روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فوجی فیلم نسل جدید پرینتر قابل حمل Instax Share SP-2 را معرفی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فوجی فیلم نسل جدید پرینتر قابل حمل Instax Share SP-2 را معرفی کرد


فوجی فیلم امروز نسل دوم پرینتر قابل حمل خود را برای استفاده توسط گجت‌های موبایل معرفی کرد. Instax Share SP-2 پس از معرفی نسل اول این پرینتر در CES 2014 رونمایی شد. با زومیت همراه باشید.

فوجی فیلم امروز نسل دوم پرینتر قابل حمل خود را برای استفاده توسط گجت های موبایل معرفی کرد. Instax Share SP-2 پس از معرفی نسل اول این پرینتر در CES 2014 رونمایی شد. با زومیت همراه باشید.فوجی فیلم نسل جدید پرینتر پرتابل خود را برای استفاده توسط گجت های موبایل با نام Instax Share SP-2 رونمایی کرد. این پرینتر را باید بروزرسانی نسل اولی بدانیم که در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2014 رونمایی شد. انتظار می رود نسل جدید پرینتر کوچک فوجی فیلم با قابلیت های بیشتری نظیر سرعت بالای پرینت و تنظیمات ببشتر در اختیار کاربران قرار گیرد.پرینترهای سری Instax Share فوجی فیلم از فیلم های ۲ در ۳ اینچی این کمپانی استفاده می کند. هدف اصلی تولید این پرینترها استفاده از آن ها برای پرینت تصاویری است که توسط گوشی های موبایل ثبت شده و با استفاده از همین گجت ها پرینت می شود. با استفاده از این پرینترها می توان تصاویری را که توسط گوشی هوشمند ثبت شده یا در فیسبوک و اینستاگرام وجود دارند، پرینت گرفت. این پرینتر قادر است تعداد لایک ها و کامنت ها و مکان گرفتن عکس را روی تصویر ثبت کند.از جمله قابلیت های دیگر این پرینتر جدید باید به امکان ثبت تصاویر در کمتر از ۱۰ ثانیه اشاره کرد. این در حالی است که ثبت تصاویر در نسل اول این پرینتر ۱۶ ثانیه طول می کشید. همچنین می توان روشنایی، کنتراست و رنگ بندی تصاویر را نیز کنترل کرد. فوجی فیلم قابلیت اعمال فیلتر های بیشتر را نیز فراهم کرده که از طریق بکارگیری اپلیکیشن مخصوص پرینت امکان پذیر است. براساس اطلاعات ارائه شده اپلیکیشن این پرینتر نیز در مقایسه با نسل پیش تغییرات زیادی را به خود دیده است.فوجی فیلم اعلام کرده که این پرینتر در رنگ های طلایی یا نقره ای از ماه جولای با قیمت ۱۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد. پک فیلم ۲۰ تایی Instax Mini این پرینتر بصورت جداگانه با قیمت ۱۹.۹۵ دلار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.نظر شما در مورد این پرینتر چیست؟ فوجی فیلم از دوربین عکاسی بدون آینه X-T100 با قیمتی رقابتی رونمایی کرد فوجی فیلم از دوربین فرمت مربع SQ6 رونمایی کرد فوجی فیلم X-H1 معرفی شد؛ سنسور ۲۴ مگاپیکسلی و لرزشگیر پیشرفته ۵ محوره فوجی فیلم از دوربین های XA-20، XA-5 و لنز XC 15-45mm رونمایی کرد محبوب ترین تجهیزات عکاسی با بیشترین اجاره در سال 2017

مطلب با عنوان فوجی فیلم نسل جدید پرینتر قابل حمل Instax Share SP-2 را معرفی کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فوجی فیلم نسل جدید پرینتر قابل حمل Instax Share SP-2 را معرفی کرد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون