روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دستیار آمازون آلکسا به هدفون بی سیم براگی دش اضافه می شود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دستیار آمازون آلکسا به هدفون بی سیم براگی دش اضافه می شود


دستیار صوتی آمازون آلکسا اواخر سال جاری به هدفون‌های کاملا بی‌سیم دش و دش‌پرو اضافه خواهد شد.

دستیار صوتی آمازون آلکسا اواخر سال جاری به هدفون های کاملا بی سیم دش و دش پرو اضافه خواهد شد.هدفون بی سیم براگی دش ( Bragi Dash) اواخر سال جاری به یک قابلیت جدید مجهز خواهد شد: امکان صحبت کردن با دستیار صوتی کمپانی آمازون موسوم به آلکسا. کمپانی تولید کننده ی هدفون در جریان برگزاری نمایشگاه آیفا ۲۰۱۷ برلین اعلام کرده که در ماه اکتبر یک به روزرسانی نرم افزاری منتشر خواهد کرد که امکان دسترسی به دستیار شخصی آلکسا را به زبان های انگلیسی (آمریکا و انگلیس) و آلمانی را فراهم می کند.باید اشاره کنیم که این اولین هدفونی نیست که از دستیار دیجیتال آلکسا پشتیبانی خواهد کرد، اما می توان گفت که براگی دش اولین هدفون کاملا بی سیمی است که امکان دسترسی به دستیار صوتی آلکسا به آن اضافه خواهد شد. آلکسا در این محصول با گفتن یک عبارت مخصوص به حالت آماده به کار در نخواهد آمد. کاربران می توانند با تپ کردن یا استفاده از منوی 4D دش بدین منظور بهره ببرند. انتخاب گزینه ها در منوی 4D این هدفون بر اساس حرکات است و کاربران می توانند با چپ و راست چرخاندن سر خود، گزینه های مورد نظر را در منوی مجازی انتخاب کنند.مقاله های مرتبط:امکان صحبت با دستیار صوتی سیری و گوگل اسیستنت قبلا برای کاربران هدفون دش (و همچنین دش پرو) فراهم شده و بنابراین دسترسی به دستیار شخصی آمازون آلکسا می تواند دامنه ی انتخاب های کاربران را بیش از پیش گسترش دهد. بسیاری از قابلیت ها و عملکردهای دستیار دیجیتال آلکسا به قابلیت های دستیارهای شخصی سیری و گوگل اسیستنت شباهت دارد. به عنوان مثال شما می توانید با دستیار صوتی آلکسا یک سفارش در استارباکس ثبت کرده یا از سرویس اوبر یا لیفت یک خودرو درخواست کنید.اما شاید مهم ترین ویژگی دستیار دیجیتال آلکسا، امکان اتصال به ساختار فروشگاهی آمازون باشد؛ قابلیتی که می تواند در انتخاب این دستیار هوشمند نسبت به سایر گزینه های موجود برای بسیاری از کاربران، نقش مهمی ایفا کند. یکپارچه شدن با توانایی ها و مهارت های دستیار صوتی آلکسا یعنی کاربران می توانند از بسیاری ویژگی های جدیدی این دستیار شخصی که قبلا استفاده از آن ها امکان پذیر نبوده است، بهره ببرند؛ به عنوان مثال شما می توانید از آلکسا سوالی در مورد امنیت یک خط هوایی خاص بپرسید.نویسنده ی وب سایت ورج که هدفون های مورد بحث را بررسی کرده می گوید: «در مدت زمانی که من هر دو محصول را بررسی کرده ام، به این نکته پی بردم که فعال کردن دستیار صوتی سیری روی دش و دش پرو، کار خیلی راحتی نیست، بنابراین امیدوارم یکپارچه شدن دستیار شخصی آمازون آلکسا روی این هدفون ها با روشی ساده تر قابل انجام باشد.»نظر شما در این مورد چیست؟ آمازون با خرید یک میلیارد دلاری PillPack، وارد حوزه داروخانه آنلاین شد فشارها علیه آمازون برای جلوگیری از فروش فناوری تشخیص چهره به پلیس مایکروسافت در حال توسعه فناوری مشابه فروشگاه آمازون گو است آمازون و فاکسکان، حقوق کارگران چینی را مطابق قانون کار پرداخت نمی کنند آمازون از فایر تی وی کیوب رونمایی کرد

مطلب با عنوان دستیار آمازون آلکسا به هدفون بی سیم براگی دش اضافه می شود از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دستیار آمازون آلکسا به هدفون بی سیم براگی دش اضافه می شود از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون