روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 288 می باشد.

مصون بودن نمایشگر تلویزیون کیو ال ای دی سامسونگ از سوختگی

تلویزیون های کیو ال ای دی سامسونگ به تازگی توسط Video، مجله فناوری آلمانی به عنوان اولین تلویزیون هایی که از سوختگی نمایشگر مصون می باشند شناخته شده اند. سوختگی […] نوشته مصون بودن نمایشگر تلویزیون QLED سامسونگ از سوختگی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رونمایی سامسونگ از یخچال فریزر فمیلی هاب

سامسونگ به تازگی از یخچال فریزر هوشمند جدید خود با عنوان فمیلی هاب رونمایی کرده است. یخچال فریزر هوشمند فمیلی هاب از امروز 11 جولای با قیمت 7,499 دلار به […] نوشته رونمایی سامسونگ از یخچال فریزر فمیلی هاب اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود تلویزیون های 92 اینچی 8K سامسونگ تا سال آینده با قابلیت های فوق العاده

همانطور که میدانید شرکت های مختلف، تکنولوژی تلویزیون های 8K را در CES 2018 به نمایش گذاشتند و سامسونگ نیز تلویزیون 85 اینچی QLED 8K را در این رویداد در […] نوشته ورود تلویزیون های 92 اینچی 8K سامسونگ تا سال آینده اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

امکان ارتقا تلویزیون های قدیمی با برنامه جدید سامسونگ

افراد اغلب متوجه نیستند فناوری تلویزیون با چه سرعتی رو به بهبود است. از کیفیت پنل نمایشگر و طراحی گرفته تا رابط کاربری و اپلیکیشن ها، سازندگان تلویزیون هر ساله […] نوشته امکان ارتقا تلویزیون های قدیمی با برنامه جدید سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا به خانه مشتریان سامسونگ با استفاده از هوش مصنوعی

سامسونگ در تلاش است تا تکنولوژی خانه هوشمند را به کانون اصلی خانه های شما تبدیل کند تا با کمک آن بتوانید تمام دستگاههای برقی موجود در منزل را کنترل […] نوشته ورود مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا به خانه مشتریان سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

معرفی مدل های جدید تلویزیون های سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 با قابلیت های متفاوت

سامسونگ اعلام کرد که دو دسته جدید از تلویزیون ها با دو رزولوشن متفاوت را در ماههای آتی تولید خواهد کرد. ظاهرا یکی از این دو گروه قرار است تا […] نوشته معرفی مدل های جدید تلویزیون های سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تجربه زندگی شاداب و سالم تر با کولرگازی ویندفری سامسونگ

در حالی که در روز های گرم تابستانی کولر های گازی پناهگاه امن ما هستند، اما در عین حال می توانند به دلایل گوناگون برای سلامتی ما مضر باشند. سامسونگ […] نوشته تجربه زندگی شاداب و سالم تر با کولرگازی ویندفری سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

دنیای بی نظیر فناوری سامسونگ در آشپزخانه

محبوبیت لوازم خانگی هوشمند با کاهش قیمت دیوایس های مبتنی بر اینترنت اشیا رو به افزایش است. در طی چهار سال آینده، بیش از 280 میلیون خانه در سراسر جهان […] نوشته دنیای بی نظیر فناوری سامسونگ در آشپزخانه اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 288 می باشد.

اخبار گوناگون