روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ پلتفرم یخچال‌های هوشمند خود را به‌روز کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ پلتفرم یخچال‌های هوشمند خود را به‌روز کرد


سامسونگ پلتفرم Family Hub خود را که در یخچال‌های هوشمند این شرکت به‌کار گرفته می‌شود، به‌روزرسانی کرده و چند قابلیت جدید را به آن‌ اضافه کرده است. 

سامسونگ پلتفرم Family Hub خود را که در یخچال های هوشمند این شرکت به کار گرفته می شود، به روزرسانی کرده و چند قابلیت جدید را به آن اضافه کرده است. اگر یخچال سامسونگی شما از نمایشگر بزرگ بهره می برد، به این معنی است که پلتفرم Family Hub روی آن نصب شده تا بتواند امکانات تعاملی را در اختیارتان قرار دهد. سامسونگ در CES امسال از به روزرسانی این پلتفرم خبر داد و اعلام کرد چند قابلیت جدید به فمیلی هاب اضافه کرده است. رابط کاربری فمیلی هاب به طور کامل از نو طراحی شده است. اپلیکیشن ها حالا می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و اطلاعات را بین یکدیگر تبادل کنند. کاربران قادر خواهند بود ازطریق نمایشگر یخچال، دیگر لوازم خانگی هوشمند خود را کنترل کنند. به عنوان مثال، کاربر می تواند ازطریق نمایشگر بزرگ تلویزیون، دمای اجاق گاز را تغییر دهد، دمای خانه را تغییر دهد یا چراغ ها را روشن و خاموش کند.ازطریق این پلتفرم، کاربر می تواند یادداشت برای دیگر اعضاء خانواده بگذارد، تقویم را مشاهده کرده یا قرار ملاقات اضافه کند و عکس های خانوادگی را تماشا کند. اگر در خانه حضور نداشته باشید نیز می توانید ازطریق گوشی موبایل خود به این پلتفرم متصل شده و لوازم خانگی هوشمند خانه را کنترل کند. همان طور که انتظار می رود، بیکسبی نیز در فمیلی هاب حضور دارد و کاربر می تواند ازطریق دستورها صوتی، اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورد، دستور تهیه غذایی خاص را مشاهده کند یا لوازم خانگی را کنترل کند. نظر شما درباره ی Family Hub سامسونگ چیست؟ پاناسونیک تلویزیون اولد GZ2000 را با اسپیکرهای دالبی اتموس معرفی کرد روترهای جدید D-Link با دستورهای صوتی گوگل اسیستنت و الکسا کنترل می شوند خودروی روباتیک مفهومی هیوندای در نمایشگاه CES 2019 رونمایی شد پلتفرم MiraLogic تارگوس با هدف مدیریت و نظارت بر مصرف انرژی معرفی شد سامسونگ از کاهش ۲۹ درصدی سود در پاییز ۲۰۱۸ خبر داد

مطلب با عنوان سامسونگ پلتفرم یخچال‌های هوشمند خود را به‌روز کرد از وب سایت زومیت zoomit با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ پلتفرم یخچال‌های هوشمند خود را به‌روز کرد از وب سایت زومیت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به زومیت zoomit مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون