روی خط خبر

موضوع: سخت افزار منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان موجودی گرافیک‌‌های سری GTX 10 انویدیا رو‌به‌پایان است از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

موجودی گرافیک‌‌های سری GTX 10 انویدیا رو‌به‌پایان است


به‌گفته‌‌ی مدیر اجرایی ارشد انویدیا، موجودی کارت‌های گرافیکی سری GTX 10 این شرکت کاملا در‌حال‌اتمام است.

به گفته ی مدیر اجرایی ارشد انویدیا، موجودی کارت های گرافیکی سری GTX 10 این شرکت کاملا در حال اتمام است.جنسن هوانگ، بنیان گذار و مدیر اجرایی ارشد شرکت انویدیا (Nvidia)، نشست پرسش و پاسخی با خبرگزاری ونچربیت برگزار و اعلام کرد غول دنیای کارت گرافیک در حال اتمام آخرین موجودی از سری 10 GTX است. درحال حاضر، مدل های رده بالایی مانند GeForce GTX 1080Ti ،GTX 1080 ،GTX 1070Ti و GTX 1070 دیگر موجود نیستند و در هفته های پیش رو، آخرین کارت های GTX 1060 هم فروخته می شوند. با کاهش ناگهانی تب استخراج ارزهای رمزنگاری شده، انویدیا به یک باره با حجم انبوهی از کارت های گرافیک مازاد از سری 10 مواجه شد. در محصولات AMD رقیبی جدی وجود نداشت و بازار هم برای خرید سری جدید گرافیک های انویدیا که با معماری تورینگ (Turing) عرضه شده متقاعد نشده بود؛ ازاین رو، سری قدیمی پاسکال به فروش زیادش ادامه داد. این نشان می داد تمامی اتفاقات اخیر به زیان این شرکت نبوده است؛ هرچند این شرکت احتمالا ترجیح می داد مشتری ها سری جدید GeForce RTX 20 را بخرند.درحال حاضر، کارت های سری GeForce RTX 20 به دلیل قیمت گران فروش بسیار کمی دارند. برای نمونه، کارت گرافیک GeForce RTX 2060 کارایی سریع تری درمقایسه با GeForce GTX 1070 Ti ارائه می کند؛ اما برچسب قیمتی ۳۵۰ دلاری، این محصول را از بازه ی میان رده ها خارج می کند. گفته می شود انویدیا در پی استقبال نه چندان چشمگیر از کارت های RTX 20، به دنبال عرضه سری جدید GTX 11 با قیمت ارزان تر است که همچنان از معماری تورینگ بهره می برد و البته، از هسته های RT برای استفاده از فناوری ردیابی اشعه ی نوری خبری نخواهد بود. اگر انویدیا بتواند قیمت مناسبی برای سری 11 خود درنظر بگیرد، به احتمال فراوان، این سری می تواند انتخابی مناسب تر درمقایسه با سری 20 باشد.مقاله های مرتبط:اکنون که معماری پاسکال (Pascal) یک قدم تا بازنشستگی فاصله دارد، خریداران گزینه های محدودتری پیش رو دارند. اگر RT اهمیت چندانی برای شما ندارد، می توانید از کارت های سری 10 باقی مانده استفاده کنید؛ درغیر این صورت باید از میان کارت های گران قیمت سری RTX 20 محصول مدنظرتان را بیابید. پیشنهاد دیگری هم وجود دارد، می توانید تا معرفی گرافیک های سری AMD Navi منتظر بمانید ببینید چه چیزی در چنته دارند. اگرچه با توجه به اطلاعیه های اخیر درخصوص AMD Radeon VII، به نظر می رسد سری Navi هنوز کاملا آماده ی عرضه نیست. انویدیا در حال کار روی کارت گرافیک GeForce GTX 1660 Ti است به اعتقاد مدیرعامل انویدیا، قانون مور مرده است مدیرعامل انویدیا: عملکرد کارت گرافیک AMD Radeon VII ناامیدکننده است انویدیا با معرفی Drive AutoPilot وارد حوزه جدیدی از کسب وکار می شود ۱۲ مانیتور فری سینک، به فناوری جی-سینک انویدیا مجهز می شوند

مطلب با عنوان موجودی گرافیک‌‌های سری GTX 10 انویدیا رو‌به‌پایان است از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان موجودی گرافیک‌‌های سری GTX 10 انویدیا رو‌به‌پایان است از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون