روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 288 می باشد.

ارتقای دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ با ویژگی های متفاوت و پیشرفته تر از همیشه

گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ به دلیل مجهز بودن به یکی از بهترین و باکیفیت ترین دوربین های ساخته شده تا به امروز، مورد تشویق و توجه فراوانی قرار گرفته […] نوشته ارتقای دوربین گلکسی نوت 9 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رنگ نقره ای، جدیدترین گزینه رنگی گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ

سامسونگ به احتمال زیاد رنگ تازه دیگری را برای گوشی گلکسی نوت 9 در نظر گرفته است. تصویر رندری که چند هفته پیش منتشر شد نشان می داد که رنگ […] نوشته رنگ نقره ای، جدیدترین گزینه رنگی گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه گوشی سامسونگ گلکسی P30 عضوی از گوشی های گلکسی سری ای

سامسونگ مدتی است که در حال آماده سازی سری جدید گلکسی P می باشد که در همین راستا گوشی گلکسی P30 و +P30 در گزارشات اخیر به عنوان دو نمونه […] نوشته عرضه گوشی سامسونگ گلکسی P30 عضوی از گوشی های گلکسی سری ای اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

راه اندازی اندروید 8.0 اوریو برای تبلت گلکسی تب ای سامسونگ

سامسونگ قصد دارد به زودی آپدیت اندروید اوریو 8.0 را برای تبلت گلکسی تب ای خود راه اندازی کند، اگرچه قبل از این که امیدوار شوید، بهتر است به این […] نوشته راه اندازی اندروید 8.0 اوریو برای تبلت گلکسی تب ای اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

هدست جدید سامسونگ اودیسه پلاس WMR و دریافت تاییدیه 3C

مایکروسافت به عنوان بخشی از آپدیت Fall Creators که در ماه اکتبر سال گذشته برای ویندوز 10 راه اندازی شد، پلتفورم واقعیت ترکیبی را به همراه آن معرفی کرد. در […] نوشته هدست جدید سامسونگ اودیسه پلاس WMR و دریافت تاییدیه 3C اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

هر آنچه درباره گلکسی اس 10 میدانیم و چند ویژگی برتر و متفاوت پیش بینی شده برای آن

گلکسی اس 10 سامسونگ، طراحی کاملا جدید و ویژگی های جدیدی را وارد گوشی های گلکسی می کند. اگر شایعات و خبرهایی که تا به امروز راجع به گلکسی اس […] نوشته هر آنچه درباره گلکسی اس 10 میدانیم اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

چهار دلیل برای خرید گلکسی نوت 9 با ویژگی های متفاوت و منحصر به فرد

سال 2018، سالی پر از گوشی های جدید و متنوع بوده و شاهد ورود گوشی های جدیدی مانند P20 Pro هواوی با دوربینی بی نظیر، OnePlus 6 و آیفون XS […] نوشته چهار دلیل برای خرید گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای جزییاتی از گوشی هوشمند تاشو سامسونگ در پتنت جدید

پتنت جدید سامسونگ، روشی برای استفاده از یک مکانیزم قفل گذاری فعال الکتریکی را ارائه می دهد که حالت فیزیکی نمایشگر انعطاف پذیر را تقویت می کند. نمایشگر انعطاف پذیر […] نوشته افشای جزییاتی از گوشی هوشمند تاشو سامسونگ در پتنت جدید اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نحوه حل مشکل کار نکردن دکمه های گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ

سامسونگ مدتی است که گوشی گلکسی نوت 9 را راهی بازار کرده و اکنون برخی از کاربران مشکلاتی از دکمه Home، Back و Recent را که در قسمت پایینی نمایشگر […] نوشته نحوه حل مشکل کار نکردن دکمه های گوشی گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه گوشی گلکسی P30 بدون سنسور اثر انگشت درون نمایشگر

سامسونگ در تلاش است تا گوشی هوشمندی با سنسور اثر انگشت درون نمایشگر راهی بازار کند و تاکنون گزارشات بسیاری در این رابطه دریافت کرده ایم، اما هنوز این فناوری […] نوشته عرضه گوشی گلکسی P30 بدون سنسور اثر انگشت درون نمایشگر اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 288 می باشد.

اخبار گوناگون