روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان واتساپ به شما امکان کنترل عضویت اجباری در گروه ها را میدهد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

واتساپ به شما امکان کنترل عضویت اجباری در گروه ها را میدهد

واتساپ در حال معرفی کنترل های جدیدی بوده که به شما امکان میدهد افرادی را که میتوانند شما را به گروه ها اضافه کنند، محدود کنید. VentureBeat خاطر نشان می کند که واتساپ به شما امکان کنترل عضویت اجباری در گروه ها را میدهد. به این معنی که به شما امکان میدهد افرادی را که

ادامه مطلب

واتساپ در حال معرفی کنترل های جدیدی بوده که به شما امکان میدهد افرادی را که میتوانند شما را به گروه ها اضافه کنند، محدود کنید. VentureBeat خاطر نشان می کند که واتساپ به شما امکان کنترل عضویت اجباری در گروه ها را میدهد. به این معنی که به شما امکان میدهد افرادی را که در مخاطبین شما نیستند، نتوانند شما را به گروه ها دعوت کنند. همینطور شما میتوانید به طور کلی از این عضویت جلوگیری کنید، به این صورت که واتساپ به شما امکان کنترل عضویت اجباری در گروه ها را میدهد .این ویژگی قسمتی از مجموعه بزرگ تغییراتی است که واتساپ تلاش می کند تا با استفاده از آن از پخش شدن اطلاعات به راحتی جلوگیری می کند. بی بی سی گزارش داد که پیش از انتخابات سال گذشته برزیل، فعالان سیاسی از این نرم افزار استفاده می کردند تا بطور خودکار مردم را در گروه های سیاسی واتساپ اضافه کنند. Time گزار می کند که شیوه های مشابهی مثل این نیز در هند رواج دارد. واتساپ قبلا تعداد فوروارد پیام ها را به پنج تا محدود کرده است. دیروز واتساپ امکان کنترل عضویت اجباری در گروه ها را میدهد . این ویژگی در هند راه اندازی شده و کاربران می توانند از آن ها برای تایید صحت همه پیام های ارسال شده استفاده کنند.کاربرانی که از محدود کردن عضویت در گروه ها استفاده می کنند هنوز هم میتوانند با ارسال دعوت نامه به گروه ها اضافه شوند. این کاربران یک لینک دریافت می کنند که اطلاعات اصلی درباره گروه مورد نظر خود را به آنها ارائه میدهد و در صورت تمایل می توانند به آن گروه بپیوندند. در غیر این صورت لینک در عرض 72 ساعت منقضی می شود. پیش از این، صفحه پشتیبانی واتساپ خاطرنشان می کرد که تنها راه جلوگیری از افزودن به گروه، مسدود کردن توسط مدیر گروه است.با رفتن به گزینه های Account در منوی تنظیمات، می توانید به تنظیمات جدید دسترسی پیدا کنید. Privacy و سپس Groups را انتخاب کنید، در این قسمت میتوانید انتخاب کنید که دقیقا چه کسانی میتوانند شما را به یک گروه اضافه کنند. این سه گزینه شامل هیچ کس، فقط مخاطبین و همه می باشد. این ویژگی های جدید واتساپ در هفته آینده ارائه می شود.منبع : theverge.com مجله تکنولوژی زوم تک

مطلب با عنوان واتساپ به شما امکان کنترل عضویت اجباری در گروه ها را میدهد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان واتساپ به شما امکان کنترل عضویت اجباری در گروه ها را میدهد از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون