روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ابزار امنیتی گوگل برای افزایش امنیت حساب کاربری جیمیل از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ابزار امنیتی گوگل برای افزایش امنیت حساب کاربری جیمیل

در صورتی که نگران حفظ حریم خصوصی حساب کاربری Gmail خود هستید، ابزار امنیتی Google به شما امکان نظارت بر دسترسی شخص ثالث به حسابتان را می دهد، همچنین می توانید با سایر مشکلات احتمالی در بخش امنیت آنلاین خود نیز از این ابزار استفاده نمایید. این ابزار امنیتی به شما کمک می کند تا

ادامه مطلب

به این پست امتیاز دهیددر صورتی که نگران حفظ حریم خصوصی حساب کاربری Gmail خود هستید، ابزار امنیتی Google به شما امکان نظارت بر دسترسی شخص ثالث به حسابتان را می دهد، همچنین می توانید با سایر مشکلات احتمالی در بخش امنیت آنلاین خود نیز از این ابزار استفاده نمایید. این ابزار امنیتی به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که هیچ برنامه ی جانبی شخص ثالث نمی تواند محتویات صندوق ورودی Gmail شما را مشاهده نماید، مگر اینکه سهوا خودتان به آن ها اجازه داده باشید. در این بخش یک راهنمای دو مرحله ای ساده به منظور چگونگی استفاده از این ابزار امنیتی مفید برای جلوگیری از دسترسی شخص ثالث به محتوای خصوصی جیمیل شما را ارائه داده ایم.قدم اول: وارد وب سایت این ابزار امنیتی گوگل شویدبا حساب کاربری Google خود وارد وب سایت Security Check-up شوید. در این سایت، شما می توانید لیستی از بخش های ممکن را پیدا خواهید کرد که احتمال دارد در حساب کاربری شما ممکن در این بخش ها به مشکل بر خورده باشد. اگر حساب کاربری شما نشانگرهای سبز رنگ در سراسر صفحه داشته باشد، پس در تخمین کمپانی گوگل، حساب شما کاملا ایمن می باشد. بر اساس گفته ی این کمپانی، یک تیک سبز رنگ در کنار آیتم های شما نمایان خواهد شد، حتی اگر دسترسی شخص ثالث را به حساب خود ارائه کرده باشید. تا زمانی که کمپانی گوگل احساس خطر نکند در این ابزار تیک قرمز مشاهده نخواهید کرد و سعی دارد تا رضایت شما را جلب نماید.قدم دوم: تنظیمات دسترسی شخص ثالث را بررسی کنیدبا کلیک بر روی منوی کشویی «Third-party access» لیستی از برنامه ها را یا سرویس هایی که مجاز به دسترسی به حساب کاربری Google شما را در بخشی محدود بوده اند، مشاهده خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی که ارائه می دهید، بر روی نماد اطلاعات «i» در کنار هر بخش کلیک کنید. در این بخش، باید یک توضیح دقیق تر از آنچه که توسعه دهندگان شخص ثالث به آن دسترسی دارند، و همچنین اطلاعاتی در خصوص نحوه ی استفاده بسیاری از حساب های Google از برنامه را مشاهده کنید.در صورتی که دسترسی های ارائه شده شما در واقع کم خطر باشند، برنامه و یا سرویس گوگل تنها قادر به نگاه کردن به مواردی بی اهمیت نظیر تنظیمات زبان و یا سن تقریبی شما خواهد بود. به این ترتیب، احتمال دارد که برنامه ها به اطلاعات بیشتری را در مورد شما دسترسی داشته باشند، از قبیل توانایی خواندن و یا حذف ایمیل هایتان. اگر این طور بود، به راحتی بر روی گزینه ی “remove access” کلیک کنید تا برنامه را از دسترسی به محتوای خود متوقف سازید. پس از انجام این کار، حساب کاربری شما از دیدگاه افراد سودجو در امان می ماند.لازم به ذکر است که در برخی موارد، از بین بردن میزان دسترسی ممکن است یک برنامه یا سرویس شخص ثالث به طور کامل از فعالیت باز بماند. در صورتی که این مورد باشد، شما همیشه می توانید دسترسی برنامه به اطلاعات خود را بازگردانید – فقط از برنامه ای که به آن دسترسی می دهید، اطمینان حاصل نمایید.بیشتر بخوانیددر ادامه با زوم تک همراه باشید …منبع: techradar مجله تکنولوژی زوم تک

برچسب ها:

مطلب با عنوان ابزار امنیتی گوگل برای افزایش امنیت حساب کاربری جیمیل از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ابزار امنیتی گوگل برای افزایش امنیت حساب کاربری جیمیل از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون