روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 551 می باشد.

نسل جدید یخچال فریزرهای دوقلوی سامسونگ با قابلیت های ویژه و عملکردی متفاوت و جدید

سامسونگ به عنوان بزرگترین برند تولید کننده لوازم خانگی، با تولید هر مدل از لوازم خانگی، ایده و خلاقیتی بی نظیر را وارد دنیای تکنولوژی می کند. یخچال فریزرهای سامسونگ […] نوشته نسل جدید یخچال فریزرهای دوقلوی سامسونگ با قابلیت های ویژه اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نصب بزرگترین ساینیج LED Indoor فرودگاهی دنیا توسط سامسونگ با قابلیت های متعدد

سامسونگ، امروز اعلام کرد که نصب بزرگترین  اسمارت ساینیج را در فرودگاه جدید استانبول به پایان رسانده است که پس از تکمیل، بزرگترین فرودگاه جهان خواهد بود و سالیانه به […] نوشته نصب بزرگترین ساینیج LED Indoor فرودگاهی دنیا توسط سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

مقایسه ویژگی های گلکسی نوت 9 و گلکسی اس 9 و قابلیت های متفاوت و جذاب آنها

گوشی های سری نوت و اس، به عنوان پرطرفدارترین گوشی های تولید شده توسط سامسونگ تلقی می شوند. از طرفی گلکسی نوت 9 و اس 9 نیز به عنوان بزرگترین […] نوشته مقایسه ویژگی های گلکسی نوت 9 و گلکسی اس 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تسلط انحصاری سامسونگ بر بازار نمایشگرهای OLED با ویژگی های متفاوت

جدیدترین گزارش منتشر شده توسط مرکز تحقیقات HIS Markit، حاکی از آن است که پنل های OLED در فصل سوم سال 2018، بیش از 61 درصد از بازار جهانی صفحه […] نوشته تسلط انحصاری سامسونگ بر بازار نمایشگرهای OLED اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گوشی هوشمند تاشو گلکسی فولد سامسونگ با باتری 6000 میلی آمپری

سامسونگ در حال آماده سازی برای رونمایی از گوشی هوشمند تاشو خود در نیمه اول سال 2019 می باشد. این کمپانی قصد دارد پس از معرفی گوشی گلکسی اس 10 […] نوشته گوشی هوشمند تاشو سامسونگ با باتری 6000 میلی آمپری اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

احتمال رونمایی از گوشی 5G سامسونگ در کنگره جهانی موبایل

گزارش جدیدی از کره جنوبی مدعی شده که سامسونگ قصد دارد از گوشی 5G خود در کنگره جهانی موبایل 2019 که در ماه فوریه برگزار می شود رونمایی کند. کنگره […] نوشته احتمال رونمایی از گوشی 5G سامسونگ در کنگره جهانی موبایل اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

حفره نمایشگر گوشی گلکسی اس 10 با سایزی متفاوت از گلکسی ای 8 اس

سامسونگ اخیرا گوشی گلکسی ای 8 اس را معرفی کرده است که موجب شده سایز حفره نمایشگر گوشی گلکسی اس 10 برای برخی از طرفداران سوال باشد. تمام تیزر ها […] نوشته حفره نمایشگر گوشی گلکسی اس 10 با سایزی متفاوت از گلکسی ای 8 اس اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

احتمال استفاده از باتری پرقدرت و تراشه جدید در گوشی تاشوی سامسونگ با قابلیت های جدید

جدیدترین گزارش منتشر شده توسط LetsGoDigital حاکی از آن است که گوشی تاشوی جدید سامسونگ به باتری با ظرفیت بیش از 6000mAh مجهز می شود. ظاهرا در گوشی تاشوی سامسونگ، […] نوشته استفاده از باتری پرقدرت و تراشه جدید در گوشی تاشوی سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رونمایی از تبلت جدید میانرده سامسونگ در فصل نخست سال 2019 با ویژگی های متفاوت

سال 2019، سال شلوغی برای سامسونگ خواهد بود زیرا غول کره ای قصد دارد از مجموعه بزرگی متشکل از گوشی های همراه جدید و نمایشگر تاشو به همراه یک سری […] نوشته رونمایی از تبلت جدید میانرده سامسونگ در فصل نخست سال 2019 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نمایشگرهای تبلیغاتی Semi-Outdoor سامسونگ با کارکرد متفاوت و کاملا جدید

نمایشگرهای دیجیتال Outdoor با سرعت فوق العاده ای در دنیای دیجیتال رشد کردند و به یکی از ابزارهای عمده تبلیغات تبدیل شدند. امروزه نیز شاهده تغییر تکنیک های تبلیغاتی از […] نوشته نمایشگرهای Semi-Outdoor سامسونگ با کارکرد متفاوت و کاملا جدید اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 551 می باشد.

اخبار گوناگون