روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کاربران اینستاگرام می توانند ویدئوهای IGTV را در استوری به اشتراک بگذارند از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کاربران اینستاگرام می توانند ویدئوهای IGTV را در استوری به اشتراک بگذارند

همانطور که می دانید، اینستاگرام مدتی قبل از یک قابلیت جدید به نام IGTV رونمایی به عمل آورد که کاربران می توانند ویدئوهایی با حجم بالا را در پیج خود، در قسمت IGTV آپلود نمایند و به نوعی اینستاگرام با معرفی این قابلیت محدودیت های خود را در مورد نمایش ویدئوها برداشت و قصد دارد

ادامه مطلب

همانطور که می دانید، اینستاگرام مدتی قبل از یک قابلیت جدید به نام IGTV رونمایی به عمل آورد که کاربران می توانند ویدئوهایی با حجم بالا را در پیج خود، در قسمت IGTV آپلود نمایند و به نوعی اینستاگرام با معرفی این قابلیت محدودیت های خود را در مورد نمایش ویدئوها برداشت و قصد دارد تا با سایر پلتفرم های ویدئویی نظیر یوتیوب رقابت داشته باشد.قابلیت جدید اینستاگراماخیرا اینستاگرام از ویژگی جدیدی رونمایی به عمل آورده است که کاربران می توانند با استفاده از آن ویدیو های پلتفرم IGTV پروفایل خود را در بخش استوری اشتراک گذاری کنند. در حال حاضر با انتخاب آیکون موشک کاغذی، گزینه ی جدیدی با نام افزودن ویدیو به استوری (Add video to your story) مشاهده خواهید کرد که چنین قابلیتی را در اختیار شما قرار خواهد داد. با استفاده از این روش تمامی دوستان و فالوئرهای شما می توانند پیش نمایشی از ویدیو ی IGTV حساب کاربریتان مشاهده نمایند. به علاوه آن ها این توانایی را دارند تا بلافاصله از استوری پیش نمایش شده به ویدیوی شما در IGTV انتقال پیدا کند و آن را به طور کامل تماشا کنند.تا به امروز کاربران پروفایل های تجاری فقط می توانستند که لینک ویدیو های پلتفرم IGTV خود را در بخش استوری به اشتراک بگذارند تا اینکه فالوئرهای آن ها با سوایپ نمودن استوری به بررسی کامل این ویدیو ها بپردازند. این ویژگی جدید سبب می گردد که علاوه بر لینک اشتراک گذاری شده، بخشی از ویدیو نیز در استوری شما به نمایش گذاشته شده تا شاید کاربران بیشتری را بتوانید به این بخش جلب نمایید. اینستاگرام با ارائه ی این پلتفرم به کاربران خود اعلام داشت که می توانند تا سقف یک ساعت ویدئو آپلود نمایند.مطالب مرتبطدر ادامه با زوم تک همراه باشید …منبع: Twitter

مطلب با عنوان کاربران اینستاگرام می توانند ویدئوهای IGTV را در استوری به اشتراک بگذارند از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کاربران اینستاگرام می توانند ویدئوهای IGTV را در استوری به اشتراک بگذارند از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون