روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز برا ی اجرای بازی Fallout4 از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سیستم مورد نیاز برا ی اجرای بازی Fallout4

یکی از بازی های شوتر زیبایی که در میان گیمر ها طرفداران زیادی دارد بازی Fallout نام دارد. نسخه چهارم این بازی نیز دارای ویژگی های خاصی از جمله گرافیک بالا و محیط بهینه سازی شده با جزئیات بیشتر است. ماجرای این نسخه از بازی Fallout ده سال پس از نسخه ی قبلی (Fall out

ادامه مطلب

یکی از بازی های شوتر زیبایی که در میان گیمر ها طرفداران زیادی دارد بازی Fallout نام دارد. نسخه چهارم این بازی نیز دارای ویژگی های خاصی از جمله گرافیک بالا و محیط بهینه سازی شده با جزئیات بیشتر است. ماجرای این نسخه از بازی Fallout ده سال پس از نسخه ی قبلی (Fall out 3 ) و ۲۱۰ سال پس از رخ دادن جنگ بزرگ (Great War) که سبب انفجارات هسته ای و نابودی تقریبی حیات بر روی سطح زمین شد، میباشد. در واقع در این نسخه نیز شما میبایست به عنوان کارکتر Sole Survivor در ماجراجویی خود بر روی سطح زمین دوام بیاورید و با موجودات عجیب و غریبی رو به رو بشوید که دچار جهش های عجیب ژنتیکی شدن. همچنین بر روی سطح زمین افراد یاغی نیز وجود دارند که تشنه به خون شما هستند و هدف آن ها کشتن شما و برداشتن تجهیزات شماست پس مراقب این افراد نیز باشید. ماجرا از این قرار است که شما پس از یک سفر نسبتا طولانی به پناه گاه ۱۱۱ که در زیر زمین قرار دارد میرسید. درواقع هدف شما پیدا کردن پسرتان است که دزدیده شده و یک جایی، بیرون از پناه گاه و بر روی سطح زمین است.سیستم مورد نیاز برای اجاری این بازیحداقل سیستم مورد نیاز:سیستم عامل: ۷/۸/۱۰ (۶۴ بیت در تمام سیستم عامل ها)پردازنده: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz یا در همین حدحافظه جانبی: ۸ گیگابایت RAMحافظه داخلی: ۳۰ گیگابایت فضای در دسترسکارت گرافیک: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB یا در همین حدسیستم پیشنهادی:سیستم عامل: ۷/۸/۱۰ (۶۴ بیت در تمام سیستم عامل ها)پردازنده: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz یا در همین حدحافظه جانبی: ۸ گیگابایت RAMحافظه داخلی: ۳۰ گیگابایت فضای در دسترسکارت گرافیک: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB یا در همین حدتصاویر و اسکرین شات هایی از بازی:

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز برا ی اجرای بازی Fallout4 از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز برا ی اجرای بازی Fallout4 از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون