روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: زوم تک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز بازی The Forest از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سیستم مورد نیاز بازی The Forest

یکی از بازی های منحصر به فرد ترسناک و ماجراجویی که بین گیمر ها از محبوبیت بالایی برخوردار است ، بازی The Forest (جنگل) نام دارد. ماجرای این بازی به این صورت است که شما به همراه پسر کوچکتان سوار بر هواپیما به سوی مقصد در حرکتید اما ناگهان هواپیما به داخل جزیره ای پنهان

ادامه مطلب

یکی از بازی های منحصر به فرد ترسناک و ماجراجویی که بین گیمر ها از محبوبیت بالایی برخوردار است ، بازی The Forest (جنگل) نام دارد. ماجرای این بازی به این صورت است که شما به همراه پسر کوچکتان سوار بر هواپیما به سوی مقصد در حرکتید اما ناگهان هواپیما به داخل جزیره ای پنهان سقوط میکند. شما و پسرتان زنده می مانید اما مشکل اینجاست که وقتی به هوش می آیید متوجه میشوید که یک موجود آدم خوار قوی هیکل پسر شما را میدزدد. درواقع این جنگل پر است از افراد قبیله ی آدم خوار ها که هدف اصلی شما زنده ماندن در این جنگل است. در این بازی تقریبا هر عامل جزئی موجود در جنگل ( حتی برگ یا میوه ی کوچک یک گیاه) میتواند به کار شما بیاید که این خود نشان دهنده ی جزئیات بسیار بالای جهان گسترده ی بازی در کنار گرافیک بالای آن است. در این بازی شما میتوانید از کتابچه ی راهنمای خود استفاده کنید و بر اساس راهنمایی های آن برای خود ابزار ، سرپناه ، آتش ، زره ، لباس و بسیاری از وسایل دیگر را درست کنید. دقت کنید که تقریبا همه چیز با غروب آفتاب شروع میشود پس آماده باشید تا از میان گروهی که خون شما تشنه هستند جان سالم به در ببرید و با پیدا کردن مخفیگاه آن ها پسر خودتان را پیدا کرده و از این جنگل نفرین شده فرار کنید.سیستم مورد نیاز بازی The ForestOS: Windows 7Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHzMemory: ۴ GB RAMGraphics: NVIDIA GeForce 8800GTDirectX: Version 9.0Hard Drive: ۵ GB available spaceSound Card: DirectX®-compatibleسیستم پیشنهاد شده:OS: Windows 7Processor: Quad Core ProcessorMemory:4GB RamGraphics: NVIDIA 560GeForce GTXDirectX: Version 9.0HarD Driver:۵ GB available spaceSound Card: DirectX®-compatibleتصاویری از بازی:امیدواریم از مطالب زوم تک لذت برده باشید.

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز بازی The Forest از وب سایت زوم تک zoomtech با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سیستم مورد نیاز بازی The Forest از وب سایت زوم تک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زوم تک zoomtech مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون