روی خط خبر

لیست خبرهای آفتاب نیوز aftabnews

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز aftabnews 2369 می باشد.

ابرها بارور می‌شوند؟

باروری ابرها به عنوان روشی علمی در تعدیل آب و هوا قدمتی ۸۰ ساله در تحقیقات آزمایشگاهی دارد و بسیاری از دانشمندان و فعالان حوزه آب در سراسر دنیا سال ها، تحقیقات بسیاری انجام دادند تا بتوانند با افزودن مواد به داخل یک ابر (با استفاده از ژنراتورهای زمینی، موشک و یا هواپیما) به افزایش بارش کمک کنند.

تولید موبایلی با دوربین معرکه +عکس

این روزها برند چینی هواوی برای عبور کردن از سد محرومیت های ایالات متحده تمام تلاش خود را به کار بسته است. این شرکت قصد دارد با رونمایی از میت ۳۰ پرو نشان دهد در حوزه تولید گوشی های هوشمند حرف های زیادی برای گفتن دارد.

میزان حضور ایرانی‌ها در شبکه‌های اجتماعی مجازی

آفتاب نیوز : نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران( ایسپا) که در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیرماه ۹۸ به صورت تلفنی و با جامعه آماری شهروندان کل کشور( اعم از شهر و روستا) انجام شده است نشان می دهد که ۷۰ درصد مردم ایران، حداقل از یکی از شبکه های اجتماعی مجازی استفاده می کنند.در رابطه با همین موضوع، یکی دیگر از نظرسنجی های ایسپا که در اسفند ۹۷ انجام شد، نشان داد که ۷۱ درصد جوانان ۱۸ تا ۲۹ ساله از تلگرام و ۴۹ درصد این جوانان از اینستاگرام استفاده می کنند.یکی دیگر از نظرسنجی های ایسپا که در اسفند ۹۷...

اینستاگرام مسدود شدن اکانت کاربران را خبر می‌دهد

آفتاب نیوز : چندی پیش بود که اخبار و گزارش های متعددی از سوی کاربرانی که حساب کاربری آنها بدون اطلاع قبلی از سوی شبکه اجتماعی اینستاگرام مسدود و بسته شده بود، منتشر شد که نشان دهنده شکایت و نارضایتی آنها در خصوص عدم اطلاع رسانی از سوی اینستاگرام مبنی بر بسته شدن ناگهانی اکانتشان بود.حالا اینستاگرام به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های زیرمجموعه فیس بوک اعلام کرده است که از این پس مسدودسازی اکانت های کاربرانی که برخی از قوانین و مقررات این شبکه اجتماعی را نقض کرده اند، به اطلاع آنها خوا...

"الکسا" به ساز ما می‌رقصد یا ما به ساز "آمازون"؟

"الکسا"، دستیار صوتی هوشمند آمازون، حافظه ای دارد غول آسا. بسیاری کارشناسان در آلمان نگران حجم داد ه هایی هستند که کاربران خودخواسته در اختیار آمازون و دیگر کنسرن ها قرار می دهند. سیاستمداران در این باره هشدار داده اند. یک راه آسان برای پس گرفتن گفته ها و مکالمه ها با آلکسا این است که بگوییم: «الکسا، چیزی را که همین الان گفتم، پاک کن»، یا « الکسا همه آنچه را که امروز گفتم، پاک کن.»

اینستاگرام تعداد لایک پست‌ها را در شماری کشورها مخفی کرد

این اقدام که از امروز در برخی از کشورها آغاز شده به معنای آن است که کاربران در زیر پست ها به جای تعداد لایک تنها نام کاربر و عبارت "دیگران" را می بینند. اما با اجرایی شدن این قابلیت، فقط فرد منتشرکننده پست می تواند تعداد لایک ها را مشاهده کند.

«فیس اپ» خطرناک است

با فراگیر شدن استفاده از یک اپلیکیشن روسی به نام «فیس اپ» کارشناسان درباره امنیت اطلاعات کاربران هشدار داده اند. این اپلیکیشن می تواند بدون اجازه کاربر به طور دائم به عکس های او دسترسی یابد.

منبع خبرها سایت آفتاب نیوز aftabnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز 2369 می باشد.

اخبار گوناگون