روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با اپلیکیشن Emojer می توانید برای همه چیز ایموجی بسازید از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با اپلیکیشن Emojer می توانید برای همه چیز ایموجی بسازید

اپلیکیشن Emojer | این روزها در گوشی های هوشمند یکی از قابلیت هایی که وجود دارد این است که می توانید با گوشی خود با استفاده از تصویرتان ایموجی بسازید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. افراد با استفاده از ایموجی ها می توانند به نوعی تمامی احساسات و رفتارهای خود را برای دوستانشان شرح

ادامه مطلب

اپلیکیشن Emojer | این روزها در گوشی های هوشمند یکی از قابلیت هایی که وجود دارد این است که می توانید با گوشی خود با استفاده از تصویرتان ایموجی بسازید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. افراد با استفاده از ایموجی ها می توانند به نوعی تمامی احساسات و رفتارهای خود را برای دوستانشان شرح بدهند و حتی در بسیاری از موارد جنبه ی شوخی نیز دارد و می توانید ساعت ها با دیدن ایموجی های دوستانتان بسیار شاد شوید.اپلیکیشن Emojer یکی از اپلیکیشن هایی می باشد که پا از این هم فراتر گذاشته و سعی داشته است تا با ارائه ی یک تجربه ی خاص، عکس های واقعی اشخاص را به انیمیشن هایی بسیار جالب تبدیل نماید و با افزودن انیمیشن های بسیار متنوع و جذاب، تجربه ای سرگرم کننده را در اختیار کاربران قرار بدهد. در این بخش تصمیم داریم که به بررسی قابلیت های این اپلیکیشن جذاب بپردازیم.معرفی اپلیکیشن Emojerاصلی ترین هدف اپلیکیشن Emojer ساخت انیمیشن های جالب با استفاده از تصاویری است که اشخاص از خودشان و یا دوستانشان می گیرند. از ویژگی های اصلی این اپلیکیشن ساده بودن و کاربرپسند بودن آن می باشد. پلتفرم این اپلیکیشن به نحوی طراحی شده است که در ابتدای استفاده از آن، با استفاده از سیستم آموزش اولیه ی این اپلیکیشن آشنا می شوید و برایتان هیچ سوالی پیش نخواهد آمد.شما با استفاده از اپلیکیشن Emojer می توانید عکس دوستانتان و یا حتی خودتان را بگیرید و سپس به عکس ها انیمیشن های جذاب و خنده داری را اضافه نمایید. پس از عکس گرفتن، این اپلیکیشن با استفاده از الگوریتم های یادگیری شما را یاری می کند تا بتوانید قسمت های مختلف بدن انسان را تعیین نمایید. این کار به راحتی هر چه تمام تر انجام می شود و تنها کافیست تصویری کامل از خودتان را داشته باشید تا اینکه بتوانید به آسانی نسبت به انتخاب قسمت های مختلف بدن اقدام نمایید. در آخر تعداد زیادی از انیمیشن های مختلف برای شما به نمایش در می آید که می توانید با استفاده از این انیمیشن ها، به آسانی به عکس خودتان انیمیشن های مختلفی اضافه نمایید.مطالب مرتبطدر ادامه با زوم تک همراه باشید …

برچسب ها:

مطلب با عنوان با اپلیکیشن Emojer می توانید برای همه چیز ایموجی بسازید از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با اپلیکیشن Emojer می توانید برای همه چیز ایموجی بسازید از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون