روی خط خبر

موضوع: سخت افزار منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جدیدترین بنچمارک اسنپدراگون 855 در AnTuTu منتشر شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جدیدترین بنچمارک اسنپدراگون 855 در AnTuTu منتشر شد


به‌تازگی اطلاعات جدیدی از پردازنده‌ی پرچم‌دار آینده کوالکام در سامانه بنچمارک آنتوتو منتشر شده‌ است که خبر از قدرت فراوان آن می‌دهد.

به تازگی اطلاعات جدیدی از پردازنده ی پرچم دار آینده کوالکام در سامانه بنچمارک آنتوتو منتشر شده است که خبر از قدرت فراوان آن می دهد.سیستم بنچمارک آنتوتو AnTuTu سال ها است که به یکی از محبوب ترین سامانه ها برای سنجش قدرت گوشی های هوشمند امروزی به خصوص در حوزه ی سخت افزار آن ها بدل شده است و امکان بررسی و مقایسه ی سخت افزاری گوشی ها را برای کاربران فراهم می کند.مقاله های مرتبط:آنتوتو همچنین برای بررسی جدیدترین سخت افزارهای پیش رو منتظر تولیدکننده ها نمی ماند و خود نیز برای قدرت آزمایی آن ها برنامه دارد. در همین راستا، این مجموعه پردازنده ی پرچم دار بعدی کوالکام موسوم به اسنپدراگون 855 را با با سایر قطعات سخت افزاری مورد نیاز همراه کرده است تا با ساخت گوشی فرضی و گمنام خود، قادر به اجرای تست بنچمارک روی این پردازنده ی تازه وارد باشد؛ پردازنده ای که به زودی قلب تپنده ی پرچمداران نامداری همچون گلکسی اس 10، ال جی G8 و اکسپریا XZ4 خواهد شد.همان طور که در نمودار زیر قابل مشاهده است، این پردازنده ی جدید برتری قابل توجهی را نسبت به رقبای خود از جمله Kirin 980 هواوی و برادر پیشین خود یعنی اسنپدراگون 845 کسب کرده است. از سویی دیگر، باتوجه به اینکه چندی پیش نیز عنوان شده بود که نسخه ی اسنپدراگونی گلکسی اس 10 قوی تر از نسخه ی اکسینوسی آن است، می توان اذعان داشت که اسنپدراگون 855 حتی پرازنده ی نسل بعدی سامسونگ را نیز پشت سر خواهدگذاشت. اما نکته ی جالب توجه درباره ی سابقه ی بررسی های آنتوتو، وجود تفاوت عملکرد اسنپدراگون 845 استفاده شده بین دو دستگاه وان پلاس 6T و گوشی ساختگی مجموعه ی آنتوتو است. چراکه با نگاهی به جدول فوق درمی یابیم که این پردازنده حین استفاده در وان پلاس، عملکرد بهتری نسبت به گوشی ساختگی آنتوتو داشته که این موضوع، نشان دهنده ی بازدهی بیشتر این پردازنده در یک محصول رسمی و هماهنگ است.ازاین رو می توان انتظار داشت که نسخه ی جدید این پردازنده ی رده بالا نیز احتمالاً در نسخه های رسمی و تولیدی، حتی از ارقام فعلی نیز عملکرد بهتری ارائه دهد. هرچند تا پیش از این نیز خبر سبقت اسنپدراگون 855 از از تراشه A12 یونیک اپل منتشر شده بود.نظر شما درباره ی دستپخت جدید کوالکام چیست؟ آیا پرچم داران 2019 اندرویدی با وجود چنین پردازنده های قدرتمندی حرف های تازه ای در بازار و دربرابر امپراتوری اپل خواهند داشت؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران زومیت به اشتراک بگذارید. کوالکام: اپل بدون همکاری ما نمی تواند گوشی آیفون تولید کند کوالکام از فروش تراشه مودم برای آیفون های جدید ممانعت کرده است مدیرعامل کوالکام: اپل یک میلیارد دلار در ازای تأمین مودم های آیفون خواسته بود مذاکره اپل با سامسونگ و مدیاتک برای تأمین مودم های 5G کسب امتیاز بالاتر تراشه اسنپدراگون 675 نسبت به اسنپدراگون 710 در AnTuTu

مطلب با عنوان جدیدترین بنچمارک اسنپدراگون 855 در AnTuTu منتشر شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جدیدترین بنچمارک اسنپدراگون 855 در AnTuTu منتشر شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون