روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 288 می باشد.

گلکسی A7(2018) و ویژگی های پیشرفته آن و مروری بر قابلیت های این گوشی پیشرفته

سامسونگ در رقابت گوشی های همراه بر سر استفاده از دوربین های دوگانه، راه حلی خلاقانه را به کار گرفته و در گلکسی A7 2018 از دوربین سوم نیز استفاده […] نوشته گلکسی A7(2018) و ویژگی های پیشرفته آن اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود تلویزیون های پیشرفته 2018 سامسونگ به اغلب کشورهای دنیا

سامسونگ، تلویزیون های قدرتمند و بی نظیر QLED 2018 خود را وارد کشورهای متعدد کرد تا به این طریق، امکان برقراری اتصال میان تلویزیون و لوازم خانگی را برای همه […] نوشته ورود تلویزیون های پیشرفته 2018 سامسونگ به اغلب کشورهای دنیا اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

جدیدترین تغییرات اعمال شده در گلکسی اس 10 توسط سامسونگ با قابیلت های متفاوت و حیرت انگیز

گلکسی اس 10 به عنوان یکی از بزرگترین و خلاقانه ترین محصولات سامسونگ در عرصه گوشی های همراه تلقی می شود. همانطور که در خبرهای متعدد منتشر شده در مورد […] نوشته جدیدترین تغییرات اعمال شده در گلکسی اس 10 توسط سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

بروزرسانی اپلیکیشن موزیک سامسونگ با طراحی جدید و پیشنهادات اسپاتیفای

امروز آپدیت مهمی برای اپلیکیشن موزیک سامسونگ راه اندازی شده است. این پخش کننده موزیک خود کمپانی است که برای دیوایس های اندرویدی سامسونگ بهینه شده است. تجربه کاربری نیز […] نوشته بروزرسانی اپلیکیشن موزیک سامسونگ با طراحی جدید و پیشنهادات اسپاتیفای اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه ورژن گلف ساعت هوشمند گلکسی واچ با اپلیکیشن Caddie

سامسونگ زمان عرضه ورژن گلف ساعت گلکسی واچ را اعلام کرد. این مدل ساعت هوشمند جدید به همراه اپلیکیشن هوشمند Caddie خواهد بود. اگر شما نیز از بازیکنان ورزش گلف […] نوشته عرضه ورژن گلف ساعت هوشمند گلکسی واچ با اپلیکیشن Caddie اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

شکنندگی و ظرافت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ

در حالی که به طور قطع قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 در مقایسه با نسل قبل دارای ویژگی های بسیاری می باشد، به نظر می رسد از نظر […] نوشته شکنندگی و ظرافت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه گوشی گلکسی ای 9 پرو 2018 سامسونگ با عنوان Galaxy A9s

سامسونگ در تلاش است تا گوشی جدیدی را راهی بازار کند و طبق گزارشات چند هفته گذشته، اطلاعاتی در رابطه با گوشی گلکسی ای 9 پرو 2018 منتشر شده است. […] نوشته عرضه گوشی گلکسی ای 9 پرو 2018 با عنوان Galaxy A9s اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

چرا بازده تبلیغات در مانیتورهای صنعتی بیش از تلویزیون و سایر رسانه ها است؟

همانطور که میدانید بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا در حال حاضر از دیجیتال ساینیج ها برای تبلیغات استفاده می کنند و در واقع کمک به مردم برای درک نقش […] نوشته چرا بازده تبلیغات در مانیتورهای صنعتی بیش از تلویزیون است؟ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

استقبال بی نظیر کشورهای اروپایی از یخچال فریزرهای سامسونگ با ویژگی های متفاوت

تازه ترین گزارشات و خبرهای منتشر شده در روزهای اخیر نشان میدهند که طبق آمار به دست آمده، یخچال فریزرهای سامسونگ، نظرات و بازخوردهای مثبتی را در تست های صورت […] نوشته استقبال بی نظیر کشورهای اروپایی از یخچال فریزرهای سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

طراحی Samsung Experience 10 برای گلکسی اس 9 و اس 8 با ویژگی های جدید

همانطور که میدانید سامسونگ در حال طراحی Samsung Experience 10 بر اساس اندورید پای 9 است. نسخه سامسونگ اندروید پای با آنچه که در Samsung Experience 9 X بر اساس […] نوشته طراحی Samsung Experience 10 برای گلکسی اس 9 و اس 8 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 288 می باشد.

اخبار گوناگون