روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان VLC به‌زودی از AirPlay اپل پشتیبانی می‌کند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

VLC به‌زودی از AirPlay اپل پشتیبانی می‌کند


اپلیکیشن چندرسانه‌ای پرطرفدار VLC که به‌زودی رکورد ۳ میلیارد دانلود را پشت سر خواهد گذاشت، قرار است از ویژگی AirPlay پشتیبانی کند.

اپلیکیشن چندرسانه ای پرطرفدار VLC که به زودی رکورد ۳ میلیارد دانلود را پشت سر خواهد گذاشت، قرار است از ویژگی AirPlay پشتیبانی کند.پخش کننده ی VLC یک اپلیکیشن متن باز است که طرفداران زیادی دارد. تیم Videolan که وظیفه ی توسعه ی این اپلیکیشن را برعهده دارد در نمایشگاه CES حضور داشتند و به گفته ی یکی از رهبران تیم طراحی Videolan به نام جان بپتیست کمپف، به زودی پشتیبانی از AirPlay به این پخش کننده اضافه خواهد شد. به لطف این ویژگی، کاربران خواهند توانست ویدئوهای خود را از آیفون به اپل تی وی منتقل کنند.به روزرسانی مربوطه احتمالا در یک ماه آینده برای این نرم افزار ارائه خواهد شد؛ اما تیم توسعه دهنده اعلام کردند که تاریخ دقیق عرضه ی این به روزرسانی هنوز مشخص نیست. به گفته ی آن ها:همانند اضافه شدن پشتیبانی از کروک کست، ما در نظر داریم تا در تمام پلتفرم ها از AirPlay نیز پشتیبانی کنیم. زمان آماده شدن این ویژگی به هیچ وجه مشخص نشده است. علاقه مند هستیم که در زمان عرضه ی نسخه ی چهارم VLC، که یکی از به روزرسانی های عمده ی این نرم افزار است، این کار (اضافه شدن پشتیبانی از AirPlay) به انجام برسد. به محض مشخص شدن زمان ارائه ی این ویژگی، تاریخِ آن را اعلام خواهیم کرد.اما علاوه بر پشتیبانی از AirPlay، یکی دیگر از موفقیت های VLC، نزدیک شدن به رقم ۳ میلیارد دانلود است. این رقم قابل توجه نشان می دهد که تیم Videolan سزاوار موفقیت است. نباید فراموش کنیم که این تیم بسیار فعال بوده اند و در فوریه ی سال گذشته نیز پشتیبانی از کروم کست را به پخش کننده ی خود اضافه کردند. برترین اپلیکیشن های مدیاپلیر ۲۰۱۸ ویندوز ۱۰ برای پی سی نسخه جدید VLC با ویژگی های بیشتر منتشر شد بهترین پخش کننده های محتوای چندرسانه ای رایگان اپلیکیشن VLC پس از یک سال به روزرسانی شد زیرنویس فیلم؛ راه نفوذ به رایانه شما

مطلب با عنوان VLC به‌زودی از AirPlay اپل پشتیبانی می‌کند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان VLC به‌زودی از AirPlay اپل پشتیبانی می‌کند از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون