روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان افشای جزئیاتی از بریدگی بالای صفحه نمایش میت ۲۰ پرو هوآوی از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

افشای جزئیاتی از بریدگی بالای صفحه نمایش میت ۲۰ پرو هوآوی

میت ۲۰ پرو هوآوی | یکی از گوشی های هوشمندی که این روزها خبرهای بسیاری از آن منتشر شده است، میت ۲۰ پرو کمپانی هوآوی می باشد. تا به امروز شایعات بسیاری در مورد این گوشی هوشمند شنیده ایم ولی اکنون جزئیاتی در خصوص بریدگی بالای صفحه نمایش این گوشی هوشمند منتشر شده است که

ادامه مطلب

میت ۲۰ پرو هوآوی | یکی از گوشی های هوشمندی که این روزها خبرهای بسیاری از آن منتشر شده است، میت ۲۰ پرو کمپانی هوآوی می باشد. تا به امروز شایعات بسیاری در مورد این گوشی هوشمند شنیده ایم ولی اکنون جزئیاتی در خصوص بریدگی بالای صفحه نمایش این گوشی هوشمند منتشر شده است که به طور دقیق تر اطلاعات مربوط به آن را به نمایش می گذارد.میت ۲۰ پرو هوآویچند روز پیش، تصویری از پنل جلویی هوآوی میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو افشا شد، که نشان میداد هر دو گوشی از طراحی بریدگی بالای صفحه نمایش یا ناچ متفاوتی استفاده خواهند کرد. گویا هوآوی میت ۲۰ معمولی با بریدگی بالای صفحه نمایش کوچکتری شبیه به یک قطره و صفحه نمایش صاف رونمایی خواهد شد اما نسخه ی میت ۲۰ پرو، با بریدگی بالای صفحه نمایش بزرگ تر به همراه نمایشگری با لبه های منحنی رونمایی خواهد شد.دلیل استفاده از هواوی میت ۲۰ پرو از بریدگی بالای صفحه نمایش بزرگ تر، اساسا استفاده از فناوری تشخیص چهره سه بعدی اعلام شده است. البته بر اساس شرایط نورپردازی و زاویه ای که در تصویر افشا شده گرفته شده بود، همه ی جزئیات مربوط به بریدگی بالای صفحه نمایش معلوم نبود ولی به لطف تصویر افشا شده ی جدید از پنل جلویی میت ۲۰ پرو، می توانیم طراحی دقیق بریدگی بالای صفحه نمایش این گوشی و محل قرارگیری سنسورهای آن آگاه شویم. انتظار داریم که اولین بریدگی دایره ای شکل، مربوط به نخستین دوربین مادون قرمز باشد. بریدگی بعدی همراه با آن مربوط به سنسور دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی خواهد بود.مطالب مرتبطدر ادامه با زوم تک همراه باشید …

برچسب ها:

مطلب با عنوان افشای جزئیاتی از بریدگی بالای صفحه نمایش میت ۲۰ پرو هوآوی از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان افشای جزئیاتی از بریدگی بالای صفحه نمایش میت ۲۰ پرو هوآوی از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون