روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 551 می باشد.

افشای تصاویری از مدل های گلکسی اس 10 و ویژگی های مختلف این گوشی جدید سامسونگ

سامسونگ قصد دارد ماه آینده، رویداد بزرگی را برگزار کند. غول کره ای، گوشی کاملا جدید تاشوی خود به همراه مدل های جدید گلکسی اس 10 را رونمایی می کند. […] نوشته افشای تصاویری از مدل های گلکسی اس 10 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ثبت پتنت جدید سامسونگ برای نمایشگرهای سه بعدی با قابلیت های جدید و متفاوت

سامسونگ، پتنت جدیدی را در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده آمریکا به ثبت رسانده است که به نمایشگرهای 3D مربوط می شود و کاربران می توانند این […] نوشته ثبت پتنت جدید سامسونگ برای نمایشگرهای سه بعدی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود 9 مدل جدید و متفاوت گوشی های سری A سامسونگ در نیمه نخست 2019

سامسونگ این روزها در حال آماده سازی گوشی های جدید سری ام است. اما جدیدترین گزارش منتشر شده حاکی از آن است که شرکت کره ای در نیمه نخست سال […] نوشته ورود 9 مدل جدید گوشی های سری A در نیمه نخست 2019 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

مقاومت بالای گوشی گلکسی اس 10 پلاس سرامیکی در برابر خط و خش

سامسونگ به زودی از گوشی گلکسی اس 10 رونمایی خواهد کرد و اکنون جزییات بیشتری از چین در فضای مجازی منتشر شده است. طبق اطلاعات اخیر، پرچمدار جدید با بدنه […] نوشته مقاومت بالای گوشی گلکسی اس 10 پلاس سرامیکی در برابر خط و خش اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای جزییاتی از مدل اصلی گوشی گلکسی اس 10 در بنچمارک

سامسونگ در روز 20 فوریه مطابق با اول اسفند ماه از پرچمدار جدید خود، گوشی گلکسی اس 10 رونمایی خواهد کرد. به همین خاطر می توان انتظار انتشار جزییات بیشتری […] نوشته افشای جزییاتی از مدل اصلی گوشی گلکسی اس 10 در بنچمارک اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آغاز فروش گلکسی اس 10 از 17ام اسفند ماه با ویژگی های متفاوت و کاملا جدید

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده توسط Softpedia news، سامسونگ فروش گوشی گلکسی اس 10 را از روز 8ام مارس معادل 17ام اسفندماه سال جاری آغاز می کند. البته ETNews ادعا […] نوشته آغاز فروش گلکسی اس 10 از 17ام اسفند ماه اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تسلط سامسونگ بر بازار ماکروویوها برای سومین سال متوالی با قابلیت های تکرار نشدنی

هر چند برندهای مختلف در تلاشند تا رقابت خود را در عرصه تولید محصولات لوازم خانگی حفظ کنند، سامسونگ برای سومین سال متوالی، پیشگام بودن خود در بازار محصولاتی مانند […] نوشته تسلط سامسونگ بر بازار ماکروویوها برای سومین سال متوالی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای مشخصات گلکسی M10 سامسونگ با قابلیت های بی نظیر و متفاوت آن

گوشی گلکسی ام 10 به عنوان کوچکترین گوشی از سری ام گوشی های گلکسی معرفی شده است اما این امر چیزی از کیفیت این گوشی کم نمی کند. ویژگی های […] نوشته افشای مشخصات گلکسی M10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای مشخصات فنی گوشی گلکسی ای 40 و زمان عرضه

سامسونگ به زودی از گوشی های گلکسی سری ای جدید خود رونمایی خواهد کرد و جزییات و مشخصاتی از این گوشی ها افشا شده است. پیش از این، گوشی گلکسی […] نوشته افشای مشخصات فنی گوشی گلکسی ای 40 و زمان عرضه اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار بنچمارک گوشی گلکسی ای 50 سامسونگ

سامسونگ وعده های بزرگی در رابطه با گوشی های میان رده سری ام و سری ای داده و اولین جزییات از گوشی گلکسی ای 50 سامسونگ منتشر شده است. این […] نوشته انتشار بنچمارک گوشی گلکسی ای 50 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 551 می باشد.

اخبار گوناگون