روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز بازی Forza Horizon 3 از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سیستم مورد نیاز بازی Forza Horizon 3

یکی از بازی های سبک رانندگی که بین گیمر ها غوغا بپا کرده است و طرفداران زیادی دارد بازی Forza Horizon 3 نام دارد. گستردگی ماشین های سوپ اسپرت و گرافیک بالا و زیبای محیط طبیعی این بازی آن را بیش از سایر نسخه های مشابه جذاب کرده است. همچنین سبک مسابقات موجود در این

ادامه مطلب

یکی از بازی های سبک رانندگی که بین گیمر ها غوغا بپا کرده است و طرفداران زیادی دارد بازی Forza Horizon 3 نام دارد. گستردگی ماشین های سوپ اسپرت و گرافیک بالا و زیبای محیط طبیعی این بازی آن را بیش از سایر نسخه های مشابه جذاب کرده است. همچنین سبک مسابقات موجود در این بازی نیز متغیر و متفاوت است. از رانندگی با ماشین های سوپر اسپورتی مانند Lamborghini و Porsche گرفته تا ماشین های ماسلی چون Ford و Dodge یا ماشین های قدرتمند ۴ در ۴ که با قدرت اسب بخار بالای موتور های سنگین خود زمین را از جا میکنند همه و همه در این بازی به زیبایی ، جزئیات و ظرافت تمام طراحی شده اند. نکته ی مهم دیگر در ارتباط با این بازی به روز بودن ماشین های موجود در آن است که تجربه ی خوبی به گیمر های این سبک از بازی ها میدهد. همچنین در حالت آنلاین شما میتوانید دستان و رقیبان آنلاین خود را به چالش بکشید و یا از مود های مختلف در حالت آنلاین لذت ببرید.سیستم پیشنهادی جهت اجرای Forza Horizon 3 برروی رایانه های شخصی:پردازنده: i7 3820 @ 3.6GHzکارت گرافیک های انویدیا: نیاز به GTX 970 یا GTX 1060 خواهید داشتکارت گرافیک های AMD: نیاز به R9 290X یا AMD RX 480 خواهید داشتحافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایترم: ۱۲ گیگابایتفضای مورد نیاز: ۵۵ گیگابایترزولوشن در نظر گرفته شده برای این سیستم: ۱۹۲۰x1080نسخه ویندوز: ویندوز ۱۰ که ۶۴ بیت باشدمتفرقه: دایرکت ایکس ۱۲در واقع مشخصات سیستم اعلام شده به عنوان حدقا سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی به حساب می آید و طبق نظر منتقدان و گیمر ها سیستم پیشنهادی آن چنان بالا نیس اما اگر از سیستم قوی تر و با کارایی بیشتری برخوردار هستید پیشنهاد میکنیم تا بازی را بر روی حالت ۴k تجربه کنید و از جزئیات بصری آن لذت تمام را ببرید.امیدواریم از مطالب زوم تک لذت برده باشید.

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز بازی Forza Horizon 3 از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز بازی Forza Horizon 3 از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون