روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ به کافه بازار پیوست از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ به کافه بازار پیوست


شهرام شاهکار که پیش از این سمت مدیرعاملی و ریاست هیئت‌مدیره‌ی اسنپ را برعهده داشت، به کافه بازار پیوست.

شهرام شاهکار که پیش از این سمت مدیرعاملی و ریاست هیئت مدیره ی اسنپ را برعهده داشت، به کافه بازار پیوست.شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ، سامانه ی هوشمند حمل ونقل با به روزرسانی صفحه ی شخصی خود در شبکه ی اجتماعی توییتر، به صورت تلویحی خروج خود از این شرکت و پیوستن به کافه بازار و مجموعه ی دیوار را تأیید کرد. براساس اطلاعات موجود در صفحه ی شاهکار، او اکنون سِمت مدیرعاملی در مجموعه ی دیوار را خواهد داشت. حال باید دید که شاهکار با تجربه ی مدیریت سامانه ی حمل ونقل اینترنتی، چه تأثیری بر کسب وکار دیوار خواهد گذاشت.خاطرنشان می کنیم که در جریان جشن چهار سالگی اسنپ، اعلام شد که سِمت شاهکار و ژوبین علاقبند جابه جا شده و او از این پس به جای مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره ی شرکت خواهد بود، ضمن اینکه در جریان رویداد یلدای کارآفرینی شنبه، علاقبند خروج شاهکار از مجموعه ی اسنپ را تکذیب کرده بود. شهرام شاهکار دانش آموخته ی رشته ی MBA در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا بوده و حدود ۱۲ سال در ایالات متحده، اروپا و خاورمیانه سابقه ی فعالیت داشته است.شما خروج شهرام شاهکار از اسنپ و پیوستن او به کافه بازار را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا شاهد تغییرات بیشتری در هر دو مجموعه خواهیم بود؟ لطفا دیدگاه خود در این خصوص را با ما و سایر کاربران عزیز زومیت به اشتراک بگذارید. همکاری اسنپ با ابرکلاد برای سرویس دهی بهتر کاربران اندرویدی اسنپ تا پایان امروز، این اپلیکیشن را به روز کنند ژوبین علاقبند: اسنپ در پی افزایش کیفیت سرویس دهی است، نه انحصار طلبی انحصار یا رقابت؛ سرانجام مناقشه تاکسی های آنلاین چه خواهد بود تپ سی، الوپیک و ماکسیم به دنبال رفع انحصار اسنپ هستند

مطلب با عنوان شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ به کافه بازار پیوست از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شهرام شاهکار، مدیرعامل سابق اسنپ به کافه بازار پیوست از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون