روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کسب درآمد آسان تضمینی با مشاهده تبلیغات از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کسب درآمد آسان تضمینی با مشاهده تبلیغات

چگونه بصورت آنلاین در خانه خودمان کسب درآمد داشته باشیم ،  یکی از روش های بسیار آسان برای کسب درآمد مشاهده تبلیغات می باشد. شما با مشاهده تبلیغات در سایت های خارجی می توانید کسب درآمد آنلاین داشته باشید برای کسب درآمد انلاین یکی از بهترین وب سایت های کسب درآمد آنلاین وب سایت dsomoney.site است شما

ادامه مطلب

چگونه بصورت آنلاین در خانه خودمان کسب درآمد داشته باشیم ، یکی از روش های بسیار آسان برای کسب درآمد مشاهده تبلیغات می باشد. شما با مشاهده تبلیغات در سایت های خارجی می توانید کسب درآمد آنلاین داشته باشید برای کسب درآمد انلاین یکی از بهترین وب سایت های کسب درآمد آنلاین وب سایت dsomoney.site است شما با ثبت نام در این وب سایت می توانید با مشاهده تبلیغات موجود در این وب سایت به کسب درآمد ارزی بپردازید.نکته بسیار جالب توجه این است که شما می توانید با وارد کردن شماره کارت و شماره شبا حساب ایرانی می توانید درامدتان را نقد کنید.برای کسب در آمد از این وب سایت در ابتدا باید در این وب سایت ثبت نام نمایید ، برای ثبت نام در این وب سایت ابتدا در لینک زیر ثبت نام نمایید سپس با ورود به بخشی که در تصویر مشخص شده است به کسب در آمد بپردازید.ورود به وب سایت dsomoney.siteپس از اینکه به وب سایت فوق وارد شدیداز قسمتی که در تصویر زیر ارائه شده است ثبت نام نمایید.پس از اینکه در لینک بالا کلیک کردید ، فرم زیر را با توجه به راهنمایی های انجام شده پر کنید :پس از آن شما می توانید وار پنل مدیریت شوید و به کمک منویی که در تصویر زیر نشاده داده شده است وارد بخش کسب درآمد شوید و با مشاهده تبلیغات وارد کردن شماره ای که در کادر و فلش مشخص شده ۱ نشان می دهد در جای خالی موجود در فلش ۲ وارد نموده و روی دکمه زیر آن کلیک کنید تا ثبت شود.شما با وارد کردن شماره ها در کادر مورد نظر هر بار صفحه جدید و تبلیغات جدیدی باز می شود و بابت هر باز شدن صفحه شما می توانید ۱ سنت درآمد کسب کنید.همانطور که میبینید در دو کار مورد نظر در تصویر زیر کار شما برای کسب درآمد به سادگی قابل مشاهده است :پس از اینکه شما کسب در آمد کردید و درامد شما افزایش یافت هر دو روز یک بار هزینه مورد نظر به حساب شما واریز می شود فقط باید طبق تصویر زیر وارد منوی مورد نظر شوید و اطلاعات بانکی تا را وارد کنید تا هزینه به شماره حساب شما واریز شود. نیاز به داشتن حساب ارزی نیست با وارد کردن شماره کارتتان به راحتی می توانید درامدتان را نقد نمایید.پس از اینکه صفحه بالا را با کلیک روی دکمه قرمز رنگ Withdraw maney می توانید فرم زیر را مشاهده و با انتخاب گزینه to a bank accont وارد فرم شوید و با انتخاب کشور مورد نظر و اطلاعات بانکی براحتی حساب تان را برای دریافت درآمد تان ثبت نماییدمتن فوق معرفی یکی از وب سایت های درآمد آنلاین می باشد. اگر سوالی داشتید در بخش نظرات بپرسید.

مطلب با عنوان کسب درآمد آسان تضمینی با مشاهده تبلیغات از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کسب درآمد آسان تضمینی با مشاهده تبلیغات از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون