روی خط خبر

  • موبایل
  • زومیت
  • مشخصات باتری گلکسی اس 10 نسخه 5G و گوشی تاشدنی گلکسی F فاش شد

موضوع: موبایل منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مشخصات باتری گلکسی اس 10 نسخه 5G و گوشی تاشدنی گلکسی F فاش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مشخصات باتری گلکسی اس 10 نسخه 5G و گوشی تاشدنی گلکسی F فاش شد


گزارش‌های جدید درباره‌ی گوشی‌های آتی سامسونگ، اکنون ظرفیت‌ باتری آن‌ها را مشخص می‌کنند.

گزارش های جدید درباره ی گوشی های آتی سامسونگ، اکنون ظرفیت باتری آن ها را مشخص می کنند.زمان چندان زیادی به معرفی محصولات آتی سامسونگ نمانده و تاکنون نیز اخبار و شایعات فراوانی پیرامون گلکسی اس 10 و گوشی تاشدنی این شرکت با نام احتمالی Galaxy F یا Galaxy Fold شنیده ایم؛ اما اکنون نوبت به ظرفیت باتری محصولات یادشده رسیده است تا در شایعات و گمانه زنی ها گوناگون به آن ها پرداخته شود.گزارش ها نشان می دهند که سامسونگ در گوشی تاشدنی خود به یک باتری بسنده نکرده و در هر یک از دو قسمت این دستگاه، یک باتری ۳۱۰۰ میلی آمپرساعتی قرار داده است؛ در حالی که طبق اخبار پیشین، برادر کوچک تر گلکسی اس 10 که احتمالاً گلکسی اس 10 لایت یا Galaxy S10 E نام خواهد داشت تنها میزبان یکی از این باتری ها خواهد بود.از سویی دیگر، نسخه ی 5G گوشی سامسونگ گلکسی اس 10 نیز از باتری ۵۰۰۰ میلی آمپرساعتی استفاده خواهد کرد که این باتری احتمالاً به دلیل پایین نگه داشتن هزینه های ساخت برای سامسونگ، با باتری محصولات آتی گلکسی M20 و M30 یکی خواهدبود.بدین ترتیب می توان گفت که تا این لحظه اطلاعات تقریباً کاملی از محصولات مهم آینده ی سامسونگ منتشر شده و شایعات، حتی گوشه ای از این دستگاه ها را تنها نگذاشته است! نظر شما در مورد پرچمداران آتی سامسونگ چیست؟ از خانواده S سامسونگ که احتمالاً و برای اولین بار، دوربین سلفی را به عنوان حفره ای در نمایشگر خود خواهد دید، تا گوشی تاشدنی کره ای ها که مدت ها است ذهن علاقه مندان را به سوی خود منعطف کرده است. نظرات خود را در این باره با ما و سایر کاربران زومیت به اشتراک بگذارید. تصاویر جدیدی از ساعت هوشمند گلکسی اسپرت با حاشیه ی صیقلی منتشر شد سامسونگ به صورت تصادفی طراحی پنل جلویی گلکسی اس 10 را افشا کرد گلکسی S10 E سامسونگ بدون حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر معرفی می شود سامسونگ دعوتنامه مراسم رونمایی از گلکسی اس 10 در روز اول اسفند را ارسال کرد سامسونگ عرضه گوشی تاشدنی را در نیمه اول ۲۰۱۹ تایید کرد

مطلب با عنوان مشخصات باتری گلکسی اس 10 نسخه 5G و گوشی تاشدنی گلکسی F فاش شد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مشخصات باتری گلکسی اس 10 نسخه 5G و گوشی تاشدنی گلکسی F فاش شد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون