روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انتقال تصاویر و ویدیوهای آیفون و آیپد به ویندوز به صورت دستی از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انتقال تصاویر و ویدیوهای آیفون و آیپد به ویندوز به صورت دستی

0.0 00 بیشتر کاربران از یکپارچگی آیفون و آیپد با کامپیوترهای مک آشنا هستند. اما در این بین کسانی هم هستند که کاربر سیستم عامل ویندوز مایکروسافت باشند. این افراد میتوانند از طریق پی سی ویندوز به تصاویر و ویدئوهای دستگاه های اپل و آیفون دسترسی پیدا کنند. اما اگر میخواهید این اطلاعات را از

ادامه مطلب

0.000بیشتر کاربران از یکپارچگی آیفون و آیپد با کامپیوترهای مک آشنا هستند. اما در این بین کسانی هم هستند که کاربر سیستم عامل ویندوز مایکروسافت باشند. این افراد میتوانند از طریق پی سی ویندوز به تصاویر و ویدئوهای دستگاه های اپل و آیفون دسترسی پیدا کنند. اما اگر میخواهید این اطلاعات را از دستگاه اپل به رایانه خود منتقل کنید، ما در ادامه نحوه انتقال تصاویر و ویدیوهای آیفون و آیپد به ویندوز به صورت دستی را به شما آموزش خواهیم داد. انجام اینکار به صورت دستی از طریق مک بسیار راحت بوده اما با استفاده از رایانه های ویندوزی طولانی تر خواهد بود. در صورتی که از نحوه منتقل کردن تصاویر و ویدئوها به صورت یکجا از دستگاه اپل به رایانه ها که به آن به طور اصطلاح ایمپورت “Import” میگویند آشنایی داشته باشید، به راحتی میتوانید این انتقال را انجام دهید.زمانی که برای اولین بار با استفاده از کابل دستگاه اپل خود را به یک رایانه ویندوزی وصل می کنید، آیفون یا آیپد یک اجازه دسترسی رایانه ویندوزی به تصاویر و فیلم های داخل دستگاه اپل از شما درخواست می کند. اگر میخواهید فایل های تصویری خود را از دستگاه اپل ایمپورت کنید، گزینه Allow را انتخاب کنید. اما اگر نمیخواهید آن ها را ایمپورت کنید گزینه Don’t Allow را بزنید. در صورتی که درخواست اجازه را تایید نکنید به هیچ عنوان نمیتوانید از رایانه ویندوزی تصاویر و ویدئوهای آیفون یا آیپد را ببینید. در صورتی که برنامه نمایش و مدیریت تصاویر در ویندوز شما نصب شده باشید، روی دکمه Allow کلیک کنید تا فرایند ایمپورت در دستگاه اپل شما انجام شود. در ادامه حتما با پیامی مبنی بر تایید عملیات انتقال یکجای فایل های تصویری در ویندوز مواجه خواهید شد.برای انتقال تصاویر و ویدیوهای آیفون و آیپد به ویندوز به صورت دستی از مرورگر فایل ویندوز وارد قسمت This PC شوید. روی اسم آیپد یا آیفون 2 بار کلیک کنید و بعد از آن پوشه ای که Internal Storage نام دارد را باز کنید. تمام تصاویر و ویدئوهای شما داخلی یک پوشه به اسم DCIM ذخیره شده است. در این روش می بایست تمام فایل های موجود را بررسی کنید که البته یک کار بسیار خسته کننده و زمان بر است. به همین خار بهتر است از جستجوگر فایل استفاده کنید. استفاده از جستجوگر فایل ترفند بسیار عالی بوده اما اگر نمیتوانید خیلی راحت به تصویر و یا ویدئویی که میخواهید دسترسی داشته باشید میتوانید از یکی دیگر از ترفندهای هوشمندانه برای جستجو استفاده کنید. مثل بهره مندی از عبارتی مثل *.jpg برای جستجو کردن با این نوع فرمت فایل. با اینکه تعداد فایل های پیدا شده بر اساس این پسوند زیاد هستند اما اگر میخواهید سریع تر فایل های تصویری را بردارید، از قسمت تب در مرورگر فایل ویندوز در قسمت Layout، حالت های نمایش را روی بزرگ و یا خیلی بزرگ قرار دهید تا راحت تر بتوانید تصاویر را انتخاب کنید.از طرفی دیگر در صورتی که زمان ثبت تصویر و یا ضبط ویدئو را بدانید، میتوانید با گذاشتن حالت نمایش تصاویر روی Details، فایل های تصویری را بر اساس تاریخ ثبت شدن تصویر خیلی راحت مرتب سازی کنید. همینطور میتوانید از گزینه های دیگر مرتب سازی هم برای داشتن دسترسی سریع به فایل مورد نظر استفاده کنید. بعد از انجام اینکار دوباره حال های نمایش را روی حالت بزرگ قرار دهید تا به راحتی بتوانید از انتقال تصاویر و ویدیوهای آیفون و آیپد به ویندوز به صورت دستی را انجام دهید.منبع : howtogeek مجله تکنولوژی زوم تک

برچسب ها:

مطلب با عنوان انتقال تصاویر و ویدیوهای آیفون و آیپد به ویندوز به صورت دستی از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انتقال تصاویر و ویدیوهای آیفون و آیپد به ویندوز به صورت دستی از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون