روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی اس 10 سامسونگ حاشیه های صفحه نمایش بسیار کمی دارد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی اس 10 سامسونگ حاشیه های صفحه نمایش بسیار کمی دارد

این روزها شایعات مربوط به گلکسی اس 10 در سایت های خبری بسیار زیاد است ولی هیچ یک از مسئولین کمپانی سامسونگ اطلاعاتی در خصوص این پرچمدار افشا نکرده اند. به هر حال اصولا پیش از معرفی یک گوشی هوشمند ، به خصوص گوشی های پرچمدار کمپانی هایی نظیر سامسونگ و اپل، شایعات زیادی تا

ادامه مطلب

این روزها شایعات مربوط به گلکسی اس 10 در سایت های خبری بسیار زیاد است ولی هیچ یک از مسئولین کمپانی سامسونگ اطلاعاتی در خصوص این پرچمدار افشا نکرده اند. به هر حال اصولا پیش از معرفی یک گوشی هوشمند ، به خصوص گوشی های پرچمدار کمپانی هایی نظیر سامسونگ و اپل، شایعات زیادی تا زمان معرفی مطرح می گردد تا تعدادی از آن ها به واقعیت بپیوندند.گلکسی اس 10 سامسونگروش اصلی کمپانی سامسونگ به منظور تامین امنیت گلکسی اس 10 به احتمال زیاد استفاده از سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش می باشد. با نزدیک شدن به رویداد معرفی این گوشی هوشمند شایعات زیادی در خصوص این پرچمدار کره ای ها در جریان می باشد و در بعضی از آن ها به حذف سنسور اسکن عنبیه چشم و همچنین بهینه سازی حسگر اثر انگشت اشاره شده است. به تازگی یکی از نشریه های کره ای به نام ETNews با استناد بر منابع آگاه داخلی از حذف این ماژول ها از هر سه مدل پیش رو برای گوشی های نسل بعدی سامسونگ خبر داده است.سنسور اسکن عنبیه چشم ماژولی است که به منظور باز کردن قفل صفحه نمایش و یا سیستم تایید هویت کاربران در اپلیکیشن های پرداختی مورد استفاده می باشد. کمپانی سامسونگ برای اولین بار دو سال پیش و در گوشی گلکسی نوت 7 از این سنسور استفاده نمود و بعد از آن در مدل های گلکسی اس 8، نوت 8، گلکسی اس 9 و نوت 9 شاهد استفاده از این قطعه بودیم. اکنون بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده استف مدل های متفاوت گلکسی اس 10 به جای اینکه از سیستم اسکن عنبیه استفاده کند از سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش بهره مند خواهد شد که ماژول موجود در آن توسط کمپانی کوالکام تامین می گردد. این سنسور برخلاف نمونه های استفاده شده در گوشی های هوشمند کمپانی های اوپو، ویوو و وان پلاس اپتیکال نبوده و با استفاده از اسکن فراصوتی از دقت زیادی بهره مند خواهد شد.مطالب مرتبطدر ادامه با زوم تک همراه باشید …منبع: The Verge

مطلب با عنوان گلکسی اس 10 سامسونگ حاشیه های صفحه نمایش بسیار کمی دارد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی اس 10 سامسونگ حاشیه های صفحه نمایش بسیار کمی دارد از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون