روی خط خبر

لیست خبرهای آفتاب نیوز aftabnews

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز aftabnews 3251 می باشد.

بوی بی‌نظیر باران روی خاک حاصل کار باکتری‌ها برای تولید مثل است!

تحقیقات جدید نشان می دهد بوی منحصر به فرد باران بر روی خاک، حاصل یک واکنش شیمیایی است که توسط باکتری ها انجام می شود و به توضیح اینکه چرا این باکتری ها برای این کار تکامل یافته اند، می پردازد.

تشخیص "کروناویروس" با هوش مصنوعی با دقت ۹۸ درصد و ظرف چند ثانیه + عکس

یکی از محققان آمریکایی موفق به تولید یک نرم افزار مبتنی بر "هوش مصنوعی" شده که می تواند وجود کروناویروس در عکس اشعه ایکس قفسه سینه افراد را تنها در عرض چند ثانیه تشخیص دهد.

ابزار تشخیصی جدید هوآوی به جنگ با کرونا می‌رود

فناوری هوش مصنوعی هوآوی در قالب سرویس های ابری این شرکت به یاری پزشکان آمده تا بتوانند علاوه بر دریافت جزئیات بیشتر از شرایط و وضعیت بیمار، واکنش های او به دارو ها و روش های درمانی استفادهشده در مبارزه با ویروس جدید کرونا را با دقت بالاتری رهگیری کند.

لاک‌پشت‌های دریایی ایران در خطر انقراض

یک عضو هیئت علمی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه با اشاره به اینکه تمام پنج گونه لاکپشت دریایی موجود در کشور در خطر انقراض قرار دارند، تاکید کرد: انسان دلیل اصلی تهدید لاک پشت های دریایی است و آلودگی های نفتی و تخریب و توسعه سواحلی که محل تخم گذاری این لاک پشت هاست باعث تهدید آن ها می شود

با «سیلیا» (celia) دستیار صوتی هوشمند هوآوی آشنا شوید

هوآوی همزمان با معرفی سری جدید Huawei P40 به طور رسمی از دستیار صوتی هوشمند خود با عنوان «سیلیا» (Celia) نیز رونمایی کرد که قرار است در کشورهای مختلف در اختیار کاربران محصولات این شرکت قرار بگیرد.

منبع خبرها سایت آفتاب نیوز aftabnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز 3251 می باشد.

اخبار گوناگون