روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 551 می باشد.

قلم S Pen و ارتقای گوشی نوت و گلکسی تب اس 4 با ویژگی های متفاوت و خارق العاده

با توجه به این واقعیت که در حال حاضر توجه عصر مدرن بر سبک زندگی دیجیتال متمرکز شده است، محل کار به عنوان یکی از اولین جاهایی مد نظر قرار […] نوشته قلم S Pen و ارتقای گوشی نوت و گلکسی تب اس 4 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود عکاسی به یک مرحله جدید با ویژگی Scene Optimizer گلکسی نوت 9

ویژگی Scene Optimizer گلکسی نوت 9 به گونه ای طراحی شده که تمام لحظات ماندگار زندگی شما را به داستان هایی فراموش نشدنی تبدیل می کند. این قابلیت گلکسی نوت […] نوشته ورود عکاسی به یک مرحله جدید با ویژگی Scene Optimizer گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سامسونگ در حال بررسی قابلیت های 5G برای گلکسی اس 10 با قابلیت های متفاوت

تمام خبرها و گزارشاتی که تاکنون راجع به گلکسی اس 10 منتشر شده اند نشان میدهند که غول کره ای قصد دارد از یک طراحی کاملا جدید در گوشی جدید […] نوشته سامسونگ در حال بررسی قابلیت های 5G برای گلکسی اس 10 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گلکسی اس 10 سامسونگ با بهترین سنسور اثر انگشت درون نمایشگر کوالکوم

سامسونگ در حال کار بر روی گوشی گلکسی اس 10 می باشد و تاکنون گزارشات بسیاری در رابطه با سنسور اثر انگشت درون نمایشگر این پرچمدار دریافت کرده ایم. اطلاعات […] نوشته گلکسی اس 10 سامسونگ با بهترین سنسور اثر انگشت درون نمایشگر کوالکوم اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آغاز فروش دانگل تبدیل یو اس بی نوع سی به HDMI برای گوشی گلکسی نوت 9

یکی از قابلیت های جدید گوشی گلکسی نوت 9، امکان قرار گرفتن در حالت DeX بدون نیاز به داک می باشد. به این ترتیب دیگر نیازی به پرداخت بیش از […] نوشته آغاز فروش دانگل تبدیل یو اس بی نوع سی به HDMI برای گوشی گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تلویزیون های هتلی سامسونگ، آغازگری عصر جدید دیجیتال با ویژگی های متفاوت و جدید

نمایشگرهایی که در هتل ها به کار برده می شوند نیز همانند سایر نمایشگرهای موجود، عصر دیجیتال جدیدی را تجربه می کنند. همه مسافران در سراسر دنیا میدانند که هتل […] نوشته تلویزیون های هتلی سامسونگ، آغازگری عصر جدید دیجیتال اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

خلاقیت جدید سامسونگ برای کمک به نابینایان با ویژگی های جدید و کاملا بی نظیر

غول کره ای خبر رونمایی از اپلیکشن صوتی جدید Acordes را در اواخر ماه گذشته اعلام کرد. این اپلیکیشن رایگان، طریقه نواختن گیتار را به صورت عملی و به شیوه […] نوشته خلاقیت جدید سامسونگ برای کمک به نابینایان اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود به عصر جدید نمایشگرها با تکنولوژی جدید سامسونگ با قابلیت های جدید و متفاوت

وقتی واژه نمایشگر LCD را میشنوید معمولا دیجیتال ساینیج های بزرگ و اسکوربوردهای نصب شده در استادیوم های بیسبال را در ذهن تصور می کنید. معمولا نمایشگرهای LCD به عنوان […] نوشته ورود به عصر جدید نمایشگرها با تکنولوژی جدید سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تکنولوژی جدید سامسونگ برای تلفیق AR و دنیای هنر با ویژگی ها و قابلیت های جدید

تلفیق هنرهای خیابانی با دنیای دیجیتال، چه مزایایی را برای ما به همراه دارد؟ سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018، هنری جدید را به نمایش گذاشت. به این ترتیب بازدیدکنندگان نمایشگاه […] نوشته تکنولوژی جدید سامسونگ برای تلفیق AR و دنیای هنر اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

پتنت جدید سامسونگ با طراحی notch در لبه

سامسونگ پتنت تازه ای را به ثبت رسانده که توسط گلکسی کلاب وبسایت هلندی کشف شده است و نشان می دهد سامسونگ به دنبال ایجاد طراحی notch یا بریدگی در […] نوشته پتنت جدید سامسونگ با طراحی notch در لبه اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 551 می باشد.

اخبار گوناگون