روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایرانسل به مشترکان مودم های TD-LTE خود ۵ گیگابایت اینترنت هدیه می دهد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایرانسل به مشترکان مودم های TD-LTE خود ۵ گیگابایت اینترنت هدیه می دهد

مودم های TD-LTE | این روزها رقابت میان شرکت های خصوصی و مخابرات و به خصوص اینترنت های موبایلی بسیار زیاد شده است و هر کدام سعی دارند در ارائه ی قابلیت های جدید با یکدیگر رقابت نمایند. در این میان ایرانسل پس از ارائه ی مودم های TD-LTE خود توانست توجهات بسیاری را جلب نماید

ادامه مطلب

مودم های TD-LTE | این روزها رقابت میان شرکت های خصوصی و مخابرات و به خصوص اینترنت های موبایلی بسیار زیاد شده است و هر کدام سعی دارند در ارائه ی قابلیت های جدید با یکدیگر رقابت نمایند. در این میان ایرانسل پس از ارائه ی مودم های TD-LTE خود توانست توجهات بسیاری را جلب نماید و افراد زیادی در همان زمان اقدام به خرید این مودم ها نمودند.مودم های TD-LTEاین اپراتور هم اکنون به مشترکان اینترنت ثابت خود که صفحه اطلاعات کاربری خود را بروزرسانی نمایند، ۵ گیگابایت اینترنت هفتگی هدیه می دهد. ایرانسل همزمان با آغاز نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۸ و به همراه ارائه ی آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود، برای مشترکینی که صفحه اطلاعات کاربری خود را بروزرسانی نمایند بعد از تایید نشانی پست الکترونیک و شماره تلفن همراه با استفاده از رمز یکبار مصرفی که برای مشترک پیامک می شود، ۵ گیگابایت اینترنت هفتگی فعال خواهد نمود.مشترکین اینترنت پرسرعت ثابت ایرانسل می توانند با مراجعه به وب سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir، در بخش خدمات و سرگرمی، قسمت اینترنت پرسرعت ثابت، با بروزرسانی صفحه اطلاعات کاربری خود از این هدیه برخوردار گردند. همچنین ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتریان می باشد، در روزهای برپا نمودن نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۸، به متقاضیان خرید مودم های اینترنت پرسرعت ثابت، کد تخفیف ۱۵ درصدی می دهد. بازدیدکنندگان از سالن اختصاصی اپراتور ایرانسل در نمایشگاه تله کام می توانند با وارد نمودن نام، ایمیل و شماره تلفن همراه خود در کیوسک های بخصوص، پس از دریافت نمودن کد تخفیف، با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir مودم های TD-LTE ایرانسل را خریداری نمایند.مطالب مرتبطدر ادامه با زوم تک همراه باشید …

برچسب ها:

مطلب با عنوان ایرانسل به مشترکان مودم های TD-LTE خود ۵ گیگابایت اینترنت هدیه می دهد از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایرانسل به مشترکان مودم های TD-LTE خود ۵ گیگابایت اینترنت هدیه می دهد از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون