روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان باز هم میزان فروش کمپانی هوآوی از اپل بیشتر شد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

باز هم میزان فروش کمپانی هوآوی از اپل بیشتر شد

کمپانی های ابر قدرت درزمینه ی فروش محصولات خود نیز با یکدیگر رقابت دارند و تنها رقابت میان آن ها مربوط به قابلیت های استفاده شده در دستگاه هایشان نمی باشد. اکنون بر اساس گزارش های منتشر شده کمپانی چینی هوآوی توانسته بازهم از کمپانی اپل در میزان فروش خود پیشی بگیرد و این مسئله

ادامه مطلب

کمپانی های ابر قدرت درزمینه ی فروش محصولات خود نیز با یکدیگر رقابت دارند و تنها رقابت میان آن ها مربوط به قابلیت های استفاده شده در دستگاه هایشان نمی باشد. اکنون بر اساس گزارش های منتشر شده کمپانی چینی هوآوی توانسته بازهم از کمپانی اپل در میزان فروش خود پیشی بگیرد و این مسئله نشان می دهد که هوآوی سیستم درستی را برای ادامه ی کار خود در نظر گرفته است.میزان فروش کمپانی هوآویبر اساس گزارش هایی که اخیرا منتشر شده اند، فروش گوشی های هوشمند در بین ماه های جولای تا سپتامبر سال جاری در دنیا نسبت به مدت زمان مشابه در سال قبل با کاهشی 6 الی 8 درصدی روبرو شده است و به 355 تا 360 میلیون رسیده است و از سویی دیگر کمپانی هواوی هنوز جایگاه خود را به عنوان دومین کمپانی فروشنده ی گوشی های برتر حفظ نموده است. با تمامی این تفاسیر چهارمین کاهش در طول یک دوره ی سه ماهه به حساب می آید. مسئله ای که در طول چند دهه ی قبل به هیچ عنوان اتفاق نیوفتاده است و پژوهشگران بازار شروع به شک در خصوص بازگشت بازار به شرایط قبلی با سرعت زیادی هستند. یکی از علت های اصلی این رکود می تواند عدم وجود نوآوی و خلاقیت لازم در سخت افزارهای گوشی های هوشمند جدید باشد ولی این میزان از رکود هنوز تاثیر زیادی بر روی شرایط فروشندگان بزرگ گوشی هوشمند نگذاشته است.در اصل کمپانی هایی نظیر هوآوی و شیائومی هنوز هم به روند مثبت خود با رشد 32 و 19 درصدی ادامه خواهند داد. حفظ نمودن این جایگاه سبب شده است تا کمپانی هواوی برای یک سه ماهه ی دیگر از کمپانی اپل با فاصله حدودی ۵ میلیون واحدی جلو بیوفتد و جایگاه خود را به عنوان یک برند دوم محبوب گوشی های هوشمند در بازارهای جهانی را تثبیت کند.مطالب مرتبطدر ادامه با زوم تک همراه باشید …منبع: phonearena

مطلب با عنوان باز هم میزان فروش کمپانی هوآوی از اپل بیشتر شد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان باز هم میزان فروش کمپانی هوآوی از اپل بیشتر شد از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون