روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 288 می باشد.

تصاحب یک سوم بازار نماشگرهای تبلیغاتی توسط سامسونگ با ویژگی های جدید

بازار دیجیتاج ساینیج ها شاهد صادرات بیش از 870000 دستگاه در فصل دوم سال 2018 بوده است که سالیانه رشدی 15.9 درصدی را از خود نشان میدهد و در مقایسه […] نوشته تصاحب یک سوم بازار نماشگرهای تبلیغاتی توسط سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

مروری بر ویژگی های تلویزیون NU7100 سامسونگ با ویژگی های متفاوت

حتما شما هم زمانی که به دنبال خرید یک تلویزیون با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید با برندها و مدل های مختلف مواجه می شوید اما بسیاری از آنها […] نوشته مروری بر ویژگی های تلویزیون NU7100 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سودآوری آیفون های جدید اپل برای سامسونگ با ویژگی های متفاوت

جدیدترین گزارشات منتشر شده توسط سامسونگ حاکی از آن است که سود عملیاتی سامسونگ در فصل سوم سال 2018 به بیش از 17.5 تریلیون وون رسید است به این ترتیب […] نوشته سودآوری آیفون های جدید اپل برای سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای با قابلیت های متعدد وویژگی های جدید

اگر شما نیز یکی از کاربران نوت 9 هستید چندین گام از کاربران سایر گوشی های موجود در بازار جلوتر هستید. گلکسی نوت 9 با رنگ های آبی اقیانوسی و […] نوشته انتشار ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

پنج دلیل برای متفاوت بودن گلکسی A7 201 به عنوان یک گوشی میانرده

همانطور که در خبرهای روزهای گذشته نیز خوانده اید گوشی جدید گلکسی A7 سامسونگ به عنوان یک گوشی متحول کننده و بزرگ برای گوشی های میانرده گلکسی محسوب می شود. […] نوشته پنج دلیل برای متفاوت بودن گلکسی A7 2018 به عنوان یک گوشی میانرده اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود جدیدترین نسل تراشه ها به گوشی تاشوی سامسونگ همراه با قابلیت های متعدد

همانطور که میدانید سامسونگ در تلاش است تا اندروید 9 را برای گوشی های همراه آماده کند. یکی دیگر از خلاقیت های مورد تایید سامسونگ، گوشی تاشوی گلکسی F است […] نوشته ورود جدیدترین نسل تراشه ها به گوشی تاشوی سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عنوان تجاری جدید برای دوربین 360 درجه سامسونگ

سامسونگ علامت تجاری جدیدی با عنوان گلکسی 360 به ثبت رسانده که قبلا برای هیج یک از محصولات مورد استفاده قرار نگرفته است. احتمال دارد سامسونگ از این علامت برای […] نوشته عنوان تجاری جدید برای دوربین 360 درجه سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

امکان شارژ وایرلس پر سرعت گوشی های میان رده سامسونگ با شارژر جدید

دانگ جین دانگ، مدیر عامل بخش موبایل و فناوری اطلاعات سامسونگ الکترونیک متعهد شده تا به زودی ویژگی را معرفی کند که قبلا تنها برای گوشی های بالارده سری نوت […] نوشته امکان شارژ وایرلس پر سرعت گوشی های میان رده سامسونگ با شارژر جدید اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

امکان اتصال وایرلس DeX سامسونگ در آینده

سامسونگ حالت DeX را با رونمایی از گوشی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس معرفی کرد. این ویژگی در تبلت و گوشی های گلکسی منتخب به کاربران این امکان […] نوشته امکان اتصال وایرلس DeX سامسونگ در آینده نزدیک اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سازگاری تمام اپلیکیشن ها با ویژگی ریموت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ

سامسونگ قابلیت های قابل توجهی برای قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 ارائه داده، برای نمونه ویژگی ریموت قلم S Pen از طریق پشتیبانی از بلوتوث امکان پذیر شده […] نوشته سازگاری تمام اپلیکیشن ها با ویژگی ریموت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 288 می باشد.

اخبار گوناگون