روی خط خبر

موضوع: چند رسانه ای منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بررسی ویدیویی آیپد پرو 2018 اپل از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بررسی ویدیویی آیپد پرو 2018 اپل


کاهش ضخامت حاشیه‌های اطراف نمایشگر، خداحافظی با کلید خاطره‌انگیز Home، سیستم تشخیص چهره‌ی Face ID و پردازنده‌ی بسیار قدرتمند، ازجمله تغییرات آیپد پرو ۲۰۱۸ به‌حساب می‌‌آید.

کاهش ضخامت حاشیه های اطراف نمایشگر، خداحافظی با کلید خاطره انگیز Home، سیستم تشخیص چهره ی Face ID و پردازنده ی بسیار قدرتمند، ازجمله تغییرات آیپد پرو ۲۰۱۸ به حساب می آید.آیپد پرو در نسل سومش قدرت اپل (Apple) در زمینه ی طراحی و سخت افزار را به رخ شرکت های دیگر می کشد. این دستگاه به لطف طراحی مدرن و نمایشگر کم حاشیه ی خود، از نسل های گذشته ابعاد فیزیکی کوچک تری دارد و پردازنده ی قدرتمند A12X آن به ادعای شرکت سازنده، ۹۲ درصد از لپ تاپ های موجود در بازار را پشت سر می گذارد و قلم اپل پنسل جدید، به صورت مغناطیسی به آن متصل می شود. کوپرتینونشین ها امسال با الهام گرفتن از زبان طراحی مدرن آیفون، تبلت حرفه ای خود را زیر تیغ جراحی برده و ظاهر مسحورکننده ای برای آن خلق کرده اند. آیپد پرو ۲۰۱۸ با حاشیه های ضخیم نسل گذشته خداحافظی کرده است و اکنون، از نمایشگری کم حاشیه با گوشه های گِرد و محبوس درون کالبدی کوچک تر بهره می برد؛ به طوری که ابعاد نمایشگر نسخه ی کوچک آیپد پرو با ۰.۵ اینچ افزایش به ۱۱ اینچ می رسد. این در حالی است که ابعاد دستگاه کاهشی ۱.۳ درصدی را تجربه می کند؛ دستاوردی که اپل آن را با عبارت «More screen, Less device» وصف می کند. با زومیت همراه باشید تا با بررسی ویدئویی شما را با آیپد پرو ۲۰۱۸ بیشتر آشنا کنیم. شایان ذکر است آیپد پرو 11 و اپل پنسل 2 را فروشگاه الماس پایتخت برای بررسی دراختیار زومیت قرار داده است.تماشا در یوتیوبدیدگاه شما درباره ی تبلت قدرتمند اپل چیست؟ درآمد اپ استور سال ۲۰۱۸ میلادی، ۸۸ درصد بیشتر از گوگل پلی استور بود آیفون 2019 از دوربین سه گانه با زوم اپتیکال سه برابری و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره خواهند برد نسل پنجم آیپد مینی در نیمه نخست ۲۰۱۹ عرضه می شود بررسی آیپد پرو 2018 اپل آیفون 2019 اپل در رندرهایی جدید رؤیت شد

مطلب با عنوان بررسی ویدیویی آیپد پرو 2018 اپل از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بررسی ویدیویی آیپد پرو 2018 اپل از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون