روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اخیرا تمامی آثار شکسپیر در غالب یک توییت در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخیرا تمامی آثار شکسپیر در غالب یک توییت در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد

آثار شکسپیر | یکی از موضوعاتی که همیشه برای افراد یک جهان مطرح است، این است که آثار مشاهیر را بتوانند برای آیندگان نیز حفظ نمایند و با گذشت زمان تبدیل به اسنادی ناشناخته نشوند. این روزها نیز با پیشرفت تکنولوژی یکی از اصلی ترین مسائل، مسئله ی حفظ آثار در نسخه های دجیتالی که

ادامه مطلب

آثار شکسپیر | یکی از موضوعاتی که همیشه برای افراد یک جهان مطرح است، این است که آثار مشاهیر را بتوانند برای آیندگان نیز حفظ نمایند و با گذشت زمان تبدیل به اسنادی ناشناخته نشوند. این روزها نیز با پیشرفت تکنولوژی یکی از اصلی ترین مسائل، مسئله ی حفظ آثار در نسخه های دجیتالی که به این راحتی ها از بین نروند و برای عموم قابل دسترس باشند، است.آثار شکسپیرتکنیکی به نام استگانوگرافی روشی برای نگهداشتن اطلاعات درون تصاویر می باشد و برخلاف تصور عموم مردم جذابیت زیادی ندارد ولی در عین حال به سختی می توان این سری از تصاویر را در سرویس هایی مانند توییتر آپلود نمود و نگران اینکه آسیبی به دیتای آن ها نرسد، نباشیم. در اصل وقتی که تصاویری از این دست در شبکه اجتماعی توییتر بارگذاری می شوند، قسمت زیادی از متادیتای آن ها را حذف می نماید و تنها اجازه ی باقی ماندن قسمتی از آن را به کاربر می دهد. در عین حال ولی جدیدا تمامی آثار شکسپیر در قالب یک توییت ارسال شده است.پژوهشگری به نام David Buchanan متوجه شده است که فقط یک شکل بخصوص از متادیتا در توییت ها حذف نمی شوند و دست نخورده باقی می مانند که با کمک همین موضوع و البته کمی نبوغ در کدنویسی توانست تمامی آثار شکسپیر را در قالب یک عکس بگنجاند و آن را با استفاده از یک توییت با مخاطبان خود در این شبکه اجتماعی اشتراک گذاری کند. این پژوهشگر در طی مصاحبه ی خود با نشریه ی مادربورد اعلام نمود که شبکه اجتماعی توییتر با سیستمی خاص از متادیتای تصاویر با نام ICC کاری داشته و به همین علت اسکریپتی را طراحی نموده است که یک فایل JPG را تجزیه کرده و در آخر حجم زیادی از متا دیتاهای ICC را به آن تزریق می نماید. این متادیتاها با دقت بسیار زیادی آماده سازی می شوند، به صورتی که همه ی هدرهای ZIP لازم در شرایط درست خود قرار داشته باشند.مطالب مرتبطدر ادامه با زوم تکهمراه باشید …منبع: techspot

مطلب با عنوان اخیرا تمامی آثار شکسپیر در غالب یک توییت در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اخیرا تمامی آثار شکسپیر در غالب یک توییت در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون