روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 370 می باشد.

نحوه حل مشکل کار نکردن دکمه های گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ

سامسونگ مدتی است که گوشی گلکسی نوت 9 را راهی بازار کرده و اکنون برخی از کاربران مشکلاتی از دکمه Home، Back و Recent را که در قسمت پایینی نمایشگر […] نوشته نحوه حل مشکل کار نکردن دکمه های گوشی گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه گوشی گلکسی P30 بدون سنسور اثر انگشت درون نمایشگر

سامسونگ در تلاش است تا گوشی هوشمندی با سنسور اثر انگشت درون نمایشگر راهی بازار کند و تاکنون گزارشات بسیاری در این رابطه دریافت کرده ایم، اما هنوز این فناوری […] نوشته عرضه گوشی گلکسی P30 بدون سنسور اثر انگشت درون نمایشگر اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه گوشی گلکسی P30 در چهار رنگ متنوع و دو پیکربندی مختلف حافظه

سامسونگ اگرچه به طور معمول از نمایشگر های AMOLED استفاده می کند، اما در حال حاضر این برند کره ای در حال تولید دو گوشی هوشمند جدید با پنل های […] نوشته عرضه گوشی گلکسی P30 در چهار رنگ متنوع و دو پیکربندی مختلف حافظه اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گلکسی A7، پدیده ای جدید در بین گوشی های میانرده سامسونگ با قابلیت های جدید

همانطور که میدانید سامسونگ از جدیدترین عضو سری A گوشی های گلکسی با نام گلکسی A7 رونمایی کرد. گلکسی ای 7 با دوربین عقب سه گانه و طراحی بسیار ظریف […] نوشته گلکسی A7، پدیده ای جدید در بین گوشی های میانرده سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

کاربرد سنسور داخل صفحه نمایش در گوشی هایی علاوه بر گلکسی اس 10 سامسونگ

همانطور که میدانید سامسونگ چند روز قبل، از اولین گوشی گلکسی مجهز به سه دوربین عقب رونمایی کرد. گلکسی A7 به دوربین های عقب  24، 8 و 5 مگاپیکسلی مجهز […] نوشته ورود اولین گوشی گلکسی مجهز به اسکنر اثر انگشت داخل صفحه نمایش اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

احتمال ورود اولین ایرفون بلوتوث سامسونگ با دستیار بیکسبی با ویژگی های متفاوت

سامسونگ طی سال های متمادی، دامنه ای از محصولات مختلف را در اختیار کاربران و مشتریانش قرار داده است و بسیاری از این محصولات، نوآوری هایی بوده اند که برای […] نوشته احتمال ورود اولین ایرفون بلوتوث سامسونگ با دستیار بیکسبی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نوآوری سامسونگ برای عبور از رکود حاکم بر فروش گوشی های همراه با ویژگی های برتر

غول کره ای برای مقابله با فروش راکد گوشی های همراه و تنگ تر کردن رقابت ها در این بازار در تلاش است تا با استفاده از تکنولوژی های طراحی […] نوشته نوآوری سامسونگ برای عبور از رکود حاکم بر فروش گوشی های همراه اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نحوه ثبت ویدئوهای اسلوموشن عادی با گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ

قابلیت فیلمبرداری فوق آهسته، درست همانند گوشی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس، یکی از ویژگی های برجسته دوربین گوشی گلکسی نوت 9 می باشد. ویدئو های فوق […] نوشته نحوه ثبت ویدئو های اسلوموشن عادی با گوشی گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار ورژن 9.0 مرورگر سامسونگ به همراه Samsung Experience 10

سامسونگ دارای شهرت جهانی برای محصولاتی نظیر گوشی های هوشمند، لپ تاپ ها و سایر گجت های الکترونیکی است. از طرفی بسیاری از کاربران این کمپانی را با مرورگر آن […] نوشته انتشار ورژن 9.0 مرورگر سامسونگ به همراه Samsung Experience 10 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ترفند هایی برای بهبود عمر باتری در گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ

گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ حقیقتا از قدرت جالب توجهی برخوردار است. پرچمدار جدید نه تنها آخرین فناوری روز را ارائه می دهد بلکه از یک باتری با ظرفیت 4000 […] نوشته ترفند هایی برای بهبود عمر باتری در گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 370 می باشد.

اخبار گوناگون