روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 370 می باشد.

نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن ها برای همیشه در گوشی هایی مانند گلکسی اس 9

گوشی های سامسونگ مانند گلکسی اس 9، یک اپ استور دیگر را در درون خود جای داده اند که Galaxy Apps نامیده می شود و از ویژگی هایی مانند بازی […] نوشته نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن ها در گلکسی اس 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

برنامه سامسونگ برای تولید ماینتور بازی فوق عریض 49 اینچی سامسونگ

بسیاری از طرفداران بازی های کامپیوتری به دنبال مانیتورهایی فوق العاده پهن هستند که بتوانند لذت آنها از بازی را چندین برابر کنند. ظاهرا سامسونگ به این نیاز کاربران نیز […] نوشته برنامه سامسونگ برای تولید مانیتور بازی فوق عریض 49 اینچی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ظهور نسل جدید سینما در نمایشگرهای سینما LED Onyx سامسونگ

سال گذشته، آغاز فصلی جدید در تاریخ سینما بود زیرا سامسونگ از اولین صفحه نمایش سینما LED رونمایی کرد و نسل بعدی نمایشگرها را در اختیار تکنولوژی سینما قرار داد. […] نوشته ظهور نسل جدید سینما در نمایشگرهای سینما LED Onyx سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رونمایی سامسونگ از وایت بورد دیجیتال 55 اینچی برای بهبود مشارکت در جلسات

سامسونگ با رونمایی از وایت بورد دیجیتال در نمایشگاه مصرف کنندگان 2018، نمایی از دیدگاهش برای ” محل کار ایده آل در آینده” را به نمایش گذاشت. وایت بورد دیجیتال […] نوشته رونمایی سامسونگ از وایت بورد دیجیتال 55 اینچی برای بهبود مشارکت در جلسات اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رونمایی از مانیتور جدید سامسونگ با سرعت چهار برابر نسل های قبل

سامسونگ باز هم قابلیت های خود را برای مانیتورهای منحنی توسعه میدهد. غول بزرگ کره ای قصد دارد از اولین مانتیور منحنی مجهز به قابلیت اتصال Thuderbolt 3 اینتل رونمایی […] نوشته رونمایی از مانیتور جدید سامسونگ با سرعت چهار برابر نسل های قبل اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آشنایی با مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های مانیتور منحنی سامسونگ

اخیرا مانیتورها در فرم منحنی از محبوبیت بالایی نزد مصرف کنندگان برخوردار شده اند و قیمت این مانیتور ها نیز تا حدی افزایش داشته است، به این خاطر در این […] نوشته آشنایی با مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های مانیتور منحنی سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ارتقا کیفیت بازی در مانیتور گیمینگ CHG90 سامسونگ با نشان DisplayHDR 600

سامسونگ مانیتور بازی QLED مدل CHG90 را چهار ماه پیش در Comescom 2017 رونمایی کرد و آن را به عنوان بزرگترین مانیتور بازی QLED جهان می داند که تجربه بصری […] نوشته ارتقا کیفیت بازی در مانیتور گیمینگ CHG90 سامسونگ با نشان DisplayHDR 600 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود تکنولوژی سینما LED سامسونگ به اروپا و استقبال فوق العاده از آن

سامسونگ، اوایل سال جاری در لاس وگاس، اولین نمایشگر سینما LED دنیا را وارد عرصه فیلم و سینما کرد. به دنبال این اقدام، اولین نمایشگر سینما LED تجاری در ماه […] نوشته ورود تکنولوژی سینما LED سامسونگ به اروپا اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تجربه بی سابقه هیجان بازی ها در نمایشگرهای جدید و مانیتور های سامسونگ

در دنیای ورزش، هم حرفه ای ها و هم آماتورها همواره در این مورد نگران هستند که تجهیزات، چه تاثیری بر عملکردشان دارد. هواداران بازی ها هم همواره به دنبال […] نوشته تجربه بی سابقه هیجان بازی ها در نمایشگرهای جدید سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

فهرست محصولات برگزیده سامسونگ برنده جایزه نوآوری CES 2018

سامسونگ، غول بزرگ تکنولوژی، با تولید محصولات بی نظیر خود، فضایی کاملا هوشمند را برای کاربران و مشتریان خود فراهم کرده است. در حال حاضر نیز 36 محصول سامسونگ، به […] نوشته فهرست محصولات سامسونگ برنده جایزه نوآوری CES 2018 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 370 می باشد.

اخبار گوناگون