روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایکیا پرده هوشمند ارزان‌قیمت عرضه می‌کند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایکیا پرده هوشمند ارزان‌قیمت عرضه می‌کند


ایکیا پرده‌های هوشمندی را معرفی کرده است که با استفاده از یک کنترل کوچک و بی‌سیم حرکت می‌کنند و همچنین قابلیت برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دارند.

ایکیا پرده های هوشمندی را معرفی کرده است که با استفاده از یک کنترل کوچک و بی سیم حرکت می کنند و همچنین قابلیت برنامه ریزی و زمان بندی دارند.ایکیا (IKEA)، غول سوئدی تولیدکننده ی لوازم خانگی سال گذشته با معرفی چراغ های هوشمند با نام Trådfri ورود خود را به صنعت خانه های هوشمند اعلام کرد. ایکیا در سیستم چراغ های هوشمند خود مجموعه ی متنوعی از لامپ های LED، کیت سنسور حرکت، تنظیم سطح روشنایی و لامپ های LED را معرفی کرد که روی کابینت ها و درها نصب می شوند.ایکیا سیستم نورپردازی هوشمند خود را با قیمت پایینی در فروشگاه های سراسر دنیا عرضه کرد و حال قصد دارد با ارائه ی پرده های هوشمند، گام دیگری در توسعه ی خانه های هوشمند بردارد. KADRILJ و FYRTUR پرده های هوشمند ایکیا هستند که به صورت بی سیم و با استفاده از باتری با سیستم نورپردازی هوشمند Trådfri تعامل دارند؛ این یعنی نه تنها از پلتفرم نورپردازی ایکیا حمایت می کنند بلکه با الکسا، هوم کیت و گوگل اسیستنت نیز کار می کنند.پرده ی هوشمند ایکیا، باتری قابل شارژی دارد که توسط آن به آرامی حرکت می کند. زمانی که باتری در جایگاه خود قرار بگیرد، با کنترل سفیدرنگی جفت می شود و کاربر با استفاده از آن می تواند پرده را حرکت دهد. ایکیا همچنین در بیانیه ی خود اعلام کرده که پرده های هوشمند قابلیت برنامه ریزی دارند و با استفاده از اپلیکیشن مخصوص، در ساعت مشخصی باز یا بسته می شود.پرده ی هوشمند ایکیا در نمایشگاه CES 2019 معرفی شده و ۱۳ بهمن سال جاری عرضه خواهد شد. این پرده ها در پنج سایز اروپایی عرضه می شوند و بین ۹۹ تا ۱۵۵ یورو (حدود ۱۱۳ تا ۱۸۱ دلار) قیمت دارند. هنوز اعلام نشده است که این محصولات در انگلستان یا آمریکا عرضه خواهند شد یا خیر؛ اما اگر عرضه ی آن مانند چراغ های هوشمند باشد، به زودی در تمام مناطق در دسترس خواهد بود. ویدئوی زیر نحوه ی کار پرده ی هوشمند ایکیا را نشان می دهد: پاناسونیک تلویزیون اولد GZ2000 را با اسپیکرهای دالبی اتموس معرفی کرد روترهای جدید D-Link با دستورهای صوتی گوگل اسیستنت و الکسا کنترل می شوند خودروی روباتیک مفهومی هیوندای در نمایشگاه CES 2019 رونمایی شد پلتفرم MiraLogic تارگوس با هدف مدیریت و نظارت بر مصرف انرژی معرفی شد واکوم نمایشگر Cintiq 16 را برای هنرمندان مبتدی معرفی کرد

مطلب با عنوان ایکیا پرده هوشمند ارزان‌قیمت عرضه می‌کند از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایکیا پرده هوشمند ارزان‌قیمت عرضه می‌کند از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون