روی خط خبر

لیست خبرهای آل سامسونگ allsamsung

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ allsamsung 440 می باشد.

امکان شارژ وایرلس سایر گوشی ها توسط گلکسی اس 10 سامسونگ

گزارش اخیر از Gizmodo جزییاتی از قیمت گذاری برای گوشی گلکسی اس 10 و زمان عرضه آن منتشر کرده است. به علاوه، جزییات دیگری از این پرچمدار افشا شده که […] نوشته امکان شارژ وایرلس سایر گوشی ها توسط گلکسی اس 10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ردیابی تمرینات ورزشی با اپلیکیشن Samsung Health

ردیابی فعالیت بدنی شما ممکن است تا حدی دشوار باشد، به ویژه زمانی که زندگی پرمشغله با مسئولیت زیادی دارید و می خواهید همواره سلامتی خود را حفظ کنید. به […] نوشته ردیابی تمرینات ورزشی با اپلیکیشن Samsung Health اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار اولین ویدئو از رابط کاربری One سامسونگ

در حالی که همگی منتظر انتشار اندروید پای 9.0 و رابط کاربری One هستیم، سامسونگ ویدئو معرفی کوتاهی را از رابط کاربری جدید منتشر کرده است. ویدئو منتشر شده بسیار […] نوشته انتشار اولین ویدئو از رابط کاربری One سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

جدیدترین هدفون های سامسونگ با قابلیت محافظت از کاربر در برابر تصادف

سامسونگ، امروز جدیدترین هدفون خود با نام SgnlV70 را معرفی کرد. یکی از بارزترین ویژگی های SgnlV70، نوعی تکنولوژی جدید کنترل است. این تکنولوژی به کاربر اجازه میدهد تا در […] نوشته جدیدترین هدفون های سامسونگ با قابلیت محافظت از کاربر در برابر تصادف اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تصمیم اپل برای استفاده از صفحه نمایش OLED سامسونگ در آیفون های 2019

اپل قصد دارد حداقل در یکی از مدل های آیفون های 2019 از جدیدترین تکنولوژی صفحه نمایش سامسونگ استفاده کند. اپل در تلاش است تا به منظور تولید آیفون های […] نوشته تصمیم اپل برای استفاده از صفحه نمایش OLED سامسونگ در آیفون های 2019 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار جزئیاتی جدید درباره زمان رونمایی و قیمت مدل های مختلف گلکسی اس 10

تازه ترین گزارش منتشر شده توسط Gizmodo UK حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد در روز 20 ام فوریه سال آینده و قبل از برگزاری کنگره جهانی موبایل […] نوشته انتشار جزئیاتی جدید درباره زمان رونمایی و قیمت مدل های گلکسی اس 10 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ با فناوری Dynamic Vision تشخیص چهره

سامسونگ پس از گذشت یک سال از پرچمدار پیشین خود، قصد دارد در سال 2019، گوشی گلکسی اس 10 را پیشرفته تر از همیشه ارائه دهد. پرچمدار جدید دارای سه […] نوشته گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ با فناوری Dynamic Vision تشخیص چهره اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای تصاویر مفهومی از قاب گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ

سامسونگ به زودی گوشی گلکسی اس 10 را رونمایی خواهد کرد و امروز تصاویر مفهومی از قاب های این گوشی منتشر شده است. قاب ها را کمپانی Olixer، سازنده ای […] نوشته افشای تصاویر مفهومی از قاب گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گلکسی ای 8 اس، اولین گوشی گلکسی ای با نمایشگر LCD و قابلیت های دیگر

همانطور که در خبرهای قبل نیز خواندید گلکسی ای 8 اس، اولین گوشی سامسونگ مجهز به نمایشگر Infinity-O است. سوراخی که در بالای این صفحه وجود دارد محل قرار گرفتن […] نوشته گلکسی ای 8 اس، اولین گوشی گلکسی ای با نمایشگر LCD اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گلکسی نوت 10 سامسونگ با قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G و ویژگی های برجسته دیگر

گوشی های 2019 سامسونگ، از کانکشن سوپرفست برخوردار خواهند شد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا فیلم های 4K را تنها در عرض چند ثانیه دانلود […] نوشته گلکسی نوت 10 سامسونگ و سرعت بی نظیر عملکرد آن اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

منبع خبرها سایت آل سامسونگ allsamsung می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آل سامسونگ 440 می باشد.

اخبار گوناگون