روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نکاتی در بازی Far Cry 5 از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نکاتی در بازی Far Cry 5

با قسمت دوم از نکات بازی FarCry 5 همراه شما هستیم. در پست های قبلی از سبک مبارزه ی دشمنا در بازی صحبت شد و نحوه ی مبارزه ی با اون ها رو به طور مختصر باهاتون در میون گذاشتیم. همونطور که میدونین نقشه ی این بازی توسط اعضای خانواده ی Seed و The Sister

ادامه مطلب

با قسمت دوم از نکات بازی FarCry 5 همراه شما هستیم. در پست های قبلی از سبک مبارزه ی دشمنا در بازی صحبت شد و نحوه ی مبارزه ی با اون ها رو به طور مختصر باهاتون در میون گذاشتیم. همونطور که میدونین نقشه ی این بازی توسط اعضای خانواده ی Seed و The Sister تقسیم بندی شده و برخلاف نسخه های قبلی بازی Far Cry ، این تقسیم بندی تو سبک رفتاری و نوع مبارزه دشمناتون هم تاثیر میذاره. مثلا تو پست قبلی اشاره ای کردیم به ناحیه تحت کنترل Jacob Seed که درواقع دشمنایی که باهاشون تو این ناحیه مواجه میشین بیشتر آدم های رزمی و ارتشی هستن که برای کشتار تعلیم دیده هستن و یا در ناحیه The Sister حضور بیشتر گاز های شیمیایی و توهم زا رو شاهد هستیم پس نکته اول این که دقت کنید سلاحی که انتخاب میکنید برای کدوم ناحیه از نقشه قراره استفاده بشه. نکته ی دوم درباره ی اولویت شما در انتخاب سلاح و متغلقاتش هستش. اگه میخواین پول و خرید سلاح خودتون رو به خوبی مدیریت کنید باید بگم خرید صدا خفه کن نسبت به خرید دوربین یا متغلقات دیگ برای سلاح اولویت بیشتری داره ( به خصوص تو ناحیه نظامی Jacob ). نکته ی سوم در ارتباط با زمانیه که تو ماشین هستین و در حین رانندگی تیر اندازی باید بکنید. سعی کنین در این شرایط از رانندگی خودکار با زدن دکمه ی Shift استفاده کنید تا روی شلیک به دشمناتون تمرکز بیشتری داشته باشید. یادتون باشه برای خرید وسیله نقلیه ای که هم امن باشه و هم قیمت مناسبی داشته باشه از ماشین های ۴ در معمولی شروع کنید( خرید موتور ۴ چرخ شاید برای کوهستان یا تپه و جنگل مناسب باشه اما امنیت و دوام موتور پایینه).در ادامه با نکاتی بیشتر در ارتباط با این بازی و بازی های مشهور دیگر همراه زوم تک باشید.

مطلب با عنوان نکاتی در بازی Far Cry 5 از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نکاتی در بازی Far Cry 5 از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون