روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 444 می باشد.

توسعه پشتیبانی از توسعه دهندگان برای ارائه تجربه متفاوت بازی ها در گوشی های سامسونگ

سامسونگ در گوشی های جدید خود از قابلیت های متعددی استفاده کرده که قدرت لازم برای اجرای انواع بازی ها را با استفاده از آنها فراهم کرده و تجربه بی […] نوشته توسعه پشتیبانی از توسعه دهندگان برای ارائه تجربه متفاوت بازی ها در گوشی های سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

هر آنچه که باید درباره VOLTE و ویژگی های بیشمار این تکنولوژی باید بدانید:

شاید شما نیز اخیرا واژه VOLTE را شنیده باشید. اما این فناوری چیست و چگونه می توانید از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید؟ در واقع VOLTE جدیدترین فناوری […] نوشته هر آنچه که باید درباره VOLTE بدانید اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود آپدیت جدید سامسونگ به گلکسی اس 8 و نوت 8 با قابلیت های متفاوت و جدید

سامسونگ، هفته گذشته و در کنفرانس سالیانه توسعه دهندگان به صورت رسمی از جدیدترین تغییرات اعمال شده برای گوشی های گلکسی رونمایی کرد که Samsung One UI نام دارد. این […] نوشته ورود آپدیت جدید سامسونگ به گلکسی اس 8 و نوت 8 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای زمان عرضه گوشی هوشمند تاشو سامسونگ

سامسونگ به زودی از گوشی هوشمند تاشو خود رونمایی خواهد کرد و طبق گزارش جدیدی از کره جنوبی، احتمال دارد زمان عرضه در ماه مارچ 2019 باشد. سامسونگ نمایشگر تاشو […] نوشته افشای زمان عرضه گوشی هوشمند تاشو سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ماشین لباس شویی سامسونگ، کامل ترین لوازم خانگی سال 2018

ماشین لباس شویی کوئیک درایو WW6800 سامسونگ جایزه کاملترین لوازم خانگی سال 2018 از Trusted Reviews را دریافت کرده است. کارشناسان این سایت معتبر، در نقد های خود امتیاز 5/5 […] نوشته ماشین لباس شویی سامسونگ، کامل ترین لوازم خانگی سال 2018 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای رسمی مشخصات گوشی گلکسی جی 4 کر سامسونگ

سامسونگ مشخصات دومین گوشی هوشمند خود با اندروید گو را به صورت رسمی اعلام کرده است. گوشی گلکسی جی 4 کر، جانشین گلکسی جی 2 کر خواهد بود که چند […] نوشته افشای رسمی مشخصات گوشی گلکسی جی 4 کر سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نتیجه همکاری سامسونگ و پورشه، تجربه ای متفاوت برای کاربران و مشتریان

سامسونگ امسال به عرصه مشارکت با پورشه پیوست تا رویداد بزرگ Porsche Experience را برگزار کنند. این رویداد در مالزی برگزار شد. در این رویداد بزرگ، مشتریان موجود و بالقوه […] نوشته نتیجه همکاری سامسونگ و پورشه، تجربه ای متفاوت برای کاربران اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گلکسی اس 10 پلاس با صفحه نمایش و ویژگی های متفاوت و کاملا بی نظیر و خاص

تصور می شود که سامسونگ تا قبل از فوریه سال آینده از گلکسی اس 10 رونمایی نمی کند ولی جزئیات متعدد و تقریبا کاملی درباره ویژگی های گوشی سامسونگ منتشر […] نوشته گلکسی اس 10 پلاس با صفحه نمایش و ویژگی های متفاوت اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

حداکثر تازگی مواد غذایی و نوشیدنی ها در نسل جدید یخچال فریزرهای سامسونگ

سامسونگ، هر دسته از محصولات خود را مطابق نیازهای کاربرانش در هر منطقه تولید می کند. غول کره ای به تازگی سری جدیدی از یخچال فریزرهای سامسونگ را ویژه مناطق […] نوشته حداکثر تازگی مواد غذایی در نسل جدید یخچال فریزرهای سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سامسونگ در حال ساخت نرم افزاری برای کنترل تلویزیون از طریق مغز و امواج مغزی

سامسونگ به تازگی نرم افزاری را برای تلویزیون های هوشمند خود طراحی کرده است که شما با استفاده از امواج مغزی خود می توانید آن را کنترل کنید. هدف از […] نوشته سامسونگ در حال ساخت نرم افزاری برای کنترل تلویزیون از طریق مغز اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 444 می باشد.

اخبار گوناگون