روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 551 می باشد.

افشای رنگ ها و جزییاتی از حافظه داخلی گوشی گلکسی ای 90 (SM-A905F)

سامسونگ گوشی دیگری از میان رده ها را نیز در دست تولید دارد و سال 2010 سالی پر از رونمایی برای این کمپانی خواهد بود. سامسونگ همواره چندین مدل گوشی […] نوشته افشای رنگ ها و جزییاتی از حافظه داخلی گوشی گلکسی ای 90 (SM-A905F) اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گوشی های تاشو، موج جدیدی از نوآوری سامسونگ

سامسونگ اخیرا سودآوری پایینی را در بخش گوشی های هوشمند تجربه می کند و برخی بر این باورند که علت آن کاهش چشمگیر نوآوری است. هارک سنگ کیم، معاون ارشد […] نوشته گوشی های تاشو، موج جدیدی از نوآوری سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

قابلیت جدید Dolby Atoms for gaming برای آپدیت اندروید پای گلکسی نوت 9

یکی از اولین ویژگی هایی که ما انتظار داشتیم سامسونگ برای نسخه بتای اندروید پای گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس، منتشر کند حالت Dolby Atoms for gaming نام […] نوشته قابلیت Dolby Atoms for gaming برای آپدیت اندروید پای گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

احتمال دریافت اندروید 9 پای توسط گلکسی A7(2017) و مدل های دیگر گلکسی جی

به نظر میرسد گوشی های سری نوت و اس سامسونگ، تنها گوشی های گلکسی نیستند که آپدیت اندروید 9 پای را دریافت می کنند. ظاهرا سامسونگ ارتقای OS را برای […] نوشته احتمال دریافت اندروید 9 پای توسط گلکسی A7(2017) اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رشد صعودی ابعاد تلویزیون های غول پیکر سامسونگ با ویژگی های جدید و متفاوت

اندازه تلویزیون ها هر روز در حال افزایش است و این روند صعودی همچنان ادامه دارد. اما سامسونگ به تازگی از تلویزیون جدیدی رونمایی کرده که اندازه آن از تصور […] نوشته رشد صعودی ابعاد تلویزیون های غول پیکر سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نحوه خروج از نسخه بتای One UI در گوشی های گلکسی و بازگشت به سیستم عامل قبلی

نسخه بتای رابط کاربری وان یوآی، پیش نمایشی از آپدیت آتی اندروید پای را برای گلکسی اس 9، اس 9 پلاس و نوت 9 در اختیار کاربران قرار میدهد. این […] نوشته نحوه خروج از نسخه بتای One UI در گوشی های گلکسی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گلکسی S10 X، اولین گوشی 5G سامسونگ با قابلیت های متفاوت و کاملا جدید

همانطور که قبلا نیز در خبرها خوانده اید سامسونگ اعلام کرده بود که در حال طراحی سه مدل جدید از گوشی جدید سری اس یعنی گلکسی اس 10 است اما […] نوشته گلکسی S10 X، اولین گوشی 5G سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نمایش گلکسی ام، اولین گوشی سامسونگ با طراحی notch

سامسونگ مجموعه گسترده ای از گوشی های هوشمند با قیمت های متفاوت در اختیار دارد؛ این مجموعه شامل پرچمداران گلکسی سری اس، سری نوت، گوشی های میان رده سری ای […] نوشته نمایش گلکسی ام، اولین گوشی سامسونگ با طراحی notch اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای زمان معرفی و عرضه گوشی های سری گلکسی ام سامسونگ

سامسونگ به زودی از گوشی های گلکسی سری ام خود رونمایی خواهد کرد و اطلاعات آن ها از همین حالا نیز افشا شده و انتظار می رود تا چند هفته […] نوشته افشای زمان معرفی و عرضه گوشی های سری گلکسی ام سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای ظرفیت باتری گوشی گلکسی فولد سامسونگ

سامسونگ سرانجام پس از سال ها انتظار و انتشار گزارشات و شایعات مختلف، اولین گوشی هوشمند تاشو خود را معرفی خواهد کرد. طبق گزارش جدیدی، نسل اول این دیوایس ممکن […] نوشته افشای ظرفیت باتری گوشی گلکسی فولد سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 551 می باشد.

اخبار گوناگون