روی خط خبر

لیست خبرهای آفتاب نیوز aftabnews

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز aftabnews 1019 می باشد.

جزو 10کشور برتر تولید علم در بخش فیزیک پلاسما هستیم/ضرورت افزایش سهم ایران از بازار تجارت پلاسما

دبیر علمی ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما گفت: با توجه به جایگاه علمی ایران در بخش فیزیک پلاسما ما باید سهم قابل توجهی از بازار و تجارت مبتنی بر پلاسما را به دست بیاوریم.

ریشه‌های مخالفت و ادعاهای عجیب درباره مهندسی ژنتیک در ایران

مهدی معلی پژوهشگر فقه و حقوق مهندسی ژنتیک و عضو پژوهشگر پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی از ریشه های مخالفت و ادعاهای عجیب درباره مهندسی ژنتیک در ایران می گوید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی: حفظ شأن دانشگاه آزاد مهمتر از درآمدزایی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه حفظ شأن دانشگاه آزاد اسلامی بسیار مهمتر از درآمدزایی است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نباید در موقعیتی قرار گیرد که با مردم رقابت کند.

مشخصات فنی ماشین ۱.۵میلیون پوندی ضدگلوله ترامپ در لندن

خودروی ضدگلوله 1.5 میلیون پوندی ترامپ در لندن نظر رسانه ها را به خود جلب کرده است. آفتاب نیوز : خودروی موسوم به The Beast لیموزین 7 صندلی با نهایت حمایت نظامی از رئیس جمهوری آمریکا ساخته شده که در کنار 17 خودروی دیگر و سایر ادوات نظامی و غیرنظامی به اندازه یک زمین فوتبال، او را در سفرهای خارج پشتیبانی می کند.برخی مشخصات فنی خودروی کادیلاک «بیست» به شرح زیر است که در عکس مشاهده می کنید:- شیشه ها ضدگلوله بوده و فقط ترامپ می تواند شیشه ها را بالا و پایین کند. دکمه ایجاد رعب و وحشت در کنار سیستم توز...

منبع خبرها سایت آفتاب نیوز aftabnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز 1019 می باشد.

اخبار گوناگون