روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بروزرسانی جدید اپلیکیشن توییتر برای نسخه iOS از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بروزرسانی جدید اپلیکیشن توییتر برای نسخه iOS

اپلیکیشن توییتر | همانطور که می دانید، شبکه ی اجتماعی توییتر و یا پلتفرم ویدئویی توییتر علاوه بر وب سایت، دارای اپلیکیشن هایی در نسخه ی اندروید و iOS می باشد. نسخه ی iOS این پلتفرم ویدئویی بالطبع سریع تر از نسخه ی اندروید آن دچار تغییرات می گردد و بروزرسانی را دریافت می نماید.

ادامه مطلب

اپلیکیشن توییتر | همانطور که می دانید، شبکه ی اجتماعی توییتر و یا پلتفرم ویدئویی توییتر علاوه بر وب سایت، دارای اپلیکیشن هایی در نسخه ی اندروید و iOS می باشد. نسخه ی iOS این پلتفرم ویدئویی بالطبع سریع تر از نسخه ی اندروید آن دچار تغییرات می گردد و بروزرسانی را دریافت می نماید.اپلیکیشن توییتراگر شما نیز از افرادی هستید که بر میزان مصرف اینترنت خود اهمیت می دهید و زمان زیادی را نیز در توییتر می گذرانید، جدیدترین بروزرسانی این سرویس همانی است که دقیقا منتظرش بودید. توییتر اخیرا نسخه ی iOS اپلیکیشن خود را بروزرسانی کرده و با استفاده از آن اکنون کاربران به کمک گزینه جدید Data Saver مصرف اینترنت خود را می توانند کاهش دهند.با فعال نمودن این گزینه، تمامی ویدیوهایی که به طور خودکار به نمایش در می آیند، مسدود خواهند شد و همچنین برای تصاویر، توییتر یک نسخه با کیفیت کم از آن ها را نمایش می دهد تا مجبور به مصرف حجم زیاد نباشند. به منظور دسترسی به این گزینه فقط کافیست که به بخش Settings رفته و در قسمت Data Usage آن را فعال نمایید. اما علاوه بر این، قابلیت جدید کنترل بیشتر پیام های گروهی، بهبود رای گیری و برچسب های بهتر برای بعضی از تبلیغات از سایر تغییرات توییتر برای دستگاه های هوشمند هستند. نسخه ی ۷.۳۳ توییتر iOS در حال حاضر در دسترس بوده و به منظور دانلود آن می توانید به اپ استور مراجعه نمایید.ماه قبل پلتفرم توییتر اعلام نمود که در آینده نحوه ی نمایش توییت ها در Time line را کاربران خواهند سپرد. در نتیجه می توان دیدن توییت های Time Line را به شیوه ی الگوریتمی فعلی ادامه داد یا اینکه حالت نمایش بر اساس زمان انتشار را انتخاب نمود. در شرایط دوم جدیدترین توییت ها، بالاتر از سایر توییت ها در Time Line به نمایش در می آید.مطالب مرتبطدر ادامه با زوم تک همراه باشید …

برچسب ها:

مطلب با عنوان بروزرسانی جدید اپلیکیشن توییتر برای نسخه iOS از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بروزرسانی جدید اپلیکیشن توییتر برای نسخه iOS از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون