روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آی تی رسان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا از پولی شدن گوگل مپ باخبرید؟؟ از وب سایت آی تی رسان itresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا از پولی شدن گوگل مپ باخبرید؟؟

در ابتدا باید بدانید که ثبت شرکت و برند در گوگل مپ چه تاثیرات مثبتی بر کسب و کار شما ایجاد میکند. تاثیرات مثبت گوگل مپ: گوگل با محلی کردن نتایج خود کیفیتی فراتر را به کاربران خود ارائه می دهد گوگل با استفاده ا زآدرس آی پی و اطلاعاتی که از جیمیل شما دارد […]

نوشته آیا از پولی شدن گوگل مپ باخبرید؟؟ اولین بار در طراحی سایت | ساخت سایت | سئو | بهینه سازی سایت پدیدار شد.

در ابتدا باید بدانید که ثبت شرکت و برند در گوگل مپ چه تاثیرات مثبتی بر کسب و کار شما ایجاد میکند.تاثیرات مثبت گوگل مپ:گوگل با محلی کردن نتایج خود کیفیتی فراتر را به کاربران خود ارائه می دهد گوگل با استفاده ا زآدرس آی پی و اطلاعاتی که از جیمیل شما دارد موقعیت جغرافیاییی شما را تشخیص میدهد و نتایج مرتبط به همان منطقه را به شما نشان می دهد بنابراین سئو لوکال یا همان سئوی محلی بوجود می آید و تاثیر مثبتی در سئوی سایت ایجاد می کند.شما با ثبت نام در گوگل مپ و ثبت برند ، شماره تماس و آدرس محل کسبتان باعث می شوید وقتی یک کاربر برای مثال رستوران ها و یا مراکز خرید یا هر شرکتی که در منطقه ای خاص در نظر دارد را در منطقه ای خاص یا در شهری خاص سرچ کند سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده می شود و از این جهت بازدید کنندگان سایت افزایش پیدا می کند.با پولی شدن گوگل مپ چه باید کرد:اخیرا گوگل مپ برای کابران ایرانی تصمیمات ناخوشایندی گرفته است از تاریخ ۱۹ خرداد ۹۷ وب سایت های ایرانی با دامنه .IR دیگر نمی توانند از API یا رابط کاربری گوگل مپ در سرویس خود استفاده کنند یعنی نمی توانند با اکانت جیمیل خود یک حساب کابری ایجاد کرده و آدرس سایت خود را ثبت کنند.همچنین افزایش ۱۴۰۰ درصدی قیمت سرویس گوگل مپ برای تمامی کشور ها اعمال می شود.این افزایش قیمت و تحریم جدید گوگل مپ برای ایرانی ها باعث میشود تا به فکر راه هایی دیگر برای استفاده از این سرویس بوجود بیاید که یکی از این راه حل ها توسعه نقشه بومی است که یک پروژه ناتمام است مستافانه این پروژه همانند گفته های دبیر شورای راهبری در سال ۹۵ کامل نشده است.علاوه بر پروژه دولتی در حال حاضر شرکت های خصوصی مثل اسنپ نیز در حال توسعه نقشه خود هستند که هنوز مشخص نیست این نقشه را در اختیار کسب و کارهای کوچک هم قرار بدهند یا خیر!!

مطلب با عنوان آیا از پولی شدن گوگل مپ باخبرید؟؟ از وب سایت آی تی رسان itresan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا از پولی شدن گوگل مپ باخبرید؟؟ از وب سایت آی تی رسان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آی تی رسان itresan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون