روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نرم افزار IG TV از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نرم افزار IG TV

امروزه در جهانی زندگی میکنیم که تکنولوژی نرم افزار ها و موبایل ها به فضاهای اشتراک گذاری عکس ها ، فیلم ها ، نوشته ها سوق پیدا کرده است و اولین گام در ساخت فضایی مجازی که در آن بتوانید به راحتی عکس ها و یا فیلم ها خود را به اشتراک بگذارید و علاوه

ادامه مطلب

امروزه در جهانی زندگی میکنیم که تکنولوژی نرم افزار ها و موبایل ها به فضاهای اشتراک گذاری عکس ها ، فیلم ها ، نوشته ها سوق پیدا کرده است و اولین گام در ساخت فضایی مجازی که در آن بتوانید به راحتی عکس ها و یا فیلم ها خود را به اشتراک بگذارید و علاوه بر آن نظر دوستان خودتان را در باره آن ها بدانید را کمپانی Face Book برداشت. شاید بتوان گفت که Face Book یکی از موثر ترین تاثیرات فرهنگی را در عصر تکنولوژی و نحوه ی استفاده از سایت ها و فضاهای مجازی را داشه است و سبب شکل گرفتن شاخه های دیگری از نرم افزار های پیشرفته ای شد که هدفشان شکستن رکود موفقیت فوق العاده ی Face Book بوده است. نکته ی اصلی قابل ذکر حضور Instagram در لا به لای موفقیت های بی نظیر Face Book میباشد که میتوان به راحتی تشخیص داد که یک رقیب خطرناک برای شکستن رکورد سود های کلان کمپانی Face Book به حساب می آید. در اوایل امر نرم افزار اشتراک گذاری تصاویر و فیلم اینستاگرام دارای محدودیت های مختلفی از جمله حجم و کیفیت تصاویر و فیلم های مختلف بود و کاربر تنها میتوانست ۱۵ ثانیه از فیلم های مورد پسند خودش را در صفحه ی شخصی خود به اشتراک بگذارد. اما با توجه به تغییرات فراوانی که در جهت توسعه ی این نرم افزار رخ داد اکنون میتوان از بسیاری از کاربرد های مختلف آن استفاده کرد. درواقع پیشرفت اینستاگرام از آنجایی اغاز شد که امکان به اشتراک گذاری مطالب با حجم و کیفیت بیشتر برای کاربران قرار داده شد و کاربران علاوه بر قرار دادن پست ها و فیلم ها در قالب Video و Picture متوانستند اینبار از مزیت حالت Story نیز اسفتاده کنند و اینبار لحظه به لحظه ی خود را حتی با ضبط کردن ویدیو های زنده نیز با دوستان و Follower های خودشان به اشتراک بگذارند. همچنین اینستاگرام برنامه ها و نرم افزار های مختلف و رسمی جانبی دیگری به Google Play معرفی کرد که امکان دانلود کردن ویدیو ها و عکس های دیگران را نیز به کاربران میدهد اما مهم ترین و تازه ترین نرم افزار معرفی شده در باره ی نرم افزار Instagram که به سایت رسمی Google Play معرفی شد نرم افزار IG TV نام دارد که امکان به اشتراک گذاری ویدیو ها حتی به مدت یک ساعت را در اختیار شما میگذارد و به شما امکان ضبط ویدیو ها با حجم و کیفیت بالا تر و ثبت جلسات و ویدیو های را میدهد. با حضور نرم افزار IG TV که به تلویزیون اینستا گرام مشهور است شاید بتوان حدث زد که اینبار کمپانی Instagram علاوه بر Face Book اینبار فضای اجتماعی و مجازی You Tube را نیز هدف بعدی خود قرار داده است و میتوان گفت اینبار با قابلیت قرار دادن ویدیو های عمودی یک ساعته تحول و پیشرفت بزرگی در فضای مجازی Instagram رخ داده است. نکته ی اساسی در باره ی این نرم افزار امنیت آن است. خیلی از کاربران معتقدند که امنیت این نرم افزار نسبت به فضای مجازی Face Book بالا تر است و گروهی دیگر معتقدند که نحوه ی هک کردن اکانت های موجود در اینستاگرام راحت تر است. اما اگر به نحه ی توسعه و پیشرفت Instagram نگاهی بیاندازیم میتوان بی شک گفت که این کمپانی در سدد افزایش امنیت حساب های کاربری ، مطالب به اشتراک گذاشته شده و نرم افزار های جانبی نیز میباشد و بی شک با توجه به هدف گذاری های این کمپانی علاوه بر کارایی بالای نرم افزار ها ، افزایش امنیت حساب های کاربری را خواهیم دید.در ادامه با مطالب بیشتر در باره ی نرم افزار های کاربردی دیگر همراه زوم تک باشید.

مطلب با عنوان نرم افزار IG TV از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نرم افزار IG TV از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون