتمال وجود دارد که آیفون ها و […] نوشته گلکسی اس 10 با قابلیتی فراتر از گوشی های آیفون و مک بوک ها اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آغاز تولید ویدئووال های 65 اینچی UHD سامسونگ با پنل های نازک تر

سامسونگ، تولید انبوه ویدئووال های UHD را آغاز کرد تا به این طریق پاسخگوی نیاز و تقاضای کاربران برای نمایشگرهایی با کیفیت بالا در صنعت دیجیتال ساینیج ها باشد. مقامات […] نوشته آغاز تولید ویدئووال های 65 اینچی UHD سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تغییرات جدید One UI برای گوشی های گلکسی با قابلیت های جدید و متفاوت

رابط کاربری One UI، تغییرات بزرگ و بی نظیری را برای گوشی های سامسونگ به همرا دارد. در اینجا به پنج مورد از تغییراتی اشاره می کنیم که One UI […] نوشته تغییرات جدید One UI برای گوشی های گلکسی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

فهرست ویژگی های گوشی های گلکسی در سال 2019 و ویژگی های منتشر شده در سال 2018

سامسونگ به عنوان بزرگترین تولید کننده گوشی های اندروید در دنیا، کاربران و طرفداران بی شماری دارد. همه این کاربران، همواره علایق و پیشنهادات متعددی برای ارتقای گوشی های مورد […] نوشته فهرست ویژگی های گوشی های گلکسی در سال 2019 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 440 می باشد.

اخبار گوناگون