روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نحوه انتقال شماره تماس ها به یک گوشی جدید اندرویدی از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نحوه انتقال شماره تماس ها به یک گوشی جدید اندرویدی

سیستم عامل اندروید به شما چند گزینه به منظور انتقال مخاطبین به یک دستگاه جدید اندریویدی ارائه می دهد. به طور پیش فرض هنگام تنظیم یک دستگاه جدید، همه ی موارد باید همگام سازی شوند، اما حتی اگر قابلیت همگام سازی غیرفعال باشد، باز هم فرآیند انتقال مخاطبین آسان است. روش آسان: همگام سازی با

ادامه مطلب

به این پست امتیاز دهیدسیستم عامل اندروید به شما چند گزینه به منظور انتقال مخاطبین به یک دستگاه جدید اندریویدی ارائه می دهد. به طور پیش فرض هنگام تنظیم یک دستگاه جدید، همه ی موارد باید همگام سازی شوند، اما حتی اگر قابلیت همگام سازی غیرفعال باشد، باز هم فرآیند انتقال مخاطبین آسان است.روش آسان: همگام سازی با حساب گوگلتقریبا تمامی دستگاه های اندرویدی که در خارج از چین فروخته می شوند همراه با سرویس های Google با قابلیت همگام سازی مخاطبین بین سایر دستگاه های اندرویدی ارائه می گردند. این کار باید به طور پیش فرض هنگام ورود به سیستم با حساب کاربری گوگل شما فعال شود، اما در اینجا قصد داریم که اعلام کنیم چگونه می توانید از این موضوع آگاه شوید. ما این راهنما را با استفاده از یک گوشی گوگل پیکسل 2 ایکس ال با استفاده از سیستم عامل اندروید 9.0 نوشتیم، اما باید در سایر دستگاه های اندرویدی نیز شبیه به هم باشد. همچنین ما از اپلیکیشن Google Contacts Apps استفاده می کنیم که می توانید از Play Store این اپلیکیشن را دانلود کنید. این مراحل ممکن است در سایر اپلیکیشن های انتقال شمارذه تماس با یکدیگر متفاوت باشد، بنابراین در صورتی که مشکلی دارید، توصیه می کنیم تا از اپلیکیشن Google Contacts استفاده کنید.با باز کردن بخش تنظیمات و کلیک بر روی گزینه ی «Accounts» این فرآیند را آغاز کنید.بر روی حساب کاربری Google خود ضربه بزنید.گزینه ی Account Sync را انتخاب کنید.اطمینان حاصل کنید که حلقه ی فعال کردن «Contacts» در دسترس باشد تا مخاطبین شما را همگام سازی نماید.خودشه! مخاطبین شما با حساب کاربری Google شما همگام سازی شده است و در هر گوشی اندرویدی جدیدی که وارد شود، برایتان فراخوانی خواهد شد.روش دستی: پشتیبان گیری و بازگرداندن فایل اطلاعات مخاطبیناگر گوشی شما Google services را ارائه نمی دهد و یا اگر تنها می خواهید خودتان شماره تماس ها را کپی کنید، می توانید فایل vcf. را که تمام مخاطبین شما درون آن ذخیره شده است، پشتیبان گیری کنید. با باز کردن برنامه Contacts و کلیک بر روی آیکون منو در بالا سمت چپ، آغاز کنید. باز هم، ما در اینجا از برنامه Google Contacts استفاده کرده ایم.بر روی Settings در منو کلیک کنید.گزینه ی “Export” را در صفحه تنظیمات انتخاب کنید.بر روی گزینه ی «Allow» در بخش دسترسی های سریع کلیک کنید. این برنامه دسترسی به عکس ها، رسانه ها و فایل ها را در دستگاه اندرویدی شما به اپلیکیشن Contacts می دهد.کلید “Save” را در بخش پایینی، سمت راست بزنید.شما می توانید فایل .vcf را به گوشی اندرویدی جدید خود را با کپی کردن آن، به USB درایو انتقال دهید با کپی کردن این فایل در داخل USB درایو، می توانید آن را به یک کامپیوتر و یا سرویس ابری مورد نظرتان انتقال دهید. وقتی فایل را به گوشی جدید منتقل می کنید، برنامه Contacts را دوباره باز کنید. نماد منو در سمت چپ، بالا نمایش داده می شود.بر روی «Settings» در منو ضربه بزنید.بر روی گزینه ی «Import» در صفحه تنظیمات ضربه بزنید.در پنجره ای که ظاهر می شود فایل vsf. را انتخاب کنید.فایل vsf. را از گوشی قبلی خود مرور کنید و آن را باز کنید.مخاطبین شما به گوشی جدید خود وارد می شوند و می توانید افراد مورد علاقه خود را با تماس و پیام تماس بگیرید.بیشتر بخوانیددر ادامه با زوم تک همراه باشید …منبع: howtogeek مجله تکنولوژی زوم تک

برچسب ها:

مطلب با عنوان نحوه انتقال شماره تماس ها به یک گوشی جدید اندرویدی از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نحوه انتقال شماره تماس ها به یک گوشی جدید اندرویدی از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون