روی خط خبر

موضوع: سخت افزار منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کسب امتیاز بالاتر تراشه اسنپدراگون 675 نسبت به اسنپدراگون 710 در AnTuTu از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کسب امتیاز بالاتر تراشه اسنپدراگون 675 نسبت به اسنپدراگون 710 در AnTuTu


تراشه‌ی اسنپدراگون ۶۷۵ موفق به کسب امتیاز بالاتری نسبت به تراشه‌‌ی اسنپدراگون ۷۱۰ در AnTuTu شد. نتایج بنچمارک گیک‌بنچ هم قابل تامل است.

تراشه ی اسنپدراگون ۶۷۵ موفق به کسب امتیاز بالاتری نسبت به تراشه ی اسنپدراگون ۷۱۰ در AnTuTu شد. نتایج بنچمارک گیک بنچ هم قابل تامل است.براساس آخرین خبرهای منتشرشده از نتایج بنچمارک، دستگاهی نامعلوم با تراشه ی ۱۱ نانومتری اسنپدراگون ۶۷۵ کوالکامدر AnTuTu رویت شده و امتیاز 174K را از آن خود کرده است که امتیازی بسیار بالاتری نسبت به امتیاز ۱۵۵K تراشه ی ۱۰ نانومتری اسنپدراگون ۷۱۰ در گوشی هوشمند اوپو RX17 Pro محسوب می شود. جالب تر از تراشه، گوشی هوشمندی است که تراشه در آن به کار برده شده است. تنها دو گوشی هوشمند از تراشه ی اسنپدراگون ۶۷۵ کوالکام بهره می برند. یکی از آن ها گوشی هوشمند معرفی نشده ی موتو P40 و دیگری های سنس U30 هستند که به تازگی معرفی شده است. حدس اولیه بر آن است که این امتیاز مربوط به گوشی هوشمند هایسنس U30 می شود. مقاله های مرتبط:این حدس بر این مبنا شکل گرفته که در فهرست گیک بنچ، گوشی هوشمند های سنس یو ۳۰ بااندروید ۹ پای و حافظه ی رم ۶ گیگابایتی رویت شد و توانست در آزمون تک هسته ای امتیاز 2.2K و در آزمون چند هسته ای امتیاز 5.8K را از آن خود کند. نتایج به دست آمده نزدیک به نتایج آزمون اوپو RX17 Pro است. تراشه ی اسنپدراگون ۶۷۵ کوالکام در مقایسه با نزدیک ترین همتایانش همچون تراشه ی اسنپدراگون ۶۷۰ و اسنپدراگون ۷۱۰، مشخصات جالب توجهی دارد. اسنپدراگون ۶۷۵ با دو هسته ی کریو ۴۶۰ ( کورتکس A76) با فرکانس ۲.۰ گیگاهرتز و ۶ هسته ی کریو ۴۶۰ ( کورتکس A75) با فرکانس ۱.۷ گیگاهرتز از طراحی ۱۱ نانومتری بهره می برد.این در حالی است که اسنپدراگون ۶۷۰ کوالکام دارای دو هسته ی کریو ۳۶۰ ( کورتکس A75) با فرکانس ۲.۰ گیگاهرتز و ۶ هسته ی کریو ۳۶۰ ( کورتکس A55) با فرکانس ۱.۷ گیگاهرتز، از فرایند تولید کارآمدتر ۱۰ نانومتری بهره می برد. اسنپدراگون ۷۱۰ کوالکام نیز با طراحی ۱۰ نانومتری از دو هسته ی کریو ۳۶۰ ( کورتکس A75) با فرکانس ۲.۲ گیگاهرتز و ۶ هسته ی کریو ۳۶۰ ( کورتکس A55) با فرکانس ۱.۷ گیگاهرتز بهره می برد. سونی اکسپریا XZ4 در بنچمارک آنتوتو امتیاز ۳۹۵ هزار را ثبت کرد پردازنده هلیو پی 90 مدیاتک در بنچمارک AnTuTu رویت شد سه مدل گوشی هوشمند جدید سری گلکسی M سامسونگ ماه آینده معرفی می شود نسخه لایت و پلاس گلکسی اس 10 در بنچمارک دیده شدند گلکسی ام 10 با اکسینوس 7870 و 3 گیگابایت رم در گیک بنچ رؤیت شد

مطلب با عنوان کسب امتیاز بالاتر تراشه اسنپدراگون 675 نسبت به اسنپدراگون 710 در AnTuTu از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کسب امتیاز بالاتر تراشه اسنپدراگون 675 نسبت به اسنپدراگون 710 در AnTuTu از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون